Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, daca ie cineva gelos ca tiam dat magie l-a testu de arme am facut si ieu video l-a plictiseala

 

 

 

 

 

 

Sper ca va place Drake pe fundal.

 

De acuma suntem colegi. Poate ma stiti de aici: https://www.rpg.b-zone.ro/factions/report/31897

 

 

edit: mi-au scos astia drake-u de pe fundal :(((((

 

Edited by Shane VODA
Link to comment
Share on other sites

@@K 3 n T, Ma tot streseaza unu de la testu lu nixie si a picat la arme, oricum pica. xHaku a fost pe contu ala si imi cere dovezi. Daca vrea dovezi i-am zis sa-mi dea PM nixie . Si tot el smecher imi spune ca sunt obligat sa-i dau dovezi de la toate teste :D Smecher sa crezi ceva si apoi sa ti se taie creanga de sub piciare. Revenint la prima propozitie, pica pentru ca frauda testele si nu era ea pe cont.

 

Am plecat la liceu. Ne vedem diseara

Link to comment
Share on other sites

yjsP6NH.jpg

 

 

 

Mi-a făcut plăcere. Vă pwp pe toți.

 

Aveți grijă de voi.

 

:* :* :* :* :* :* :*

Multa bafta tinere padawan! Vreau sa aud numai de bine de tine. Tinem legatura pe whapp, te ciuc... :*

Link to comment
Share on other sites

Bă, până la urmă, un joc trebuie jucat cu plăcere, nu să fii obligat să îți petreci un anumit timp pentru a nu te scoate din facțiuni. Înainte era mai fain, alt distracție, dar degeabă spunem noi asta (playerii vechi).

 

Multă baftă, HaosGay! O să-mi fie dor de tine, nu doar pentru simplul fapt că vorbeam despre pariuri... :))

 

 

https://forum.b-zone.ro/topic/373136-bug-achievements/?p=5651675

Edited by South Max
Link to comment
Share on other sites

Bă, până la urmă, un joc trebuie jucat cu plăcere, nu să fii obligat să îți petreci un anumit timp pentru a nu te scoate din facțiuni. Înainte era mai fain, alt distracție, dar degeabă spunem noi asta (playerii vechi).

 

Multă baftă, HaosGay! O să-mi fie dor de tine, nu doar pentru simplul fapt că vorbeam despre pariuri... :))

 

 

https://forum.b-zone.ro/topic/373136-bug-achievements/?p=5651675

 

Așa e maxy. Mersi fain, și mie o să-mi fie dor de voi.

 

Dar pe forum rămân activ, că mereu când deschid PC-ul, intru și pe aici.

 

Ce pot să zic ... Cu toții ne lăsăm. Nu-mi convine să joc din obligație. Înțeleg că devenim inactivi, și că na, alți playeri trebuie să merite un loc în facțiuni etc. E perfectă dreptate în asta. Dar na, n-am ce face. Abia mă împart între timpul meu liber / muncă / PC.

 

 

Și max, dacă vrei ponturi, dai un PM pe forum =)) =)) hahahahha

Link to comment
Share on other sites

@@HaoS I S4F I,Eh, mai intri ca civil pe joc (dacă poți). Îți dai seama că toți ne vom lăsa de jocul ăsta, nu mai e la fel. GTA V e viitorul, gen, dar până acolo, mai e. :)) Joc Counter-Strike de prin 2007-2008 și încă îmi place. Sunt mulți care îl joacă, chiar dacă e vechi sau au o vârstă anume. Îți dai seama că și acolo sunt nabi ca pe samp... cu arfe, coduri ș.a.m.d, dar mna, are ceva diferit.

 

Ponturi, ponturi și iar ponturi. :)) Lasă-mi fb-ul.

Link to comment
Share on other sites

@@HaoS I S4F I, Imi pare rau ca pleci, te reasteptam si o sa ne fie dor de tine NUB. Cine mai face glume proaste pe /r ? Cine mai comenteaza la antrenament si face DM ? Stiu ca m-am mai luat cateodata de tine si imi pare rau.. Dar nu o faceam sa par dur sau altceva.. Oricum, iti urez succes nub in viata reala si sper sa faci ce ti-ai propus. Multa bafta si succes, pwp.

Edited by BonZy VODA
Link to comment
Share on other sites

Bafta haos cu ceea ce ti-ai propus, sper sa te intorci intr-o buna zi. Te saluta RRRRRRRRRRRRRRRRRRolllz

 

RRRRRRRoooolllzzz :)) îmi place când zic așa pe rapăn fm :)) hahahahhaa

 

@@HaoS I S4F I,Eh, mai intri ca civil pe joc (dacă poți). Îți dai seama că toți ne vom lăsa de jocul ăsta, nu mai e la fel. GTA V e viitorul

 

Ponturi, ponturi și iar ponturi. :)) Lasă-mi fb-ul.

 

O fi GTA 5 viitorul, dar eu n-am PC performant pentru el.

 

Ia FB meu. Dacă-mi dați add, lăsați și mesaj, ca să știu cu cine vb :)) că de obicei sunt nub. -> https://www.facebook.com/cipigroza

 

@@HaoS I S4F I, Imi pare rau ca pleci, te reasteptam si o sa ne fie dor de tine NUB. Cine mai face glume proaste pe /r ? Cine mai comenteaza la antrenament si face DM ? Stiu ca m-am mai luat cateodata de tine si imi pare rau.. Dar nu o faceam sa par dur sau altceva.. Oricum, iti urez succes nub in viata reala si sper sa faci ce ti-ai propus. Multa bafta si succes, pwp.

 

Hmm. Faza-i că da, mai comentam și eu pe chat / /r, dar dm n-am făcut niciodată aiurea :))

 

Oricum ... Știi care-i situația bonz, nu merge frate cu regula asta. Practic trebuie să jucăm samp din obligație. Poate altora le convine, dar mie nu. Am prea multe pe cap .... PC meu stă deschis degeaba ziua, pe muzică, nu pe samp.. nici n-am chef să mă loghez. Nu mai are farmec.

 

Anyway... îmi pare rău tare, NG e singura facțiune care mi-a plăcut pe acest server. Dar n-am încotro.

 

te pwp :(

 

@@HaoS I S4F I, pe scurt, lasati-va de joc.

 

@@South Max, ce ponturi de la el??? mi-a dat un pont cu 30 de meciuri, le-am pierdut pe toate... Kappa

 

Am încercat și eu .. ce vrei .. :)) nu se poate să fii tata rapăn al pariurilor :)) hahahahhahahah

 

 

 

Vă pwp pe toți !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.