Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@ZoLiii, Tre vreo două trei ganguri pe puțin, sunt sigur că ne plictisim și cu 69

Chiar daca in perioada asta sunt paralel cu trasul, adica nimeresc tinta dupa vreo 5 gloante, sustin pe Peiu la war cu mafiotii. Chia de ne luam bataie, o sa fim mai buni pe teren cand vin cu tecuri. Prindem experienta :))

Link to comment
Share on other sites

În acest topic puteți posta orice nelămuriri sau întrebări aveți, referitoare la regulament sau diverse situaţii pe care le întâlniţi în activitatea voastră.

La nelămuriri pot răspunde doar membri de Rank 5+, oferind cât mai multe detalii şi informaţii.

 

ATENŢIE! În acest topic pot posta doar membri National Guard!

 

 

 

Cop attack are drept de predare, daca are Murder + Cop attack, atunci isi pierde dreptul de predare. Sper ca la asta te-ai referit !

 

 

, te-a lasat vederea?

 

 

Seara, de 2 zile sunt si eu in National Guard si de azi incolo o sa incep si eu sa postez cat mai des in acest topic. Ne auzim maine, acuma la somn, este tarziu. Noapte buna si voua !

 

Iti recomad sa citesti Regulamentul General al Departamentelor, mai ales partea ce tine de forum. Considera postarea mea ca pe o mustrare.

Link to comment
Share on other sites

Acesta este soundtrackul lui BlackHawk, mai exact un theme song atunci cand vrea sa sodomizeze pe cineva.

 

 

 

=))))

 

@@yenoH, Sarna pentru rank, apreciez!

 

 

Wat

The

Fak

 

Tot imi datorezi 50k ptr buritto.

 

Asta ii mai decenta ptr sodomizare:

Edited by BlackHawk97
Link to comment
Share on other sites

@, Nu-i rau, insa ce zici de asta? E buna dupa ce termini de sodomizat.

 

 

Hai sa conjugam verbul a sodomiza impreuna.

 

Eu sodomizez,

 

Tu sodomizezi,

 

El/Ea sodomieaza,

 

Noi Sodomizam

Voi sodomizati

 

Ei/Ele sodomieaza,

 

ACUM TU!

 

@, 2 ZILE? Si deja ai plecat? Lel..

Link to comment
Share on other sites

Luati de aici, proaspat scos din folie -> http://forum.b-zone.ro/topic/303306-cleo-sodomizarecs/?p=4580388

Astept +1 :*

 

Ce mai ziceti NG? Aparent am strans bani de laptop (nu zic cum) si mi-am instalat samp si toate draciile in el. Vreau ca in weekend sa organizez un event special by Ng, astept pareri!

Link to comment
Share on other sites

Luati de aici, proaspat scos din folie -> http://forum.b-zone.ro/topic/303306-cleo-sodomizarecs/?p=4580388

Astept +1 :*

 

Ce mai ziceti NG? Aparent am strans bani de laptop (nu zic cum) si mi-am instalat samp si toate draciile in el. Vreau ca in weekend sa organizez un event special by Ng, astept pareri!

Ba, creier facut terci, ai inactivitate, lasa sampul. Mai bine strange niste bani in acelasi mod misterios si urca-te pe turnul ala mare :))

Link to comment
Share on other sites

@@Alex S, aparent, mi s-a anulat inactivitatea cand am intrat in game. Si ba, eu nu sunt in vacanta, sunt acasa la taicamiu(mare bastan) si ma plictisesc de stat in casa si plimbat prin Paris..

 

Eu inca astept propunerile voastre in legatura cu eventul pe care vreau sa-l fac.

 

@, multumesc pentru +1. Codatule, hua -> http://postimg.org/image/4zz34olv9

Edited by AT Sparros
Link to comment
Share on other sites

, bautura-i prietena ficatului, nimic nu stii. :-J Iar zacusca, da, e miezu' pe felia de paine.

 

noob, tu ce dreq cauti in topicu' de Discutii?! Ia pleaca de aici, pan' nu dau cu tine de pamant.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.