Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Am fost plecat, am vazut ca a postat Erow si sanctiunea pentru raport. A fost prima oara, dar va fi mai bine pe viitor :)

Edited by Russell22
Link to comment
Share on other sites

@Russell22, pai asta am facut. Ti-am dat detaliile, ca sa-ti amintesc. :) Plus sfatul ca, pe viitor, sa intrebi si un rank superior daca nu esti sigur pe ceva. Nu e o tragedie, ca nimeni nu s-a nascut invatat. Toti trecem prin aceleasi stadii ale vietii si, din pacate, tot nestiutori murim. :|

 

@InSaNe S4F, ti se pare ca l-am luat tare?! :)) Bag seama ca m-ai uitat. :))

 

@GF iRazor, e vorba de cei intrati spre finalul saptamanii, doar ei aveau rapoartele optionale.

Link to comment
Share on other sites

@GF iRazor, e vorba de cei intrati spre finalul saptamanii, doar ei aveau rapoartele optionale.

A, ok, credeam ca te refereai la saptamana cu pastele.

Felicitari colegilor care au luat up, sa curatati strazile de wanted, n-au alte departamente voie la wanted :))

Edited by GF iRazor
Link to comment
Share on other sites

Felicitari tuturor pentru rank up =D>=D>=D> , astia noi de rank 2, faceti dovezi si aveti grija la post hunters daca nu veti sa ajungeti ca Co[bR]a, mereu cu 2/3 =))

 

Eu le fac in Paint, se pune?! Adica, mno, asa m-a invatat @Ervin27. :-?? Cica sa mazgalesc ceva acol' si aia-i tot, ca oricum dovezile nu-s importante. :-J

Link to comment
Share on other sites

@ am vazut prea tarziu ca a fost membru NG, credeam ca era doar un player care isi batea joc :P

@ sa-nteleg ca e traditie sexul surpriza in grup, no? :))

E o traditie din strabuni :))))

Link to comment
Share on other sites

@Ervin27, e "gauri", da' hai, merge si asa. :-J Doar de la tine am invatat Paint. :))

 

EDIT: @InSaNe S4F, esti si tu noob ca altii?! Un candidat are la dispozitie 48 de ore sa dea testele. Daca tu dai teoria cu el si trece, iar el tre' sa sustina testele de arme, cum le da cu suspend?! Chiar daca-s 8 ore in care, teoretic, poate da armele, cat timp aplici intr-un Departament nu mai faci tampenii.

 

Doamne, mult s-a schimbat factiunea asta. :|

Edited by yenoH
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.