Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@yenoH, Daca am luat o decizie gresita oferindu-i punish imi asum vina si promit ca nu se mai repeta. Recunosc ca el nu a lovit gratiile, in schimb si-a lovit colegul si am considerat ca ii pot da punish. Dar totusi, ce treaba avea el sa dea cu pumnii prin celula??

Link to comment
Share on other sites

@Peiu S4F, mai punem de-un FW?! X_X Mno, am reusit sa fiu convingator, pan' la urma. O sa-ti zic ceva in game. :))

 

, e de AV reclamatia. Si, cum ti-a zis si , vezi ca te mai pandeste un AV daca mai faci mult spam aici.

Link to comment
Share on other sites

@@Alex S, Cel care primeste gol : Peiu , iar cel care marcheaza esti tu. Astept 50k

 

Raspunsul final il primesti diseara, dupa ora 19:00. In cazul in care esti castigator, o sa primesti banii maine, ca sunt de lucru in seara asta.

@@Alex S,Peiu da gol,tu iei gol,sau tu dai gol Peiu ia gol,deci oricum e bine,MARCA BANU.

 

Ai dreptul la o singura alternativa de raspuns, in functie de persoanele protagoniste ale fazei. Gud lac cu imaginatia :))

Link to comment
Share on other sites

@@Alex S, Cel care primeste gol : Peiu , iar cel care marcheaza esti tu. Astept 50k

 

Varianta incorecta. Ia-ti adio de la bani ;)

 

@@Alex S, ultima varianta,Tu dai gol,Peiu ia gol.

 

Varianta incorecta. Ia-te de mana cu Waxi ;)

 

Nu inteleg dc ziceti ca @Alex S da gol :| Ala din poza e clar Cristiano Ronaldo, si mna, cum @Peiu S4F Hala Madrid, cred ca Alex e ala care-si ia gol de la Peiu :)).

 

Varianta corecta si castigatoare. O sa primesti cei 50.000$, felicitari :)

Link to comment
Share on other sites

Am tot uitat sa-l postez, dar nu puteam rata momentu' asta. :)) loveste din nou, facand instructie cu civilii. :)) Am avut surpriza sa realizez ca tot serverul stie de orientarile sexuale ale Marcelei. =))

 

Link to comment
Share on other sites

Observ, cu stupoare, ca foarte multi colegi nu cunosc regulamentul sau nu l-au recitit dupa ce l-am modificat, zilele trecute. Se fac unele greseli copilaresti, din nestiinta, dar la reclamatii sau prin joc va bateti cu pumnii in piept ca e cum stiti voi.

 

Va sugerez tuturor sa recititi toate regulamentele: Regulamentul General al Departamentelor, Regulamentul Intern si Regulamentul Jail. Nu voi mai tolera greseli pe motiv "n-am stiut". Obligatia voastra este sa stiti, iar cand nu sunteti siguri de ceva folositi topicul pentru Nelamuriri Membri, ca nu degeaba l-am creat. Cat timp nu va dati interesul, nici eu nu voi mai cauta sa va scap de sanctiuni.

 

Topicul va ramane inchis 24 de ore, pentru a fi sigur ca cititi acest mesaj. Cine n-o face, e treaba lui.

 

:topic_closed:

Link to comment
Share on other sites

Hai salutare!

 

Ok. Am cateva probleme pe care as dori sa vi le impartasesc.

 

Galitianul – AV [Nerespectare ordine] - Am luat acest AV la antrenament. Imi asum, recunosc. Tot antrenamentul am ascultat de ce mi s-a spus, am incercat sa-mi ajut echipa cu tactici ( asa cum am putut eu ), am facut tot ce mi s-a spus pana intr-un punct. Ni s-a ordonat sa facem o tura de hq pe m4 sau asa ceva. Nu am facut si din cauza asta am luat AV ( ca sa nu mai zic ca antrenorii au stat ca sefii si se uitau la noi ). Treaba sta asa, la ce ma ajuta pe mine fuga de nebun in jurul la hq cu m4 in mana? Mi s-a spus ca a fost in spirit de gluma, asta dupa ce la inceputul antrenamentului ni se spune "cine vorbeste aiurea / face dm / glume proaste, ia AV". Asta e ca si cum te-ai duce sa-l bati pe unul, il bati si dupa ii oferi un pahar cu apa si ii zici ca a fost o gluma. Daca am gresit cu ceva, fac si 20 de ture ( asta daca merit ).

 

A doua problema e cu cei din factiune care dau PM la lider ca vezi doamne au facut DM pe ei niste colegi. Ei na, ce sa spun... Unde e spiritul ala de colegialitate? De ce incercam sa ne facem rau unii altora cand facem parte din acelasi colectiv? Urasc genul asta de oameni, de parca ar lua un premiu daca il reclama pe unul.

Lui Mokazu i-am dat motiv sa mai dea un PM.

 

Am vazut ca Adi mi-a zis ca sunt "smecher" de la o vreme. Atata timp cat imi asum tot ceea ce fac si sunt impacat cu consecintele, o sa fiu smecher de smecher mafiot.

Link to comment
Share on other sites

Pai vezi? Nici nu ai fost atent pe /r cand am zis ce sa faceti, nu am zis sa faceti cu m4 in mâna, am zis sa faceti o tura fara m4 si de la jumate puteti cu sprint, poti sa fi supărat pe mine cat vrei, si eu primesc ordine de sus ca sa zic asa. Nu te-a pus nimeni sa faci ture cu m4 pentru ca ai fost rău sau ceva de genu, ca sa fi pedepsit, asta s-a facut in grup, erau ultimele 5m si sa facem ceva rapid.

 

Eu nu am nimic voi, nu am pică pe nimeni nu stiu de ce credeți ca unii antrenori au ceva voi. Trebuie susținuta cumva liniștea, dupa cum ai vazut si tu azi o Fost dezastru, parca toti ati fost aerieni si apoi va supărați pe noi ca noi suntem aia rai.

Edited by ManeLopataru
Link to comment
Share on other sites

1. Galitianul, nu ma intelege gresit. Dar "interventia" ta de astazi atunci cand Alex si Costel see chinuiau sa ii explice lui Mokazu toata faza, nu isi avea rostul. Ei incercau sa il lamureasca pe Mokazu, iar tu nu faceai altceva decat sa il enervezi. Citez: "Vrei motiv PM? Iti dau eu motiv!". Citez din nou:"Iesi din spawn sa iti dau motiv de pm!". Din pacate nu am dovezi(SS - dar sunt destui care pot confirma) doarece eu nu am dat PM niciodata si nu dau asa de usor. Dar reactiile tale sincer, nu isi aveau rostul. Ce voiai sa dovedesti? Ca nu ii suporti pe cei care dau PM-uri? Ok, nu ii suporti, nici eu nu ii suport. Dar nu reactionez asa. Tu nu faceai altceva, decat sa il enervezi si sa il sicanezi. Nu am zis din ura ce am zis.

 

2. Si acum nu vreau sa iau apararea nimanui. Si pe mine s-a facut DM. Honey poate confirma ca nu am dat nici un PM, dar l-am lasat o data, de doua ori, i-am zis sa se potoleasca, dar daca continua sa faca, a 3-a oara, a 4-a oara incepi sa te enervezi. Iti zic eu Galitianul ca daca fac pe tine de 3-4 ori dm ori dai pm, ori incepi sa ma injuri de toata familia :)).

Repet: Nu cunosc situatia si sincer nu cred ca ma priveste pe mine. Mi-am dat doar cu parerea si atat. Sanatate!

Link to comment
Share on other sites

@, eu n-am avut nimic cu nimeni. Pur si simplu nu am vrut sa fac tura, alerg de nebun pentru ce? Ce antrenament e ala? Cu ce ma ajuta pe mine alergatul in jurul la hq cand merg pe un suspect? Ultimele 5 minute si trebuia facut ceva rapid? Puteam continua cu dueluri sau un LMS in armoury cu shotgun. Ori putea sa zica "liberi" si gata. Nu ma intelege gresit, nu am nimic cu antrenorii, n-am inteles scopul acelui "ordin". Adica antrenamentul mi s-a parut bine facut, din cauza spam-ului cu wanted pe chat + a culorii asemanatoare s-a creat putina confuzie. Eu nu am zis ca tot antrenamentul a fost esuat, ba din contra, chiar am avut ce invata. Dar sa ma pui sa fac o tura de hq nefacand niciun rau si dupa cand iti cer scopul acelui "exercitiu" tu sa arunci vina pe altul, e alta treaba.

 

@@XRush69, nu stiu cine esti. Probabil esti Adi_Andrei. Am recunoscut si in fata lui yenoH tot ce s-a intamplat, am discutat si s-a rezolvat.

 

 

Iti zic eu Galitianul ca daca fac pe tine de 3-4 ori dm ori dai pm, ori incepi sa ma injuri de toata familia :))

Daca ai face asta, iti promit solemn ca nu mai iesi din spawn. Te vanez toata ziua, ai fi surprins ce incapatanat sunt cand e vorba de asa ceva :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.