Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@yenoH, Vezi c-a aplicat cineva, accepta-l si tu, nu fii rau..

 

 

 

  • Nickname: CorSza
  • Level: 16
  • De când jucați SA-MP pe B-Zone?: 1 An.
  • Vârsta reală: 15.
  • Sex (masculin/feminin): Masculin.
  • Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: -
  • Nickname-uri anterioare: -
  • Conturi anterioare: -
  • Facțiuni anterioare (și timpul petrecut acolo): -
  • Ultima facțiune și perioada de timp petrecută aici: -
  • Motivul plecării din ultima facțiune: -
  • Skill-uri la joburile secundare: 5 Detectiv 4 Mechanic
  • Poză cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imgur.com/wX9DDfi
  • Bară RPG stats: Am o erroare , deoarece am inteles ca nu am un anumit numar de posturi.
  • Aveți capacitatea de a lucra în echipă?: Da.
  • Sunteți capabili să respectați liderul și membrii de orice rank?: Da.
  • Ești capabil să te exprimi corect gramatical?: Da.
  • Un interval de timp în care jucați SA:MP: 15:00 , 22:00
  • Ai mai fost în National Guard? Nu.
  • Dacă ai mai fost în National Guard, de ce ai plecat?: -
  • De ce iți dorești să intri în National Guard? : -
  • De ce credeți că sunteți potrivit pentru National Guard?: -
  • Cu ce credeți că se ocupă National Guard?: Cu
  • Ești de acord că trebuie să stai în National Guard pentru minim 2 săptămâni?: Desigur.
  • Ați fost vreodată banat pentru un motiv anume? (Precizează) : A luat fratemio acum 3 luni pentru injuraturi, nu mai joaca pe acest cont.
  • Cât timp petreceți pe SA-MP, fără AFK?: 5 ore
  • Cum te-ai descrie in realitate?: Salut , Ma numesc Androne Cosmin sunt un elev care exceleaza la liceu pe profilul Mate-Info , imi place sportul si imi place sa traiesc viata la maxim , Nu am treaba daca ma injura cineva (IN GLUMA) subliniez asta , Sper sa fiu acceptat si sa ne vedem cu bine in National Guard .

 

 


S-a chinuit ceva saracu'

Link to comment
Share on other sites

Huh, ba? care-i faza? S-au reintrodus aplicatiile pe Forum? Vad ca ala cu Florin Salam a fost acceptat si acum urmeaza si fostul nostru coleg Maxim16, dafuq is happening here? :-?

Link to comment
Share on other sites

Da insane, am fost repartizat sa raspund la aplicatii (rank 4+), daca e de pile sau cv accept si donatii, de intrat nu stiu, vorbesti cu peiu ( mita pt invite) si lu' hawk sa treaca testu ca peiu nu-si bate capu sa dea teste. In alta ordine de idei, today was a good day.

Link to comment
Share on other sites

îmi instalez un pack cu skinuri la arme, intru în game și după 2 secunde direct ban (cheats arme) pentru o lanterna pe care nici nu am apucat sa o vad. Halal admini mă... http://i.imgur.com/EI6aT6w.jpg

 

Asta-mi place mereu la cei ca tine, sa mor de nu. Adminii, liderii, sfintii, hinghierii, toti sunt de vina, voi sunteti niste suflete pure. Cand o sa invatati ca singurii vinovati pentru prostiile ce le faceti sunteti voi, ca singurii ce trebuie sa plateasca sunteti voi?! Raspuns: niciodata.

Link to comment
Share on other sites

Am level 66 nu level 1, daca era de treaba macar ar fi putut sa-mi spuna despre asta inainte de ban.Voi nu stiti intreaga poveste, va grabiti la criticat, oricum am facut cerere de unban deci e posibil sa intru azi in game.

 

Edit: Am primit unban.

Edited by GF ELiTE
Link to comment
Share on other sites

@GF ELiTE, tocmai pentru ca ai level 66 ar trebui sa stii ce moduri ai voie si ce moduri n-ai voie sa folosesti. Nu mai esti considerat noob la levelul asta. Sau macar puteai intreba un admin, inainte de a-l instala. ;) De asta "criticam", povestea nu conteaza.

Link to comment
Share on other sites

Am level 66 nu level 1, daca era de treaba macar ar fi putut sa-mi spuna despre asta inainte de ban.Voi nu stiti intreaga poveste, va grabiti la criticat, oricum am facut cerere de unban deci e posibil sa intru azi in game.

 

Edit: Am primit unban.

 

Cel putin priveste partea buna. Nu ai fost demis si ai vazut si tu cam ce inseamna sa fii codat. Sunt convins ca nu se mai intampla.

Link to comment
Share on other sites

Haideți să nu fim răi. Nu avea de unde să știe că modul este interzis, nu există o listă cu toate modurile interzise, sunt câteva mai principale pe care le știm. Majoritatea care suntem pasionați de moduri puteam să pățim asta. Lanterna aia scriptul a văzut-o ca pe un cod pentru arme, au apărut warninguri pe chatul la admini și nu a fost nevoie de verificare, doar de ban, iar Jackie a fost prompt ca de obicei (la fel cum dă și kick pt /d aiurea). Reacția lui @GF ELiTE spun eu că a fost una normală :))), pentru că era nervos și știa că e nevinovat. Important este că totul s-a terminat cu bine :).

 

Ne vedem mai încolo în joc, am chef de DM :X pup !

Link to comment
Share on other sites

Haideți să nu fim răi. Nu avea de unde să știe că modul este interzis, nu există o listă cu toate modurile interzise, sunt câteva mai principale pe care le știm. Majoritatea care suntem pasionați de moduri puteam să pățim asta. Lanterna aia scriptul a văzut-o ca pe un cod pentru arme, au apărut warninguri pe chatul la admini și nu a fost nevoie de verificare, doar de ban, iar Jackie a fost prompt ca de obicei (la fel cum dă și kick pt /d aiurea). Reacția lui @GF ELiTE spun eu că a fost una normală :))), pentru că era nervos și știa că e nevinovat. Important este că totul s-a terminat cu bine :).

 

Ne vedem mai încolo în joc, am chef de DM :X pup !

 

Poate ca am eu level 72 sau 73, nici nu stiu sigur, dar chiar nu stiu care-s modurile interzise. Eu daca mi-am schimbat ceva la GTA pana acum au fost skin-urile la vehicule si character, dar mereu am preferat sa joc default fara absolut niciun mod. Lasam skin-urile pentru cateva zile si reveneam inapoi la initial. Deci eu as putea sa-mi iau ban oricand, fara sa stiu, pentru ca cine stie cum ma poate fascina si pe mine sa incerc un nou mod si sa ma vad si banat si totodata demis. Dar aici ii dau dreptate si lui @yenoH, pentru ca ti-o faci pe propria raspundere, cu totii stim ca unele moduri sunt interzise si cel mai bine intrebi dinainte sa-l instalezi, ce si cum...

 

P.S. Ah, fiind in NG, cam ai nevoie de modul cu MAP, fara el e cam naspa in urmarire.

 

Peace, intru iar la DM. :*

Link to comment
Share on other sites

@, Da dar totusi un mod pentru skinuri pe arme nu poate fi interzis... Oricum unii admini nu stiu ce sa mai faca sa dea ban la unii, eu ma plimbam cu mave si dintr-o data ma ia pingmann la teste tw, a stat omu vro 20min sa caute, a vazut ca nu gaseste nimic, m-a luat la bani marunti, a cautat prin istoricul de dowload si tot nimic, si abea m-a lasat sa plec :))

Link to comment
Share on other sites

Mai, modurile interzise sunt acele care iti aduc un avantaj fata de ceilalti jucatori, inainte de al baga inspectati modu, nu-l bagati asa direct ca uite ce se poate intampla... noi nu avem nicio vina ca luati ban dupa, ci voi aveti din cauza netentiei... . Noi, va sugerem sa aveti gta-ul default fara moduri, pentru a scapa de aceste probleme... stiu ca este plictisitor dar... . In concluzie, acel mod este ilegal deoarece din cate am inteles eu iti dildo pe care doar un admin 4+ poate da arma aceasta playerilor, nu se gasesc in Gun Shop-uri. Mai cititi si voi regulamentul servarului :))

Link to comment
Share on other sites

@@Peiu S4F, @@yenoH, 4-0 ma baieti ? :(, am postat aici cu riscul unui warn, dar trebuia s-o zic :)).

 

@@Peiu S4F, nu stiu ce sa zic despre Steaua, in ultima perioada vad ca a jucat mai bine, dar sunt vreo 2-3 jucatori de baza, indisponibili, probabil o sa castige, dar nu ca in anii trecuti, facand si spectacol..

 

@, asa ii trebuie ! Prea se lauda cu ''La Decima'':)).

 

Edited by GF Kaddy
Link to comment
Share on other sites

@, Nu că report tot îți dau asta e clar și să dea Domnu să te mai prind eu on prin joc că numai în jail te țin.

Deci mă freacă lumea la cap pe Facebook, Wap, Skype că a luat-o cu 4-0 și acum mai vi și tu pe forum X(.

Roagă-te să bată Steaua mâine, poate așa mă mai calmez.

 

@@yenoH, cer :topic_closed:

Link to comment
Share on other sites

Nickname-ul tău: MiTzOnE
Rank: sqrt(25)
Plec pe data de: 19.11.2015
Revin pe data de: 22.11.2015
Zile inactive: 4
Motivul: Planuiesc sa deturnez un transport de vodka cu creamberry, si sa elimin toate dovezile. > :)
Alte precizări: Cica am trait ziua de 19.11 de 21 de ori, si vreau sa renumar sa fiu sigur. >-) *- :)>-)

Vrea inactivitate atat de mare ca sa aiva timp sa-si revina din betie :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.