Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Toată lumea să dea click aici şi să citească totul cu MARE atenţie.

 

Se face lag, nu dau click.

Link to comment
Share on other sites

Sper sa va ajute :)

 

Nume mod: Police Helper

Descrierea modului:

Acest mod someaza jucatorii pe care ai /find direct pe nume. Trebuie sa fiti intr-o masina de politie ca sa mearga.

Pe tasta 4 aveti somatia : [Ofiter SFPD Naruto.[PhR]: < Stop, NAME! Te predai? Do you surrender? Risti wanted 6!]

Pe tasta 3 aveti somatia: [Ofiter SFPD Naruto.[PhR]: < Stop, NAME! Trage pe dreapta! Pull over! Risti wanted 2!]

Poze / Video (obligatoriu):

Download: http://www.4shared.com/rar/5KvV7M2Kba/Phelper.html?

Alte precizari:

Dezarhivati continutul arhivei intr-un folder, iar apoi copiati toate fisierele in folderul CLEO.

Aveti nevoie de Sampfuncs 3.1

Link to comment
Share on other sites

@, ti-a placut melodia aia, nu mi-ai zis.

 

Doamne, nu am nici 19 ani si deja incep sa albesc. Deci in seara asta, am trecut prin toate starile posibile si imposibile. Tocmai ce-am vazut pe facebook ca persoana la care tin cel mai mult discuta/s-a imprietenit cu persoana pe care o urasc cel mai tare si invers (Oricum, cele 2 persoane nu stiu ca am legatura cu amandoua si ca eu le cunosc pe amandoua (persoanele), asta s-a intamplat in mod indirect)

Ma simt aiurea, ma simt intr-un loc foarte stramt si din ce in ce parca se micsoreaza.

Nu stiu ce sa mai zic... Imi vine sa ma duc >:) 9 mii de ani si sa scap de orasul, tara, planeta asta. M-am saturat....

Edited by Aragaz FCP
Link to comment
Share on other sites

@, Valorosi noi astia din NG, i-am rupt pe ala de la Caligulas :)), nu mai e nimeni ca noi + ca am intrat peste 20 de cops..:))

 

Ce mai faceti nabi? Naspa update-ul , ma refer doar la chestia ca trebuie sa somam pe nume pe toti de acum incolo :))

 

Link to comment
Share on other sites

@, Valorosi noi astia din NG, i-am rupt pe ala de la Caligulas :)), nu mai e nimeni ca noi + ca am intrat peste 20 de cops.. :))

 

Ce mai faceti nabi? Naspa update-ul , ma refer doar la chestia ca trebuie sa somam pe nume pe toti de acum incolo :))

 

Noroc ca eram eu acolo... fara mine nu aveati sanse

Link to comment
Share on other sites

@, Mare plus ce îți trântesc când o să pot da :))) ! Mulțumim !

 

Asta pentru ca n-a stiut, ieri, ca Yenoh e in Departamente?! =((

 

, esti de-abia la inceputu' vietii. Vei mai trece prin astfel de situatii... Capu' sus, incearca sa fii tare. Vei pica de multe ori in groapa, important e sa stii cum sa te ridici.

Link to comment
Share on other sites

@, foarte folositor, dar sincer să fiu, habar n-am să "mă folosesc" de sampfuncs.

Îţi mulţumim că te-ai gândit şi la noi. +1 când pot.

Nu trebuie sa te folosesti de sampfuncs. Doar il descarci si il pui in folderul GTA Sa (e un simplu .asi). Descarca ultima versiune (3.2). Iar apoi pui modul lui naruto in folderul cu cleo.

Link to comment
Share on other sites

Hai că eu plec, distracţie plăcută la antrenament, iar ratez săriturile cu paraşuta, dar asta e :)).Ne auzim pe la 23 sau mai târziu !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.