Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, oricum esti codat! aim wallhack no recoil dm hack tot ai=)))

 

Glumesc=))

E vreo saptamana sa nu ai tu macar un post? =)) nu cred:-j

 

 

Vreo zi mai bine zis

Link to comment
Share on other sites

@, oricum esti codat! aim wallhack no recoil dm hack tot ai=)))

 

Glumesc=))

E vreo saptamana sa nu ai tu macar un post? =)) nu cred:-j

Ce posturi ii face astuia... de toata prostia, auzi la el, post pentru punish 0 secunde :))

 

 

Hai ca intru si eu in game, HaoS, hai sa ma filmezi cand ne duelam... :))

Link to comment
Share on other sites

Ce posturi ii face astuia... de toata prostia, auzi la el, post pentru punish 0 secunde :))

 

 

Hai ca intru si eu in game, HaoS, hai sa ma filmezi cand ne duelam... :))

Nu ca am baut in seara asta :)) nu am chef de nimic...

 

Intru putin in game pana-mi vine somnul...

Link to comment
Share on other sites

@, Iar ai baut ma nemernicule=))

O tii de acu pana dupa revelion in bautura? =))

Vai da ce merge încă :)) Mă antrenez de pe acuma pentru Crăciun, revelion, Sf. Vasile, Sf. Ion și toate astea :)) Sf.Nicolae .. ce mai e ? Sfânta Jigodie =))

... ca na, doar party-urile se țin la mine acasă în 2013 - 2014 :)) Tre' să fac cărțile din timp..că după aia, stau țapăn 24/24 să moara mama :)) mort ! =))

Link to comment
Share on other sites

Vai da ce merge încă :)) Mă antrenez de pe acuma pentru Crăciun, revelion, Sf. Vasile, Sf. Ion și toate astea Sf.Nicolae .. ce mai e ? Sfânta Jigodie

... ca na, doar party-urile se țin la mine acasă în 2013 - 2014 :)) Tre' să fac cărțile din timp..că după aia, stau țapăn 24/24 să moara mama, mort !

Ba, antreneaza-te. Toata lumea are planuri de dinainte, numai eu nu am :|. In niciun an nu am stabilit unde ne vom distra cu saptamani in urma. La mine e ceva spontan, unde ne trece prin cap in momentul ala, acolo mergem. De obicei o lasam pe ultima suta de metrii si nu mai facem nimic =)). De data asta n-o sa mai fie asa pentru c-o sa iau atitudine :))

 

Gata, mi-am rezolvat lucrurile pentru scoala, acum astept sa treaca si ziua asta. Mai avem inca doua saptamani de scoala si intra in vacanta. Pana atunci, imi pregatesc ghetutele :))

Link to comment
Share on other sites

Haha:)) in seara asta vine Mosu baaaa:X:X:X

Oale ce imi adushe si mie mosu:o3

Vleo bunicuta ceva?:o3:X

azi de la 2 am un partial la facultate:-j n-am chef de el dar trb ca cica va conta 2 puncte la examenu final:X

Asa ba,am fugit la facultate...

Sa va pregatiti ghetutele ca vine mosu in noaptea asta:X

Link to comment
Share on other sites

Haha:)) in seara asta vine Mosu baaaa:X:X:X

Sa va pregatiti ghetutele ca vine mosu in noaptea asta:X

Îți aduce o vargă :))

 

Hai sal la băieții :)) Dau o fugă prin oraș și mai târziu ne auzim pe aici.

 

 

svkYxG2.jpg

 

=))

Edited by pH HaoS
Link to comment
Share on other sites

Hai noroc all!

Acum am ajuns si eu acasa, am fost plecat cu ceva treaba si sunt extrem de obosit.

Intru in game sa ma mai relaxez un pic si sa-mi continui raportul.

Ne vedem pe joc.

Link to comment
Share on other sites

Încă o mai forțați cu moșul?

E mai matur să spui că maică-ta îți pune niște dulciuri și o pereche de ciorapi într-o pungă, probabil lângă ușă să nu facă prea mult zgomot.

În seara asta îi voi face maică-mii o supriză, iar: voi sta treaz, cu toate că i-am spus să nu își mai obosească mintea și ușureze buzunarele de mult timp.

Link to comment
Share on other sites

Încă o mai forțați cu moșul?

E mai matur să spui că maică-ta îți pune niște dulciuri și o pereche de ciorapi într-o pungă

La vrăjeală :)) Mie unul n-are cine să-mi pună rahaturi în adidași :)) deci treaba cu moșulică e chiar expirată :))

 

 

 

Hai că mă bag la un Red Alert :X m-a pălit cheful de o strategie clasică :))

Link to comment
Share on other sites

La vrăjeală :)) Mie unul n-are cine să-mi pună rahaturi în adidași :)) deci treaba cu moșulică e chiar expirată :))

 

 

 

Hai că mă bag la un Red Alert :X m-a pălit cheful de o strategie clasică :))

2 sau 3?

Pe mine m-a marcat 2.

L-aș juca non stop.

Link to comment
Share on other sites

2 sau 3?

Pe mine m-a marcat 2.

L-aș juca non stop.

Red Alert 2. Adică e o versiune modată, Red Storm :)) e blană :X am dat de el de curând printre niște DVD-uri vechi. Sper să mai fac 4 brutali :)) Revin cu un video :))

 

 

 

 

Apropo, cu ce filmezi?

Bandicam.

Edited by pH HaoS
Link to comment
Share on other sites

Red Alert 2. Adică e o versiune modată, Red Storm :)) e blană :X am dat de el de curând printre niște DVD-uri vechi. Sper să mai fac 4 brutali :)) Revin cu un video :))

 

Da, îl știu.

Rupeam acum 12 ani. Făcusem rețea între toți și jucam de dimineață până seara.

4 brutali e ușureanu dacă îți alegi harta. :))

Apropo, cu ce filmezi?

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor, am revenit de la scoala... am plecat de la scoala in speranta ca plec la Constanta, dar s-a anulat plecarea... Voi ce faceti? sunteti bine? cum merge treaba im joc?

Merge bine... 141 pct la raport după cum se vede în SS

 

M98ChQQ.jpg

 

Am răcit iar ca prostul..mă doare în piept de mor..nici țâgările nu mai intră în mine :)) De la vin fiert m-am dat pe Theraflu :))

Link to comment
Share on other sites

Merge bine... 141 pct la raport după cum se vede în SS

 

M98ChQQ.jpg

 

Am răcit iar ca prostul..mă doare în piept de mor..nici țâgările nu mai intră în mine :)) De la vin fiert m-am dat pe Theraflu :))

 

Dai și tu programul cu care filmezi sau un link bun de download?

Nu-l caut că găsesc numai prostii.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.