Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

 

 

 

Generalu' e doar unu', se stie el care-i.

 

 

 

 

 

 

 

Mi-ai facut noaptea mai buna :))

Sa inteleg ca ai auzit ca ai un predentent la post-uri la discutii si ai venit sa-ti aperi titlu`, sau esti numa` in trecere.

Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, noroc germanule.

Ce mai faci?Nu ai mai dat un semn de viata de mult

 

Waxios ma tot obliga sa mai intru (macar) pe forum, da' il refuz gratios. Nu mai fac, iau totu' de-a gata. :P

 

 

@@yenoH, este un travestit, i se mai zice si FuTarDela.

 

 

Sefa ( cum am fost mereu ) :"> .

 

Tot n-am inteles ce-i ftd... Mai discutam despre "sefa".

 

 

@@yenoH, Bai lasa-ma frate, 2 posturi intr-o zi ? De acum nu mai postezi pana in aprilie probabil. Daca aud ca te reapuci ma castrez sa mor de nu.

 

Nah, uite-l si pe-al treilea, doar sa-ti crape o vena-n cap. [-o< Ma reapuc, doar ca sa fiu sigur ca nu vei avea urmasi. Da' tu tre' sa aplici, sa treci testele (oricum nu le dai), sa ajungi la rank 3... Dupa ce pun mana pe Hunter nimic nu mai misca, Generalu' stie.

 

 

@, ai report pentru asta.

 

Doamne ajuta! [-o< M-ai convins, esti sefa de acuma.

 

 

@, daca e sa ne gandem oleaca, @@yenoH, e seful la pagina

 

 

Eram sef peste tot, acuma e domnsioara ce papa gogosi.

 

 

@@Tortuga S4F, nope, still me.

 

TU esti, am decis!!! Daca-l mananca pe altu-n *** sa te contrazica, imi spui. >:/

 

 

Sa va bag pagina pe undeva.

 

Meriti demis, pentru limbak licentios.

 

 

@@yenoH, De cand ai plecat tu numa motive naspa de FW si FW Clear am primit ba ...

 

Chiar dac-au fost vreo multi lideri sanctionati, inclusiv eu, pentru motive aiurea, macar am pastrat ideea acestui joc... E un joc. :) Sa vezi acuma ce motive ti-as da.

 

 

 

Mi-ai facut noaptea mai buna

Sa inteleg ca ai auzit ca ai un predentent la post-uri la discutii si ai venit sa-ti aperi titlu`, sau esti numa` in trecere.

 

Nu exista pretendent... Am aproape 1800 de posturi la discutii, iar urmatoru' nici macar 1000 nu are. :)) Doar in trecere, Jandarme! ^ :)^ Doar in trecere...

 

 

 

Dumnezeule, ce greu a fo' sa scriu aceasta postare. #-o

Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, o da,iti multumesc draga domnule, promit ca te voi anunta. Iti permit sa fii si tu un sef,mai micut pe langa mine daca doresti :)) . Ce-i drept soimu' asta negru numit Ovidiu ma mai contrazice din cand in cand.. dar se rezolva. :)>- ;;);;)

 

Legat de fTd. , este membrul nostru din NG, noi il numim FuTarDica.

Link to comment
Share on other sites

Mah, , pot sa te injur?! :)) Am fo' la Brasov, aproape o saptamana. Ai stat ascuns, sub pietre. Asa ceva... :-J

 

Gata, ne revedem prin august, de acuma. :P


, iei o prastie, dobori soimu'. Va fi un nou Black Hawk down. Nu-l baga in seama, el e precum cainele ala rau ce latra ca un turbat, da' n-are curaj sa muste. Stiu ca acuma ma injura, da' sper sa nu-i stau in gat. :)) E baiat fain, pacat de penaju' ala. :P

 

Si tot n-am inteles ce-i ftd, da' sa-i fie tarana usoara. Sper sa fie demis repede din NG, daca nu... rezolvam. :P

Link to comment
Share on other sites

@@yenoH ti-am dat eu voie sa postezi aici? Ai dreptate, singurul general sunt eu. Nu ma face ca ti-l castrez eu pe Waxios cu un ban permanent pe IP =)))))

Hmm nu cred ca am sanse sa te ajung la posturi in 7 luni cat mai stau pe aici =)))

Link to comment
Share on other sites

@, Ba, pana acu e bine, eu zic ca ma descurc :)), pana vin sesiunile si ma cac pe mine :(.

Ba, in sesiune te duci la profesor si ii spui ca-l sodomizezi daca nu te trece.

Si daca tot nu vrea, ii spui ca o sa pui tot NG-ul pe el!

Edited by Edward NissaN Legend
Link to comment
Share on other sites

@, se descurca,doar o are pe roscata aia focoasa langa el :> .

 

@, normal ca te barfesc, asta stiu sa fac cel mai bine, ma bucur ca acum il am pe @@yenoH cu care te pot barfii. Apropo, a spus sa nu imi mai pui la indoiala postura de sefa.

Edited by Kidda ToV
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.