Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

, gasesti monitoare (de ocazie) decente la 100 lei, tre' sa stii si unde sa cauti. Poti sa gasesti chiar si mai ieftin de atat... pana iti cumperi tu ceva mai bun. Bafta si succes!

Link to comment
Share on other sites

Nu e de asta , am bani sa mi iau , dar prefer sa nu , vreau sa invat si sa intru la un liceu bun si dupa am eu timp de samp.

Eu anu trecut inainte de examen faceam raport in Sf Taxi si ma jucam CS si acum sunt la un liceu foarte bun profil mate-info. Concluzie: nu fa ca mine ca tu esti Kayden =)) . Baga mana si invata, multa bafta! Ne auzim in iunie, pwp :*

Link to comment
Share on other sites

Am furat de la @Peiu S4F un obicei si am inceput sa ma uit si eu printre reclamatii, ca sa gasesc motive de amuzament. Dar reclamatia asta bate orice, sa moara @Ervin27 de nu. Mah, , cum dreq i-ai dat astuia Rank 3 cand el e plop complet?! Faci reclamatie ca te ucide un civil?! :)):)) @GigGs11 Legend, ai grija la maimute de genu' asta, ca-ti strica imaginea si-i pacat de munca altora. Nu proceda ca @Artturo, ca de la el nimeni n-are pretentii marete.

 

Am postat aici pentru ca-n LSPD am prea multi "prieteni" ce mi-ar fi dat imediat report. :))

Link to comment
Share on other sites

Hai salut!

Deci nu cred, cum sa faci post pentru ca te omoara un civil =))))) Ba rog un admin sa ii dea ban lui Prototype pt ca l-a omirat pe saracu gabor :)))))))

Tibi apropo ai report S@LP@. :))) :*

Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, Mai ziceai ca le-ai vazut pe toate ha? :))))))) App ai fost tot impancientat ca nu ai reclamatii, acum esti bombardat :)))) Hai ca asta-i buna =))

@, Sper ca fratele nostru din alta mama @@GigGs11 Legend, n-o sa umple departamentul cu astfel de specimene :)))))

Edited by PurpleKush LFamily
Link to comment
Share on other sites

@, Sub nici o forma :))) ai inteles prost.. Faceam referire la acel specimen :))) Oricum ai facut o miscare buna si l-ai pus pe Giggs lider, o sa faca treaba buna. O sa-ti duca munca mai departe, de asta sunt sigur ca il cunosc :)))

Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, Mah, nu ma dezamagesti niciodata, vadca ai intrat in pita calumea, aproape ca m-am speriat ca aveam eu reclamatie pentru inactivitate, tate bune pana amu .

Link to comment
Share on other sites

@PurpleKush LFamily, imi vor raul niste nenorociti. :| Da' credeam ca vor fi mai multe reclamatii aseara, am fo' dezamagit. Poate azi... [-o<

 

@Ervin27, te-ai indoit vreodat' de mine?! :| Mi-am facut de cap asear', sa vezi acu' ce fac. :-J

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.