Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Dă-mi PM cu nume :))

@, Papanaşi <3

PS: Nu mâncaţi de la MC, întrebaţi-l pe Xin ce e "pieptul de pui" la MC =))

Bă, nu e urâtă colega lui....darr... :)))

 

Edited by e c h o
Link to comment
Share on other sites

@, Dă-mi PM cu nume :))

@, Papanaşi <3

PS: Nu mâncaţi de la MC, întrebaţi-l pe Xin ce e "pieptul de pui" la MC =))

Bă, nu e urâtă colega lui....darr... :)))

 

Nu-ti imagina ca mananc in fiecare zi de la Mec, odata la 2, 3 saptamani. Chiar, ce-i pieptu de pui ca m-ai facut curios.

Link to comment
Share on other sites

@, piept de pui.. :))

Sincer să fiu, nici eu nu ştiu.

Toate produsele sunt congelate, iar angajaţii doar le pun în ulei şi le "bagă" apoi între doua chifle, alături de sosuri, apoi le servesc..

 

p.s: de trei săptămâni mănânc de 5 ori / zi de la Mc şi nu am nimic, mă simt excelent.

p.s2: îmi permit, am arderile bune şi 6-pack de 3 ani. :))

Link to comment
Share on other sites

Neaţa, acum m-am trezit şi eu, o să intru în joc mai incolo.

Aragazule... doar atât:http://youtu.be/27tSb2Gsk4c

Poate e link-ul gresit si te refereai la asta. http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/amintiri-negre-stelistii-au-fost-umiliti-de-petrolul-acum-12-ani-276227.html

Nu-mi aduc aminte sa-si fi luat Petrolul 9 goluri intr-un sezon de la sTeaua, poate imi aduci tu aminte.

Edited by Aragaz FCP
Link to comment
Share on other sites

@@E c h o, şi tu eşti dinamovist mă ? Cred că din toţi din NG, 2-3 sunt stelişti şi restu dinamovişti :)).

@, iar începi cu d'astea de acum 69 de ani mă ?=)). Voi aţi făcut vreodata aşa ceva ? Sau o să faceţi ?: http://www.rares-manescu.ro/2010/05/07/7-mai-1986-steaua-castigatoarea-cupei-campionilor-europeni/

Edited by K A D D Y
Link to comment
Share on other sites

@@E c h o, şi tu eşti dinamovist mă ? Cred că din toţi din NG, 2-3 sunt stelişti şi restu dinamovişti :)).

@, iar începi cu d'astea de acum 69 de ani mă ? =)). Voi aţi făcut vreodata aşa ceva ? Sau o să faceţi ?: http://www.rares-manescu.ro/2010/05/07/7-mai-1986-steaua-castigatoarea-cupei-campionilor-europeni/

Cand batea Petrolul pe Liverpool, sTeaua nici in gandu lu Ceausescu nu e era ;) Va dati mari ca aveti multi fani, intreaba-l pe unu din Satu mare macar 11-le sTelei ca nu-l stie. Si nu sunt 69 de ani, sunt 15.

 

Noroc ca mai e cate unu ca Mironica si mai ma face sa ma uit pe prost.ro , ca 99 % va :*

Link to comment
Share on other sites

@, nu mă interesează, să ştii că şi Steaua a bătut Liverpool şi Chelsea şi mai multe...Voi nu o să câştigaţi în viaţa voastră Cupa Campionilor, cu asta te-am închis.

Link to comment
Share on other sites

@, nu mă interesează, să ştii că şi Steaua a bătut Liverpool şi Chelsea şi mai multe...Voi nu o să câştigaţi în viaţa voastră Cupa Campionilor, cu asta te-am închis.

Mai asculta odata sau de 2 ori ce-a zis Mironica acolo si o sa te intereseze, daca nici asa nu te intereseaza inseamna ca te supara adevaru ;)

Link to comment
Share on other sites

@, nu m-am uitat la video-ul ăla şi nici nu o să mă uit, eu ţi-am spus mai sus ce am avut de spus, noi suntem singura echipă din România care a căştigat Cupa Campionilor, şi sunt sigur că vom rămâne. Apropo, de ce să mă supere adevărul ? Că ştim cu toţii că Steaua e campioană de 2 ani încoace şi domină campionatu' lejer, îl câştigă la 15 puncte diferenţă de locul 2 ? Cum ţi se pare ? Petrolul era şi acum în liga a 2-a dacă nu venea Capră ala cu 30 de jucători de la U Cluj să vă salveze.Acum hai să terminăm cu posturile despre fotbal, că mie că se lasă cu warn.

Link to comment
Share on other sites

@, nu m-am uitat la video-ul ăla şi nici nu o să mă uit, eu ţi-am spus mai sus ce am avut de spus, noi suntem singura echipă din România care a căştigat Cupa Campionilor, şi sunt sigur că vom rămâne. Apropo, de ce să mă supere adevărul ? Că ştim cu toţii că Steaua e campioană de 2 ani încoace şi domină campionatu' lejer, îl câştigă la 15 puncte diferenţă de locul 2 ? Cum ţi se pare ? Petrolul era şi acum în liga a 2-a dacă nu venea Capră ala cu 30 de jucători de la U Cluj să vă salveze.Acum hai să terminăm cu posturile despre fotbal, că mie că se lasă cu warn.

GhwbW2J.jpg

6nqQ2mu.jpg

o370wZi.jpg

VCXkWUN.jpg

Link to comment
Share on other sites

Acum nu reusesc fiindca nu mai au contracte pe tine. Cu contractele de atunci am facut raportul la 2 hitmani, sa fii fericit ca i-ai ajutat sa faca raportul =))

Link to comment
Share on other sites

Acum nu reusesc fiindca nu mai au contracte pe tine. Cu contractele de atunci am facut raportul la 2 hitmani, sa fii fericit ca i-ai ajutat sa faca raportul =))

Ve ca nu ti-ai terminat turele, mai bine te grabesti pana nu-ti dau AV.

Link to comment
Share on other sites

Ve ca nu ti-ai terminat turele, mai bine te grabesti pana nu-ti dau AV.

Am luat kick ba ce vrei.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.