Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Old General Peiu, cel mai cunoscut polițist datorită kick-urilor pentru [/d] aiurea. GG BĂ! Ai fost un lider foarte ok, spor mai departe cu NG-ul!

 

 

Care polițist bă, i'm a soldier X( !

Baftă, de jail nu scapi te asigur, numai acolo te țin :* !

 

Băăăă și totuși ești nebun la cap???? Cum să faci atâta aplicația :O :O :O ??

Când eram lider și vedeam așa aplicație nu mă chinuiam să o citesc :))))

 

http://www.rpg.b-zone.ro/factions/application/74385

Edited by Peiu S4F
Link to comment
Share on other sites

@, am tot sperat ca nu apare momentul asta, dar a aparut. Motivele pentru care pleci intaresc decizia pe care ai luat-o, si cu siguranta, este cea buna. Sper sa iasa asa cum iti doresti si sa fie bine. Apreciez foarte mult implicarea ta aici, momentele in care ai fost un ocupant constant al clasamentului la rapoarte. Te astept cu drag sa ne mai vizitezi, salutare ;)

Link to comment
Share on other sites

@, am tot sperat ca nu apare momentul asta, dar a aparut. Motivele pentru care pleci intaresc decizia pe care ai luat-o, si cu siguranta, este cea buna. Sper sa iasa asa cum iti doresti si sa fie bine. Apreciez foarte mult implicarea ta aici, momentele in care ai fost un ocupant constant al clasamentului la rapoarte. Te astept cu drag sa ne mai vizitezi, salutare ;)

 

Alex & yenoH,va multumesc pentru cuvintele frumoase,aveti grija de voi si de National Guard,chiar merita :*

#KeepUpGoodWork

#RememberCapitanxEpicalPlayerx

#Istoria se rescrie

Link to comment
Share on other sites

@ nici nu mă aşteptam să îţi dai demisia .... Dar îţi înţeleg motivele şi sunt în totalitate de acord cu tine , viaţa personală rămâne pe primul plan fără nici o îndoială. Mă bucur că ai făcut parte din colectiv şi pentru micile mustrări pe care mi le-ai tras :)) pot să spun că tu erai unu dintre motivele pentru care făceam raportul cu multe puncte (fără concurenţă e plictisitor .. şi nu făceai excese ca alţii ) . Sper să ne mai auzim pe joc !

Link to comment
Share on other sites

La multi ani Costeleee!! Sa ne traiesti!

Neata la toata lumea! Presupun ca unii dintre voi sunteti acum la scoala :)) Mno, uitati ce faceam eu la 6 dimineata :)))

 

E meci intreg, faza interesanta la final ( eu vs 3 ):

Link to comment
Share on other sites

, Bafta epical ! Sper sa iti mai fie dor de /fvr-urile mele si o sa te intorci candva ! Pup si ai grija de tine, succes in real life !

@Costel S4F, La multi ani Costelee ! E cam intarziat dar na :)) Sanatate multa si cat mai multe clear la wanted list !

 

300 pe server... toti la scoala..

Edited by ZoLiii
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.