Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare NG! Bafta la raport. Ne auzim maine. Noapte buna!

@ ai prins un IP banat. Incearca sa dai restart la router sau sa sctoi cablu de net si sa il bagi iar. In orice caz trebuie sa schimbi IP.

Link to comment
Share on other sites

, la mai multe. :)) Da' momentan oricum sunt in top, am 107 adunate. :)) Si-n Jail mi-e greu sa supar lumea, pe wanted, acolo se face treaba buna. ;)

Link to comment
Share on other sites

, eu ma udam de fericire can' vedeam asa aplicatii. Mai ales dupa ce s-a scos regula aia ca liderul tre' sa dea un motiv bun pentru refuz.

Link to comment
Share on other sites

Bafta baieti si fete! Sper sa ne mai auzim. Sunteti un colectiv minunat si mi-a facut placere sa fiu alaturi de voi in aceasta factiune smechera. National Guard best 4ever!

Link to comment
Share on other sites

Bafta baieti si fete! Sper sa ne mai auzim. Sunteti un colectiv minunat si mi-a facut placere sa fiu alaturi de voi in aceasta factiune smechera. National Guard best 4ever!

Mult succes cu noua functie. O sa ne lipsesti pe /r =)) Eh.. eu tot nu scap de tine pe /hc =)))). Inca o data iti urez mult succes si tine-o tot asa! :*

Link to comment
Share on other sites

@@Ervin27 moor =)))). BlackHawk a dat 100 de genul si nu a luat kick. Tu intri 1 secunda dai gov si inferno seful tau iti da kick instant :))))))))))

Edited by K 3 n T VIP
Link to comment
Share on other sites

Cateodata apare acel moment, cand intri doar sa dai un gov si vrei sa iesi, insa o forta interioara iti spune sa ramai, fiindca te va da altcineva afara =))

http://postimg.org/image/f6ajjfnnl/

 

 

@@Ervin27 moor =)))). BlackHawk a dat 100 de genul si nu a luat kick. Tu intri 1 secunda dai gov si inferno seful tau iti da kick instant :))))))))))

 

Ce ai we, il pun la ture data viitoare cand intru in game, m-am dus sa trag oleaca de vin.

Link to comment
Share on other sites

@@Ervin27 pe cine pui la ture pe Hawk sau Inferno ? Sincer punei pe amandoi. Daca il vad pe Inferno ca face ture ma prapadesc pe mine de ras =)))

Hai gata cu spam-ul ca ne bate tata Arturo ca Johnny nu mai e :D

Link to comment
Share on other sites

@@Ervin27, g3t_r3kT m8

 

 

 

@@Ervin27 pe cine pui la ture pe Hawk sau Inferno ? Sincer punei pe amandoi. Daca il vad pe Inferno ca face ture ma prapadesc pe mine de ras =)))
Hai gata cu spam-ul ca ne bate tata Arturo ca Johnny nu mai e :D

Practic nu mergea mention, ai 3 ture

 

 

Edited by BlackHawk97
Link to comment
Share on other sites

@Russell22, eu apar in test log pe 18 aprilie, seara. Promovarea de la R0 la R1 a fost facuta abia miercuri seara, pentru ca s-a asteptat ca toti candidatii sa dea testele. Pe saptamana 18-24 aprilie am avut raportul optional. Trebuia sa te gandesti ca intr-o saptamana n-as fi avut cum sa fac doar 3 puncte, daca era sa fiu membru pe deplin. Se presupune ca cei ce corecteaza rapoartele sunt bine informati, ori, atunci cand au o nelamurire, inainte de a posta rapoartele intreaba un rank superior. ;)

Link to comment
Share on other sites

@Russell22, eu apar in test log pe 18 aprilie, seara. Promovarea de la R0 la R1 a fost facuta abia miercuri seara, pentru ca s-a asteptat ca toti candidatii sa dea testele. Pe saptamana 18-24 aprilie am avut raportul optional. Trebuia sa te gandesti ca intr-o saptamana n-as fi avut cum sa fac doar 3 puncte, daca era sa fiu membru pe deplin. Se presupune ca cei ce corecteaza rapoartele sunt bine informati, ori, atunci cand au o nelamurire, inainte de a posta rapoartele intreaba un rank superior. ;)

Done, era suficient daca imi reaminteai.

Edited by Russell22
Link to comment
Share on other sites

@yenoH, ia-l si tu mai usor, raule. @Russell22, intreaba si tu daca esti nesigur pe ceva anume si fii mai atent, de asemenea mai editeaza si tu putin pe acolo, ai ratat niste culori roz si acel FW trebuie sa-l postezi si la sanctiuni.

Edited by InSaNe S4F
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.