Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut tuturor, eu sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem bine si sa facem o treaba excelenta !

Welcum nou-venitilor, spor la instructie si sa folositi sapun lichid, sunt fiorosi detinutii, asa ca pepper your angus :P
Link to comment
Share on other sites

Hai salut! Welcome tuturor nou-venitilor. Bafta in jail, aveti grija cu post hunteri, nu actionati daca nu aveti dovezi. Succes! Ne auzim maine, noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Cautam ceva printre clipurile mele de pe Yt si-am gasit niste faze simpatice...

 

, cum iti spuneam si ieri, mai tii minte can' te mai obligam sa vii cu mine pe wanted?!

 

 

Ui' cum se-nvarte roata... Afoana asta mica de @Artturo R2, iar eu... pe acolo. :))

 

 

Si asta-i una din multele faze tari, pacat ca nu am mai multe clipuri de genu'...

 

Link to comment
Share on other sites

Am postat exercitiile pe care le vom face Duminica la antrenament, detalii aici: http://forum.b-zone.ro/topic/324504-national-guard-antrenament-training/




Rank 1 cei noi intrati... va recomand sa cititi acel topic in totalitate, o sa intelegeti mai bine care e treaba cu testele de grade + antrenamentele din NG.




Va astept in numar cat mai mare!




Link to comment
Share on other sites

@, Eu sunt rank 1 si sunt cam nab, scuzati-ma :( . Deabia am trecut testele, mai ales ca fugeati de mine ca de ''satana'' :). @@InSaNe S4F, Asa ca tie ti-a fost cel mai dor de mine ? :*

 

Iauzi ce zice nenea Subsemnatu:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Am postat exercitiile pe care le vom face Duminica la antrenament, detalii aici: http://forum.b-zone.ro/topic/324504-national-guard-antrenament-training/

Rank 1 cei noi intrati... va recomand sa cititi acel topic in totalitate, o sa intelegeti mai bine care e treaba cu testele de grade + antrenamentele din NG.

Va astept in numar cat mai mare!

 

 

Poate de data asta si veniti la antr, nu-l lasati in mana noastra :v

Link to comment
Share on other sites

@, Ba daca eram eu antrenor uite asa va puneam sa alergati prin Desert LV dupa un SUV:

(spre final) si va mai bagam si cate o injuratura cum stiu eu mai frumos :X
Link to comment
Share on other sites

@, Nush ce vrei sa zici tu acolo. :-J, dar eu n-am inteles nimic.

 

@, Eu am fost invoit la arutor, Jilkas trebuia sa fie prezent, de cate ori sa mai zic ba X( Felicitari ai fost acceptat si tu in uS :D.

 

 

Edited by South TIG3R
Link to comment
Share on other sites

 

 

@, Eu am fost invoit la arutor, Jilkas trebuia sa fie prezent, de cate ori sa mai zic ba X(Felicitari ai fost acceptat si tu in uS :D.

 

 

 

Forta baiete :)) In curand suntem colegi de /c :)).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.