Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Imi fac treaba, . Doar ca unii sunt frustrati de asta, mai ales cand iau wanted "aiurea". Sunt foarte multi cei care cred ca pot fac DM pe gabori fara a pati nimic si-s surprinsi cand se trezesc cu "stelute". La fel si cei care considera ca un suspect se poate intinde la vorbe cu gaborul ce-l aresteaza si-s foarte derutati de ce au fost ucisi. Ehhh... sunt multe. :))

Link to comment
Share on other sites

Salutare, de la ora 9:00 tot scriu :)) Astazi am inspectie la istorie si a trebuit sa pregatesc patru lectii, vreti sa stiti si care? "Lagarele de concentrare", "Totalitarismul", "Stalin" si "Regimuri totalitare" (Fascist, nazist si comunism), cel putin scap de orele de astazi, fac o ora inspectie si acasa :)) N-o sa fie greu, cred. Trebuie sa ajung la librarie sa-mi cumpar un dosar. Ma duc sa mananc ceva si o tai spre scoala.

 

@yenoH, nimeni nu intelege ca iubirea ta fata de Peiu este fara margini si nimeni nu intelege ca tu te manifesti in orice mod cand iubesti :|

Link to comment
Share on other sites

Yenoh, acel tip este revoltat. Ai concurenta pentru peiu. Ai grija ca poate-l pierzi. Iubirea este un sentiment lasat de dumnezeu pentru a confirma legea dragostei si multiplicarea omeneasca, daca nu iubesti nu existi, indiferent de varsta, grad de rudenie, sau alte lucruri d-astea, prin urmare eu sunt porumbel.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bah S4F Peiu, prietenii tai din Pimps vor sa ne desparta, vezi?! Ei nu-s de acord cu dragostea noastra. Momentan nu-i raspund aluia la reclamatii, din motive... tehnice.

 

Asa ceva =)))), cum sa faci ma reclamatie din motivul asta doamneeeeee =)))))....

 

, tu esti :)) ? ->

 

zPmal5j.jpg

 

Ce fac fetele eu am fost pe la facultate sa mai vad care e treaba, mai incerc sa mai scriu ceva la licenta mai incolo pana atunci mai intru putin in joc sa vad care este treaba pwp :* !

Link to comment
Share on other sites

Nu rade, bah ... Eu can' am zis c-o sa se faca reclamatii si ca te loghezi pe joc ati zis ca-s nebun. Sunt nebun, da' vad ca dragostea noastra e in pericol. :|

 

Eu ma intreb altceva... Oare ce-o fi fo' in mintea Generalului cand a vazut reclamatia?! =))

Edited by Yenoh
Link to comment
Share on other sites

felicitari pentru functia de moderator !!! :*

 

Eu ma intreb altceva... Oare ce-o fi fo' in mintea Generalului cand a vazut reclamatia?!

 

Ba chiar nu stiu, nu vreau sa ma gandesc =))), dar m-ul eu personal ma jur ca nu l-am vazut =))) !

Link to comment
Share on other sites

 

Ba chiar nu stiu, nu vreau sa ma gandesc =))), dar m-ul eu personal ma jur ca nu l-am vazut =))) !

 

De asta am si dat imediat pe /d. Bine, a fost si ca acoperire pentru o eventuala reclamatie, parc-as fi simtit-o ca vine. =)) Luci ala mereu mi se parea suspect. A avut bafta, totusi, ca era cat pe ce sa-i dau kill aseara. =))

Link to comment
Share on other sites

De asta am si dat imediat pe /d. Bine, a fost si ca acoperire pentru o eventuala reclamatie, parc-as fi simtit-o ca vine. Luci ala mereu mi se parea suspect. A avut bafta, totusi, ca era cat pe ce sa-i dau kill aseara.

 

Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa lesinnnnnnnnn =)))))))))))))))))))))))) am inconjurat cu rosu ce este important =)))))) !!!

 

qGwsXys.jpg

Edited by S4F Peiu
Link to comment
Share on other sites

Da, am vazut-o si eu aseara. =)) Nah, omu' avea dreptate. Tie ti-ar conveni sa ramai fara carnat?! =))

Link to comment
Share on other sites

Clar, ai raport dragu' meu @Adryan5200! AV + FW + /demote + /remote + /uninvite + /ban... Toate relele asupra ta! Cum sa te iei de carnatu' meu?! =)) =)) =))

Link to comment
Share on other sites

, tu ai textele intr-un Notepad?! Ca-s identice, nimic nou. :)) Totu' e pentru +1, dar fii mai interactiv putin. :))

Link to comment
Share on other sites

Yenoh, nu pot să-mi schimb stilul de viață pentru că tu vrei să citești ceva nou.

 

 

Ce treaba are stilul tau de viata cu ce-am scris eu, nu vad. Dar las-o asa. :))

 

 

Uite ba. asa e adevarat corect? http://captiongenerator.com/16649/Erow-si-gasca-din-NG si da.. ce sa zic daca va place un + nu strica :))

 

 

Bah, acuma si tu incepi cu filmulete din astea?! :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.