Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare nabii mei :X , ce mai faceti? Care mai e treaba prin samp? S-a intamplat ceva cat timp am fost plecat? Tocmai ce am venit si eu acasa :3.

 

Imediat am sa intru in game si sa ma apuc de raport, am 3 zile la dispozitie, pot sa-l termin, nabi :*, sa aveti o zi faina !

Salut nub. Baga tare pe w3+ sa ne ranana doar noua. Baga baga

Link to comment
Share on other sites

Buna (si anume) dimineata, fetele! :* Tre' sa-ncep facutu' bagajelor, da' n-am niciun chef.

 

Intru, mai indata, in joc, ca sa fac vreo 2-3 puncte. Nu de alta, da' iar se ia aka. Soimu' de mine. Plus ca raportul asta il vreau peste 100 de puncte, cum era pe vremuri. Si mai am nevoie de 3 puncte. :)

Link to comment
Share on other sites

• Nickname-ul tau: DonPabblo
• Nickname-ul celui reclamat: Clark[ZEW]
• Descrierea situatiei: Imi da confiscate la arme aiurea , nu are safe-zone acolo .
• Martori: F8
• Dovezi (Screnshot): http://postimg.org/image/cuwrgb75b/

Se vede ca perioada in care ai fost NG, ocupai locu' degeaba :)) trist e ca regula asta ar trebui sa o stii, la lvl-ul tau

 

Link to comment
Share on other sites

 

Se vede ca perioada in care ai fost NG, ocupai locu' degeaba :)) trist e ca regula asta ar trebui sa o stii, la lvl-ul tau
Băiatu' a stat doar pentru rank mă, a cerut o dată rank pe faţă, şi incepuse să injure pe /r şi deaia a fost demis parcă.
Ţin minte când îmi spunea că visa să conducă Hunteru' :)).

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Si e gataaa....am terminat de scris la ea am fost sa o depun, mai am luni examenu miercuri sau joi sa o prezint si gata cu facultatea am scapat !!!!

Am de invatat 1000 de grile pana luni :))), nu stiu ce sanse am :)) !

 

0VnmGPI.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bafta, !!! Va fi bine, stiu eu. Am incredere in tine! :*

 

Edited by South Yenoh
Link to comment
Share on other sites

@, hai stefane ca treci. Ne vedem in-game baietii, mi-a pucat netu acum 30 min si abia acum si-a revenit.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.