Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Sambata mergem la protest in Piata Victoriei sa-l punem la loc pe Conner la lider #MakeNationGuardGreatAgain , Waxios e primul in frunte

Edited by OG VaNs
Link to comment
Share on other sites

Baa. Ma sunat dado sa-mi spuna ca am pierdut lideru. M-am simtit smecher. Am scapat de toti prostii aia din aplicatii si din report. Oricum a ajuns un cacat serveru asta si n-o sa o mai duca mult! Tinem legatura. Va IUB

 

Asa a ajuns sa:mp de ceva vreme, inainte in 2012-2014 era bine cand nu existau nici atatia "smecheri" si cand aveai un premier deja era ceva sau cand nu existau atatea coduri sofiscate de care multi sufera, nu mai zic de plangerile facute din oftica din cel mai mic motiv :)) Iti urez succes si cum a zis maxim16 lasa-ne o poza cu ala care a facut pm

Link to comment
Share on other sites

Baa. Ma sunat dado sa-mi spuna ca am pierdut lideru. M-am simtit smecher. Am scapat de toti prostii aia din aplicatii si din report. Oricum a ajuns un cacat serveru asta si n-o sa o mai duca mult! Tinem legatura. Va IUB

 

Uite vezi de ce m-am lăsat eu, conny ? S-a dus pe pl de mult :) Și s-a dus serveru` dreacu de pe vremea lui 2013 (când abia se începea cu post huntereală + vânătoare de funcții). Mie de atunci mi s-a acrit.

 

Uite, că vorbeam pe wapp de căcaturile astea. Nu se mai joacă samp pe b-zone din plăcere. Acum e din obligație și pentru a te afirma virtual.

 

Anyway, cea mai bună alegere am făcut-o mereu când m-am lăsat de samp și trebuie să facem cu toții asta. Nu se mai merită. Nu mai e fun, nu mai e băeție. Acum e ură prea mare.

 

 

 

 

 

Eu vă pwp pe toți și aveți grijă de voi. Am aflat și eu de Conny azi pe wapp. Era de așteptat. Ura e mare :)

 

 

Take care >:D<<'> :*

Link to comment
Share on other sites

Acum câteva luni, când am lăsat un mesaj de "adio" la discuții Hitmen Agency, am spus unele lucruri pe care ar trebui să le citiți.

 

 

Știu, fiecare player are câte un obiectiv de început, și anume, acela de a fi admin / lider / helper / sublider. Dar, după ce acumulezi o anumită vechime / experiență pe server, și vezi unele lucruri care sunt "deplasate", realizezi că nu are rost să mai aspiri la ele.

 

 

Sincer, mi-am dorit să fiu lider la LSPD; dar nu s-a putut. Probabil și din cauză că scriu prea mult, am spus unele vorbe pe care trebuia să le țin ascunse. Dar i-au durut pe câte unii și mna, nu s-a mai putut.

 

Nu mi-a plăcut să fiu pupincurist, să mă dau pe lângă admini, lideri ș.a.m.d. Sunt prieten bun cu Draco și niciodată nu i-am cerut ajutorul pentru a deține o funcție, de asemenea, mă știu cu Xtazy, bine, acum nu mai deține admin, dar am fost colegi și suntem prieteni vechi și buni. Exemplele continuă dar ajung ăstea.

 

Pe lângă asta, dacă nu ajungea bunul meu prieten, InfernalGuess, Lider LSPD, probabil că nu aș fi fost avansat în perioada mea petrecută acolo, la funcția de Sublider. Teylo știe asta... și cei care au mai fost acolo.

 

Pe RPG 2 am fost promovat la funcția de Lider al gangului RDT, pentru că MERITAM, NU am luat pe pile ș.a.m.d. Îmi aduc aminte că am fost votat de: NickPCH, fratele Krishanu, fratele Drag0s (zero, 0), Marik. Care Marik, mă banase după ce am pierdut liderul pentru "radardisc.cs", asta doar ca să pierd funcția de Sublider, pe care mi-o dăduse fostul meu Sub, Ybaan25.

 

Iar pe lângă asta, când am pierdut liderul, a fost pentru că n-am vrut să accept un warn aiurea, pe care mi-l vâra pe gât Bobo, că de, sunt mai importanți donatorii. Acum 3-4 ani, am pus poza pe forum, nu știu dacă o mai găsesc. Dar conversația de pe messenger încă o am, trebuie doar să instalez aplicația... și mi-e lene.

 

Vă spun un lucru: NU mai jucați pentru funcții, distrați-vă, faceți DM, luați fw-uri ș.a.m.d.

 

AM PESTE 50 DE FW-URI de când joc pe Business Zone. De demiteri, nu mai zic. Am fost demis din toate facțiunile.

 

Important este caracterul, nu niște sancțiuni VIRTUALE!

Edited by South Max
Link to comment
Share on other sites

Baa. Ma sunat dado sa-mi spuna ca am pierdut lideru. M-am simtit smecher. Am scapat de toti prostii aia din aplicatii si din report. Oricum a ajuns un cacat serveru asta si n-o sa o mai duca mult! Tinem legatura. Va IUB

 

Mersi mult pentru sansa acordata , ti-am spus ca nu te voi dezamagii ! Ramai cu bine , esti un om bun !

Link to comment
Share on other sites

Bă am și eu o întrebare, când vă scutea Conner de antrenamente, rapoarte și vă scăpa de sancțiuni și tot felul de căcaturi, era bun nu ?

V-ați gândit că poate din cauza asta nu a luat clear la LW ?

 

Acum când a luat 3/3 doar 3 persoane care sunt încă sunt în NG au luat atitudine în topicul ăsta?

Restu unde sunteți ?

Doar Haos și Maxtreme au spus lucrurilor pe nume, restu ce dreq faceți ??

 

Sunt de peste 3 ani aici și văd clar că serverul ăsta merge în direcția proastă și nu neapărat din cauza celor care îl conduc, din cauza playerilor, care mor după funcții ore jucate și au uitat ce înseamnă o facțiune un grup unit, cum era NG-ul odată..

Uitați-vă în urmă în topicul ăsta ce show a ieșit când a luat Erow sau Silence 3/3. Nu au sărit doar 3 persoane de cur în sus, a sărit toată facțiunea.

 

Treziți-vă :) sau o să rămâneți doar niște marionete care stau în spatele unui monitor :).

Edited by Peiu S4F
Link to comment
Share on other sites

Bă am și eu o întrebare, când vă scutea Conner de antrenamente, rapoarte și vă scăpa de sancțiuni și tot felul de căcaturi, era bun nu ?

V-ați gândit că poate din cauza asta nu a luat clear la LW ?

 

Acum când a luat 3/3 doar 3 persoane care sunt încă sunt în NG au luat atitudine în topicul ăsta?

Restu unde sunteți ?

Doar Haos și Maxtreme au spus lucrurilor pe nume, restu ce dreq faceți ??

 

Sunt de peste 3 ani aici și văd clar că serverul ăsta merge în direcția proastă și nu neapărat din cauza celor care îl conduc, din cauza playerilor, care mor după funcții ore jucate și au uitat ce înseamnă o facțiune un grup unit, cum era NG-ul odată..

Uitați-vă în urmă în topicul ăsta ce show a ieșit când a luat Erow sau Silence 3/3. Nu au sărit doar 3 persoane de cur în sus, a sărit toată facțiunea.

 

Treziți-vă :) sau o să rămâneți doar niște marionete care stau în spatele unui monitor :).

Degeaba facem agitatie pentru ca, conner nu o sa ia lider inapoi..

 

El tre' sa vorbeasca cu Kelton legat de ce s a intamplat.. as sarii cu gura dar nu am dovezi concrete pe baza a ce s a intamplat..

Link to comment
Share on other sites

@@Rough, Nu se știe niciodată..

Dar mor când văd câtă lașitate, pupături în cur și problema e că e efect de turmă. Așa sunt toți ăștia noi care vin pe server...daia le place la ăia de sus de ei, pentru că tac și agreează totul. Niciodată nu a fost NG-ul așa...

Link to comment
Share on other sites

@@ConnerRM S4F imi pare rau nab pt cele intamplate, aia e acum. E un joc, tu ti-ai facut datoria de lider si te-ai luptat pt membrii si factiunea ta. Tot respectul. Gandestete ca altii in locul tau ar fi oesit cu 3/3 din primele 2 saptamani. Pana la urma jucam de distractie nu din obligatie. Si mie mi s-a luat de atatea functii stai linistit. Ne auzim la un Cs sau GTA 5 :D

@@Peiu S4F ai dreptate noob.

@@South Max mai usor noib sa nu explodezi.

 

Aveti grija cu cine votati si cum votati sa nu va strice factiunea altii din afara. Pwp :*

Edited by K 3 n T
Link to comment
Share on other sites

@@ConnerRM S4F, Imi pare nespus de rau ca ai iesit asa ... ramai fratele meu pt totdeauna.. Nu uit cine mi-o dat cei mai multi playeri la teste, nu uit cine m-a facut antrenor si cine m-a facut Commander s.a.m.d.. Stiu in cate nimicuri te-ai bagat pentru noi si cat ne-ai luat apararea si te-ai zbatut ca totul sa fie bine pentru noi. Pentru toate acestea, ai respectul nostru si jos palaria. Pastram legatura pe TS, Skype si Wapp. Bafta in viata reala si sper sa ajungi cineva. Poate prin vara, trec pe la tine :D . Te pup si ai grija de tine.


Antrenamentul pentru 26.03.2017 ora 20:00 a fost postat : https://forum.b-zone.ro/topic/324504-national-guard-antrenament-training/page-4#entry5655604

 

Verificati si cine nu poate venii, sa faca o invoire in topicul " Invoiri antrenamente".

Edited by BonZy VODA
Link to comment
Share on other sites

Bă am și eu o întrebare, când vă scutea Conner de antrenamente, rapoarte și vă scăpa de sancțiuni și tot felul de căcaturi, era bun nu ?

V-ați gândit că poate din cauza asta nu a luat clear la LW ?

 

Acum când a luat 3/3 doar 3 persoane care sunt încă sunt în NG au luat atitudine în topicul ăsta?

Restu unde sunteți ?

Doar Haos și Maxtreme au spus lucrurilor pe nume, restu ce dreq faceți ??

 

Sunt de peste 3 ani aici și văd clar că serverul ăsta merge în direcția proastă și nu neapărat din cauza celor care îl conduc, din cauza playerilor, care mor după funcții ore jucate și au uitat ce înseamnă o facțiune un grup unit, cum era NG-ul odată..

Uitați-vă în urmă în topicul ăsta ce show a ieșit când a luat Erow sau Silence 3/3. Nu au sărit doar 3 persoane de cur în sus, a sărit toată facțiunea.

 

Treziți-vă :) sau o să rămâneți doar niște marionete care stau în spatele unui monitor :).

Scandal a iesit pe wapp, te asteptam si pe tine acolo.

 

Ce vrei sa facem?

 

Plutonium, nixie si.xHaku au inceput sa planga ca au picato pe saraca fata pe al carei cont era xHaku ( fraudare test = BL permanent NG ).

Aplicatie copiata, ba dao dracu. Prietenul meu Duck i-a facut PM lu plutonium ca 2 playeri acceptati de el ( la 2 ore diferenta parca) aveau aceeiasi descriere ca a lui, si ce sa vezi, nu a luat omu NIMIC, BA DA NIMIC. Cu cine sa te certi? Rezolvi ceva? Stii vorba aia: " Cainii latra, ursu merge". Noi zicem ceva, Kelton and co. nu ne baga in seama. Ce vrei mai simplu de atat?

 

Vom juca cat se mai poate, nu ma mai zbat pentru functii, nici ca am facut asta vreodata ( lider am luat pe merit, admin o intamplare. Helper, :-? ).

 

Ne revedem in game cand imi vin hard-ul.

Edited by South Edward NissaN
Link to comment
Share on other sites

@@Peiu S4F, Pentru ca pe vremea lui Erow/Silence factiunea eram mult mai uniti decat acuma, dovada ii grupu ala de pe skype cu vechea conducere :)) chit ca eu nu mai folosesc skype si contu' ala mi-a fo suspendat :(. Cand era Kent lider dar si acuma cu nea' Conner cred ca ai observat si tu ca aparut anumite grupulete si asta nu da prea bine pentru intregul colectiv dar csf amu'... n-ai csf.

 

Cred ca stii si tu ca eu sunt genu' care sa lase romane pe forum cand apar astfel de probleme si mna, nush cat o sa scriu acuma.

 

"Pe vremea noastra" ca sa bag o zicala de mosnegi, nu existau atatia post-hunteri cocliti si vanatori de functii, dar era si mai greu sa mentii functia de lider si tu stii asta, d-aia a aparut atata taraboi cand dik aia 2 au pierdut lideru'. Acuma sincer nu cred ca ai cum sa mai tii functia de lider pe o perioada indelungata, cel putin in NG unde adminii responsabili de LV respecta cam prea tare regulamentu :)), spun asta ptr ca stiu cum decurge treaba la factiune din SF/LS cand adminu' responsabil pe acel oras ajuta liderul respectiv, nu-l sanctioneaza instant.

 

Revenind la treaba cu post-hunteri, ba, inca ii tin minte pe luci... si k0rs cate posturi faceau la saracii aia de rank 1-2 si ma amuza cand vedeam cat de usor erau sanctionati din cauza celor 2, dar diferenta dintre lucii, k0rs si post-hunterii acuma e ca din pacate, post-hunterii, mai bine zis PMistii, de acuma sunt lideri de factiune ce joaca jocul pentru a se afirma in el, nu il joaca de placere cum se facea acu cativa ani :)). Avem un membru in factiune, daca nu mai multi, care e/sunt prieten cu acel xHaku din cauza caruia a inceput ultimu scandal si nu au facut absolut nimic sa ii zica sa inceteze, dar desigur ca bajatu' asta cand a vazut ca singur nu reuseste, impreuna cu precena lui, fosta r6 in NR au apelat la un lider care poarta o anumita pica factiunii noastre.

 

In alta ordine de idei: am avut suspend 2 zile ba :((.

Edited by Hawk ToV
Link to comment
Share on other sites

Baa. Ma sunat dado sa-mi spuna ca am pierdut lideru. M-am simtit smecher. Am scapat de toti prostii aia din aplicatii si din report. Oricum a ajuns un cacat serveru asta si n-o sa o mai duca mult! Tinem legatura. Va IUB

Imi pare rau de tine Conner... Ai fost un lider bun... Ai iertat prea mult..Succes in viata reala si iti multumesc pentru sansa acordata!Ai grija la tine si succes la liceu. Nu ai ce sa faci cand 3 PM-isti stau pe tine.... Bafta in tot!

Link to comment
Share on other sites

@@K 3 n T, Admin care îmi dă dreptate, știam eu că tu nu o să-ți pierzi caracterul :*.

 

@@South Edward NissaN, Mi-a explicat Conner ceva înainte să ia 3/3, dar nu mi-a zis nimic că e prostu ăla iar la mijloc. Nu mai am mult pe samp, dar cât o să rămân mă apuc și eu de vânat, asta nu o să rămână așa ;).

 

@@Hawk ToV, erau destuli și pe atunci, aveam clienții noștri, dar atunci eram uniți și nu aveau ce să facă. Când se găsea unul să facă două posturi la rând aceeași persoane chiar dacă era un biet r1...păi sărea toată facțiunea pe el.

Oricum ăla nu o să scape așa ușor. Promit eu :).

Edited by Peiu S4F
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.