Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@Peiu S4F, ...................................................................

 

#REMONDATA

 

 

Bine că antrenamentul este anulat, iar raportul obligatoriu. Mă mir că şi warurile sunt în continuare active... în loc să facă o pauză. Dar de, le moare serverul, parcă n-ar fi deja.

Link to comment
Share on other sites

 

 

#REMONDATA

 

Dacă te referi la meciul cu PSG și visezi că se întâmplă asta și cu Juventus, te înșeli, cine știe fotbal știe că meciul ăla nu era posibil fără marele arbitru care a stat la centru :) și știe că a fost cea mai mare hoție din fotbal. Asta doar pentru cine știe fotbal, cine nu știe o să țipe ''remondata'' mereu:))

Link to comment
Share on other sites

@@Peiu S4F,Crezi că nu întoarce Barca, a? Cu toate că Juve are apărare bună... una dintre cele mai bune, pe lângă Bayern, Real Madrid, Atletico Madrid, Chelsea, Tottenham, PSG şi să nu uităm "marea forţă" a Europei, FCSB.

Edited by South Max
Link to comment
Share on other sites

@@Rough, vreau sho un Rough Vegan fara Rough cu putin sos furat de la kfc si fara sos si sa mai contina voma, ervrenchen, pagsusuka, vomissement, قيء, повръщане, oksentelu si fara lipie ca n-am maini mari vin cu castron de acasa pana mi-o prepari

Edited by SilenCe
Link to comment
Share on other sites

@@Peiu S4F,Da, şi vă faceţi de căcat an de an! :*

 

Sunt curios ce face Real diseară, cred că egal sau pierde... Bayern e forţă acasă! Să ne aducem aminte de meciul cu Porto... ş.a.m.d

 

Din Italia îmi place Juve, dar n-aveam cum să ţin cu ei împotriva Barcei.

Link to comment
Share on other sites

@@Peiu S4F,Da, şi vă faceţi de căcat an de an! :*

 

Sunt curios ce face Real diseară, cred că egal sau pierde... Bayern e forţă acasă! Să ne aducem aminte de meciul cu Porto... ş.a.m.d

 

Din Italia îmi place Juve, dar n-aveam cum să ţin cu ei împotriva Barcei.

 

Ba, ne facem, aia e, dar macar ajungem, nu ca voi =]]]]]]

Link to comment
Share on other sites

@Peiu S4F,Da, şi vă faceţi de căcat an de an!

 

 

 

 

Nu mai are rost să umplu pagina :))) pentru că sunt atâtea meciuri.

Voi nu aveți amintiri dastea în Europa.

Daia suntem cea mai bine clasată echipă românească în Europa.

 

VOI NU ȘTIȚI CUM E SĂ TE BUCURI DUPĂ NIȘTE MECIURI CA ASTEA DE MAI SUS.

 

Ceva bun de la olteni :))

 

tz1zSyC.jpg

 

 

Nu te mai chinui să intri în discuții dastea cu mine, pentru că nu ai nici o șansă :))

Edited by Peiu S4F
Link to comment
Share on other sites

Observ ca toată lumea se plânge ca raportul este obligatoriu, pai "concediul" nu cred ca e ca postul de paste sau ce-o fi ala și când începe, nu ma știu cu chestiile astea.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Sunt curios ce face Real diseară, cred că egal sau pierde... Bayern e forţă acasă!

 

Aha :))) iar ști fotbal, rămâi cu remondata :)))

 

 

 

Zi-mi naibii 5 meciuri bune d-ale stelei în ultimii 10 ani.

 

Meciurile cu Ajax, Chelsea, Sparta Praga, Galatasaray, Copenhaga și mai sunt n-are rost să continui :))

 

 

 

Dinamo n-a prea fost

 

NU A FOST, nu că n-a prea fost =)))

Deci te rog limitează-te la echipa ta :)), pentru că singura echipă din România care a făcut și va face ceva în Europa rămâne tot Steaua.

Link to comment
Share on other sites

 

Aha :))) iar ști fotbal, rămâi cu remondata :)))

 

 

Meciurile cu Ajax, Chelsea, Sparta Praga, Galatasaray, Copenhaga și mai sunt n-are rost să continui :))

 

 

NU A FOST, nu că n-a prea fost =)))

Deci te rog limitează-te la echipa ta :)), pentru că singura echipă din România care a făcut și va face ceva în Europa rămâne tot Steaua.

 

STELISTI PANA LA MOARTEEEE

MIEL DINAMOO

(NU S MICROBIST DAR IMI PLACE SA L OFTIC PE MAX)

Link to comment
Share on other sites

Raport obligatoriu saptamana asta, nu? Banuiesc ca ala de saptamana viitoare e optional, cel putin asa sper..

Nu exista raport optional deoarece Kelton nu stie ce e aia curatenie in casa, gratat, etc. etc. .

 

 

VREAM ANTRENAMENT DE PASTE

Link to comment
Share on other sites

@@South Max, is curios ce o sa zici de meciu' de aseara

 

 

 

Se poate rezolva :))

 

Max o sa zica ca a fost manarie ceva :))

 

 

Faza cu antrenament de paste a fost un pamflet ( nu vreau dracu ) :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.