Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Scoaterea antrenamentului, din pacate, nu e posibila deoarece, nu toti liderii o sa fie de acord, sa nu zic de admini.

 

Ora, majoritatea a ales la 20 tot nu inteleg de ce sa se schimbe cand majoritatea a ales :)) si am fost mai mereu mai multi ca la 3.

 

Vedem ce o sa fie.

 

O sa te felicit si eu bonzy. Vad ca asa fac si restu, mergem cu turma :)):))

 

Ne vedem in game maine seara cand imi pun hard-ul si niste rami :D

Link to comment
Share on other sites

Am auzit de la colegii de clan ca ati fost tare deranjati ca am fost pe lista la NG, sa clarificam, pentru ca nu vreau sa imi fac dusmani pentru ceva foarte banal, si mai ales intr-un joc. Eu nu stiu ce am cautat in votul vostru, m-au sunat si pe mine prieteni sa imi zica ca sunt pe lista. Nu cunosc regulamentul departamentului vostru, sunt de peste un an in FBI, doar despre FBI cunosc.

Nu trebuia sa ma luati la misto si alte inventii si aberatii, pentru nimic.

Cand m-au sunat, m-au intrebat daca vreau lider, am inceput sa rad si am zis ca "da", fara sa imi dau seama ca eu nu vreau sa ies din FBI, si mai ales sa trec ca lider intr-un colectiv pe care nu il cunosc. Eu m-as fi simtit direct prost sa fiu lider undeva unde membrii cunosc mai bine regulamentul ca mine.

Nu am sunat pe nimeni sa ma voteze, nu am rugat pe nimeni nimic, nici nu stiu cate voturi am avut, nu m-a interesat.

O seara placuta in continuare, felicitarile mele Bonzy pentru lider.

Link to comment
Share on other sites

Am auzit de la colegii de clan ca ati fost tare deranjati ca am fost pe lista la NG, sa clarificam, pentru ca nu vreau sa imi fac dusmani pentru ceva foarte banal, si mai ales intr-un joc. Eu nu stiu ce am cautat in votul vostru, m-au sunat si pe mine prieteni sa imi zica ca sunt pe lista. Nu cunosc regulamentul departamentului vostru, sunt de peste un an in FBI, doar despre FBI cunosc.

Nu trebuia sa ma luati la misto si alte inventii si aberatii, pentru nimic.

Cand m-au sunat, m-au intrebat daca vreau lider, am inceput sa rad si am zis ca "da", fara sa imi dau seama ca eu nu vreau sa ies din FBI, si mai ales sa trec ca lider intr-un colectiv pe care nu il cunosc. Eu m-as fi simtit direct prost sa fiu lider undeva unde membrii cunosc mai bine regulamentul ca mine.

Nu am sunat pe nimeni sa ma voteze, nu am rugat pe nimeni nimic, nici nu stiu cate voturi am avut, nu m-a interesat.

O seara placuta in continuare, felicitarile mele Bonzy pentru lider.

 

Daca imi dai /transfer 500k este iertat.

Link to comment
Share on other sites

@@South MaxyMusS, Nu cred, sau cel putin nu am auzit sa te fi luat cineva la misto. Parerea mea a fost ca nu avea rost ca tu si Chev sa fiti pe acea lista din moment ce nu cunoasteti colectivul si, cum ai spus si tu, nu cunosti in intregime regulamentul nostru. Felicitari pt ce ai realizat in FBI si poate iei lider acolo intr-o zi. Pace! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ca de exemplu:

 

Maxymuss a realizat unele lucruri în FBI, are vechime, știe regulamentul (ce glumă bună), se implică... are șanse la o facțiune de tipul celei din care face parte. N-a exclus nimeni asta, dar era mai interesant să vezi cum 3-4 membrii din NG se luptau pentru funcție, și nu 2 din interior, 2 din afară. Faptul că cineva din altă facțiune este pe listă, nu înseamnă că și primește.

 

Aici a fost fair-play! GG, Maxymus!

Link to comment
Share on other sites

Activitatea serverului a scăzut cu 1-2 săptămâni (dinaintea implementării acelei reguli controversate, pe care o au în cap doar niște oameni cu interese personale).

 

Mi se pare normal.

 

Bă, sper că nu vă supărați pe mine că mai postez pe aici. Puteți da report, am 4/10 warn pe forum :)) haha

 

 

Vă iubesc și vă pwp :*

 

Aveți grijă de Bonzy acu că e lider, și să nu uitați o treabă:

 

TREBUIE SĂ-L SODOMIZAȚI, SĂ-I FACEȚI BOTEZUL CA LIDER HAHAHAHHAHAHA !!

 

 

 

Aveți grijă de voi :*

Link to comment
Share on other sites

@@South MaxyMusS,Nu ai tu nici o vina. Chiar daca voiai lider sau sa fii pe lista, adminii daca nu te voiau, nu te puneau acolo, acolo este manaria lui inferno de a-l pune pe chev lider. P.S ai grija la FBI, cand teylo ia admin 4 baga lider si inferno o sa faca cam orice ca sa ia el lider. Se poate trage concluzia si din motivul ca de 2 ani il tot baga in ficare vot de PD

Link to comment
Share on other sites

Degeaba daca n-are voturile membrilor, si oricum Chev nu vrea lider ca abia joaca, il baga degeaba. Tin minte ca inainte sa intru eu NG, cand lasase Arturo liderul l-am intrebat daca vrea lider si a zis ca nu. Deci nu prea e vina lui ca Inferno il tot baga :)) ..

Link to comment
Share on other sites

Succes mai departe baieti. Am iesit cu FP.

Chiar a devenit imposibil sa am o viata sociala si sa ma pot juca si SAMP. De cateva luni chiar ma chinuiam sa fac orele alea tampite (aveam 30 minim in HA) si m-am saturat. Daca ai scoala zilnic si mai faci si altceva inafara de stat ca un distrus fara prieteni la PC toata ziua, e aproape imposibil sa mentii activitatea. Plus ca jocu a devenit foarte plictisitor, acuma zici ca e obligatie, nu joc.

 

saveti grija v-a salut pe toti ms bft an continuare

 

Edited by Shane VODA
Link to comment
Share on other sites

@@Shane VODA, Scuze ca v-am tinut un loc ocupat degeaba. Macar stiu ca am avut dreptate cand am zis ca in NG sunt baieti de treaba, cu toti poti glumi si rade, cel putin din ce am vazut eu in perioada scurta pe care am petrecut-o aici.

 

Alo, dar fetele ce au??

Care fete?

Link to comment
Share on other sites

@@Rough, eu si Simii, of course. Nesimtitule.

Pe tine si Simii va stiu dsr pe of course n o stiu.. si nesimtitule cred ca e baiat

Voi sunteti foarte bune ( si la propriu si la figurat :):* )

Stop giving them apa la moara

Link to comment
Share on other sites

@@Rough, Baieteh, imi place tot ce tine de contul tau de forum, un adevarat shaormist. Proud of you !!

Dacă își deschide o shaormerie, facem un popas pe pe la el?

Sau poate își deschide un site gen "Perne si Paturi Peiu" =))

 

Welcome noilor intrați!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.