Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ba dar de ce toti ma puneti ca ala betiv ca eu nu prea beau :)) Edited by South Edward NissaN
Link to comment
Share on other sites

@@Victory Gunnter, @@sTARJkE, @, @@sNrobert ZEW, @@South Max,@@Simii S4F, @@Rough, @@ZoLiii, @@Ervin27, @,@, @@Hawk ToV, @@GeneraL BonZy, @@South Edward NissaN, @@Peiu S4F, @@waxioSCYO, sper sa nu va deranjez casa, insa vreau sa va anunt ca am terminat trailerul de la National Guard, special pentru RPG1. Daca v-a placut astept un +, like + subscribe. Pwp all.

P.S: Voiam sa ma pun in locul lui Wipe, dar meh eu nu sunt NG :))

P.S2: Acest videoclip este un pamflet, cui nu ii place este liber sa il ignore.

 

 

Ma bucur ca am avut un feedback asa de bun. Nu toti din NG au aparut, au aparut doar cu cine ma inteleg si cu cine imi permit sa fac o gluma, o sa incerc si o a doua parte.

Link to comment
Share on other sites

IMPORTANT!



O regula a fost modificata, anume :



Regula veche : "Wanted acordă doar cel care a fost atacat, nu colegul său"



Regula noua :


  • Un polilist are voie sa acorde wanted atunci cand un suspect ataca un alt membru al departamentelor in anumite situatii, exemplu: Atunci cand se trage de pe restaurant LS iar cei de jos nu pot vedea suspectul, atunci cand se trage asupra lui de la distante mari iar un coleg vede tot de aproape, cand acesta este atacat, alte cazuri.

Regula noua, a fost modificata aici : https://forum.b-zone...n-intern-rules/



Desigur, vreau sa va reamintesc ca ce a postat Kelton, este valabil pentru toti ! Anume :



Membrii care nu acumulează într-o lună de zile minim 20 de ore jucate vor fi considerați inactivi (sancțiune: rank down rank 2+, demitere rank 1).



Din acest moment, aceste reguli se vor pune in aplicare.




Detalii in " News si Info" la National Guard.

Edited by GeneraL BonZy
Link to comment
Share on other sites

@@AUDI RS8, Nea, rug e si mai bun, crede-ma, il poti intreba pe el. Maestru nu da gres niciodata, e un model pentru restu' oamenilor.

 

 

cnv vi buc tu faci cinste

 

La prima ocazie !

 

@@Simii S4F, Mai cu viata

Edited by ZoLiii
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.