Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Nu știi nimic ... trebuie să te învăț eu cum se face +1 :)) Din câte văd, am mai multe posturi ca tine și eu am contul pe forum de pe 30 iunie :)) ahhahahahha

 

În fine..nu-mi dă pace răceala asta :( mă duc să mănânc .... iau un pumn de pastile și aia-i :)) papa

Link to comment
Share on other sites

@, Nu știi nimic ... trebuie să te învăț eu cum se face +1 :)) Din câte văd, am mai multe posturi ca tine și eu am contul pe forum de pe 30 iunie :)) ahhahahahha

 

În fine..nu-mi dă pace răceala asta :( mă duc să mănânc .... iau un pumn de pastile și aia-i :)) papa

 

Discuția asta are rost dacă eu nu aș fi fost membru pe această comunitate. Eheeee...

Link to comment
Share on other sites

I'm in black PANTS,with temp. 39.. With the temperature 39 I hardly fight .. Temperature me was destroyed.

 

 

Remember me to never anger you ;)

Link to comment
Share on other sites

Salutare colegi!

Back si eu de la facultate. Merg sa mananc un pic, si ne auzim in game.

Voi intra sa-mi continui raportul.

Link to comment
Share on other sites

Asta e haos cand merge sa dea kill la suspecti cu deagle-ul =>

animale_haioase_caine_mafiot.jpg

 

N-am mai fumat de ceva timp din alea :)) Trebuie să-mi iau un "bilet" de Bistrița cât de curând :)) Dacă am noroc, poate ajung și prin Oradea =)) Oricum, dădeam bine la robberi :))

 

 

 

Ia :> șofer ca mine n-ați mai văzut...opriri la semafoare, alea alea :))

 

 

Melodia face toți banii =))

Edited by pH HaoS
Link to comment
Share on other sites

@, Nu știi nimic ... trebuie să te învăț eu cum se face +1 :)) Din câte văd, am mai multe posturi ca tine și eu am contul pe forum de pe 30 iunie :)) ahhahahahha

 

În fine..nu-mi dă pace răceala asta :( mă duc să mănânc .... iau un pumn de pastile și aia-i :)) papa

Eu n-am posturile pe forum in sange... nu prea mi-a placut sa fac spam, de asta si am atatea posturi :))

 

Haideti in joc sa ne pregatim pentru antrenament. Ne vedem la ora 20:00 in linie la rustlere.

 

HaoS, tu opresti la verde?

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

Salutare flacai! Ce m-am intors si eu de la liceu si din oras. Am chefuit cam slabut de ziua mea, maine o sa fie rupere! Good Luck 'n' Have Fun at the training. Eu ma duc la antrenament in RL. Numai bine!

Link to comment
Share on other sites

Gata si cu antrenamentul din aceasta seara. A fost foarte distractiv, benefic si util totodata. Multumim domnule antrenor!

Eu ies pe afara la relax si la tigara, apoi ma bag la un film.

Vorbim mai tarziu daca nu va culcati, revin in cateva ore.

Multa bafta!

Edited by 3n3rgY
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ba, nu mai fa posturi d-astea ca ne inchide topicul... si-apoi unde mai facem posturi?
Misterele "vartejului alb": TRIUNGHIUL Bermudelor din Marea Neagra
La 45 de kilometri nord-vest de Sulina, in Marea Neagra, se afla un misterios Triunghi al Bermudelor, unde se presupune ca au disparut pasari, corabii si chiar mici insule. Zona este cunoscuta din Evul Mediu, insa explicatiile fenomenului sunt inca relative. Conform dacialibera.com, anomalia se deplaseaza spre litoralul romanesc.
Supranumit „Vartejul mortii”, micul Triunghi al Bermudelor unde s-au petrecut diversele ciudatenii se afla in apropierea Insulei Serpilor. Primii care au vorbit despre el au fost turcii. In prezent, armata ucraineana studiaza cu atentie aceasta zona.
Disparitii misterioase:
Unele povestiri din secolele XIII si XIV vorbesc despre un "vartej alb" in apropiere de Sulina, care tara la fundul marii diverse obiecte. Cei care raspandeau aceste povesti erau cei care reuseau sa scape din astfel de incidente.
La 31 mai 1944, spre exemplu, acolo ar fi disparut crucisatorul Tiolkovsloi. Totul s-a petrecut in plina zi, in ciuda faptului ca vremea era excelenta.
La doua luni dupa acel incident, cinci avioane militare plecate in recunoastere au intrat in ceata neagra si au disparut de pe ecranele radar cu care erau urmarite. Nici pana in ziua de astazi nu au mai fost gasite.
Platforma fara viata:
O alta disparitie misterioasa s-a petrecut in 1990. Un mic aparat de zbor grecesc a disparut atunci, la numai 30-40 kilometri de tarmul romanesc.
Una din cele mai surprinzatoare disparitii, insa, a avut loc un an mai tarziu, in 1991. 80 de oameni care lucrau pe o platforma marina ruseasca de extractie a petrolului au disparut atunci fara urma.
Platforma a fost gasita la 50 de kilometri distanta de locul initial de amplasare, plutind in deriva, fara nicio urma de viata la bord si fara niciun indiciu care sa lamureasca misterul disparitiei echipei tehnice.
Anomalie magnetica:
Mai multi cercetatori au incercat de-a lungul timpului sa dezlege misterul vartejului. Celemai dese concluzii vorbesc despre o forma stranie de magnetism, care se manifesta pe o suprafata de circa 10 kilometri.
Cercetatorii rusi si ucraineni afirma ca falia magnetica din misteriosul triunghi mobil din Marea Neagra se deschide de la o fractiune de secunda pana la cateva minute.
Aceasta anomalie magnetica se deplaseaza lent prin Marea Neagra. Se presupune ca va ajunge curand si in litoralul romanesc, intrucat zona se deplaseaza momentan spre Sulina.
P.S. asa iti place?
Link to comment
Share on other sites

@, sincer mă plictisesc să citesc doar primele 2 rânduri :))

 

Hai $@L la toată lumea. Dau o fugă până la un tovarăș într-o scară de bloc, bem un ceai și vin înapoi că-i ger de crapă tot :)) Ne-auzim.

 

Ce v-a adus Moș NiciOlaie ? :))

Link to comment
Share on other sites

Ba am uitat sa va zic,am venit de la poker acu ceva timp,ba dar n-am pierdut=))

Dar nici n-am castigat:))

Am venit cu 10 lei in + fata de cat am plecat:-j...dar macar m-am simtit bine:X

Link to comment
Share on other sites

 

Uninteresting, :*
P.S. asa iti place?

 

Ba, nu da copy paste de pe google =))... dam si noi informatii off-topic, dar tu esti prea de tot, asta trebuia s-o bagi pe la Newsletter, nu aici...

 

Jmecher antrenament, dar nu prea am avut starea necesara sa-l simt, imi venea sa ma dau cu capul de pereti. Azi am dat teza la romana prima ora si am avut de prezentat doua mici proiecte... mai era si trebuia sa plec in oras.

 

@, mie mi-a adus "olaie" sau cum se spune. Anul asta eu am facut pe mosul, i-am luat papusă lui soră-mea.

 

P.S: Nu-mi place :)

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

 

N-am mai fumat de ceva timp din alea :)) Trebuie să-mi iau un "bilet" de Bistrița cât de curând :)) Dacă am noroc, poate ajung și prin Oradea =)) Oricum, dădeam bine la robberi :))

 

 

 

Ia :> șofer ca mine n-ați mai văzut...opriri la semafoare, alea alea :))

 

 

Melodia face toți banii =))

 

Ce cauciucuri ai, moșule, de nu aluneci?

Vreau și eu un set, să mor.

Link to comment
Share on other sites

 

Ce cauciucuri ai, moșule, de nu aluneci?

Vreau și eu un set, să mor.

Din alea pentru Dacie :)) e nașpa snow mode pe timp de zi .. mă chiorăște tot albul ăla :))

 

 

 

Brb îmi fac foculețul și un ceai; după îmi lipesc fundul de sobă =)) ca să mă încălzesc ahahhaha :))

 

:X

 

 

na de aici relax :X pentru toți NG-iștii care se relaxează în week-end-ul ăsta :))

 

 

Ia uitați aici ce știe șăfu' vostru cu Hydra :))

 

Edited by pH HaoS
Link to comment
Share on other sites

welcome celor noi

 

 

Ca si tu, tare vechi esti :))

Uita-te la faction logs, na intrat nimeni nou, inca.

Edited by BlackHawk
Link to comment
Share on other sites

:)) a intrat RendarK !

 

:)) am deja o vechime de 2 saptamani!

Da, a intrat, si sper sa ramana cat mai mult acolo unde e ! :))

Imi pare rau ca nu pot ajunge la primul antrenament si prima sedinta, dar trebuie sa plec...

Noapte buna !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.