Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Toata lumea sa citeasca exercitiul

13. Stafeta [echipa vs echipa]. Durata 30:00 minute. Dificultate: *

Spoiler
Cei doi participanti incep de aici, vor alerga pana in zona aceasta, acolo vor gasii doi colegi carora trebuie sa le dea un pumn (stefeta), dupa ce au primit stafeta vor lua patrioatele, vor merge doar pe acest traseu, cine merge pe alt traseu este descalificat, odata ajunsi aici vor preda stafeta colegilor ce-i asteapta, iar acestia vor innota pana aici , unde-i asteapta urmatorul rand de colegi, dupa ce au predat stafeta (un pumn), cei cu predator trebuie sa ajunga aici , in zona bike-urilor vor sta alti doi colegi asteptand stafeta, cei cu bike vor urma traseul acesta , odata ajunsi aici va trebuii sa dati stafeta unui alt coleg, acesta va zbura pana la turnul din fata HQ-ului celor din FBI, oprind intai pentru a-si lua urmatorul coleg de pe CNN SF, dupa ce colegul este ridicat, va trebuii sa se parasuteze pe turnul mentionat anterior, mai exact aici. Echipa castigatoare primeste 15.000 $ pentru fiecare membru. Harta.

 

 

Alte precizari:

Se vor face 2 echipe in primele minute ale antrenamentului, se vor alege 2 capitani principali, isi aleg o frecventa [/wt], dupa care isi aleg urmatorii 6 coechipieri, de acolo va veti intelege care ce anume face.

Asta se va intampla daca suntem aproximativ 20.
Pentru a creea 4 echipe (pentru a face toti exercitiul) este nevoie de 28 de membrii minim, fara antrenori.
In cazul in care sunt mai multi de 14 si mai putini de 28, cei ramasi fara echipa vor fi luati separat de un antrenor si vor face exercitiile uzuale.

Link to comment
Share on other sites

Baieti, incercati sa evitati /d-ul aiurea, fiindca avem unii ,,marginasi'' prin alte departament care incep cu PM-urile, eu fac tot posibilul sa scap de ei, asa ca incercati sa nu mai da-ti /d aiurea, eu nu v-as da PM la niciunu pentru nimic, dar repet AVETI GRIJA LA ALTII odata va treziti cu FW si dupa va dati seama ca un copil frustrat v-a dat PM.

 

Asa ca va rog mare atentie, faceti caterinca/misto pe /d, dar faceti cu cap, in asa fel incat sa nu primiti PM pentru /d aiurea, ura este mare.

 

Cu stima First Lieutenant zNoss[ZEW]

Edited by Capu Mafiei zNoss ZEW
Link to comment
Share on other sites

Nu uitati de antrenamentu` nr 13, din ziua de 13, care ar fi fost smecher sa fie la ora 13, prin urmare la ora 15 veti fi penetrati cu un FW care nu stie antrenamentu`

Link to comment
Share on other sites

#newavatar

 

#newfw

 

Doar Max putea fi sancţionat cu FW pentru o regulă mai veche aplicată. Tdr, mi-a zis mă-ta că are ea grijă de tine să nu mai fii retardat.

]

 

M-am uitat si eu acum la reclamatie. Retardata ^^

Cum pana mea frate, stiu ca se foloseste /ms, da` cand ala de acolo e singuru cu wanted si mai raspunde si NU la intrebarea ta, mai penal de atat nu exista sa fie regulata aceasta regula. :))

Link to comment
Share on other sites

]

 

M-am uitat si eu acum la reclamatie. Retardata ^^

Cum pana mea frate, stiu ca se foloseste /ms, da` cand ala de acolo e singuru cu wanted si mai raspunde si NU la intrebarea ta, mai penal de atat nu exista sa fie regulata aceasta regula. :))

 

Logica lui Johnny, ce vrei ? Băga-mi-aş pl, numai fw-uri de-a-n plea primesc. :|

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.