Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

nu vreau sa te superi pe mine akm ... dar ai pus de 5 ori aceaiasi poza cu soldati si de 3 ori lideru ... parerea mea era sa faci ceva "actiune" un fundal ceva .... scrisu e frumos ... mai lucreaza la imaginea in sine ... nu vreau sa ma dau mare designer ....dar am facut si eu cate cv in ps ... Repet nu o loa ca o suparare ... e doar parerea mea

Link to comment
Share on other sites

1 : Nu este facuta de mine .

2 : Cele 3 skin'uri de leader reprezinta : Carlos / XmLmX2 / Ciupanezu , iar restu 5 noi echipa din spatele lor :)) Cei care fac totul dar tot iei primesc laudele :))

3 : Am platit o suma maricia de bani pentru accea , nu ma asteptam la aceasta reactie

4 : Ma bucur ca unora le-a placut , altadata cu mare placere :X

Link to comment
Share on other sites

neatza netza .

Alex incerca cat de mult poti sa eviti DublePost .

 

SeNz0r aici gasesti pasii ca sa pui bind'uri , daca nu intelegi imi spui : http://b-zone.ro/forum/index.php?showtopic...t=0&start=0

 

 

 

Neatza alll

 

 

 

Ps : Tazzmania el o data a facut DublePost ;)

Link to comment
Share on other sites

Primele mele 2 posturi :(( CiupaneZu / XmLmX2 va rog frumos cand aveti timp uitati-va si voi la Reclamatii :( daca am gresit imi cer scuze .

Am plecat la scoala , va doresc o zi frumoasa si multa bafta la scoala .

Link to comment
Share on other sites

Mai usor cu posturile baieti .... daca timp de o saptamana de acum in colo nu o sa aveti posturi primiti o recompensa de la mine ...Azi 10.03.2010 Timp -> 17.03.2010

Edited by nKFaTaL
Link to comment
Share on other sites

nExT ,man daca altine fac posturi sinoi avem dreptate ?!Oricum nu am nevoie de bani:D

P.S : Back from school ,ce ati facut astazi ?

Nu pot sa ajung la antrenament :| Am facut cerere :)

Link to comment
Share on other sites

Si eu dau maine test la istorie dar ma bazez pe colega de banca :)) De cand stau cu ea au inceput sa imi creasca notele :)) de la 7,8 am 9,10 .

 

Noapte buna va spun si eu sa aveti o seara placuta , bafta .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.