Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@South Edward NissaN, si mie, cel putin acum. Eu pana sa fac nivel 50 eram disperat rau, 100+ de ore lunar, acum, vorbind de contul din News Reporters, sper ca o sa fac 20 de ore lunar. Se schimba interesele, jur ca mi s-a luat de tot de SAMP. Cred ca ma mai joc numai de dragul muncii mele depuse, adica nivelul, banii, factiunea, logul...

Link to comment
Share on other sites

@@South Edward NissaN, si mie, cel putin acum. Eu pana sa fac nivel 50 eram disperat rau, 100+ de ore lunar, acum, vorbind de contul din News Reporters, sper ca o sa fac 20 de ore lunar. Se schimba interesele, jur ca mi s-a luat de tot de SAMP. Cred ca ma mai joc numai de dragul muncii mele depuse, adica nivelul, banii, factiunea, logul...

Am avut tot ce altii doar viseaza, inclusiv lideru tau din NR, si acuma joc doar de placere. Joc pentru uS, pentru munca depusa acolo, pentru prieteni si pentru a ajuta ora aia de o joc pe zi :).

Link to comment
Share on other sites

@@Rough, Da` chare ?

Incalzirea de dinaintea antrenamentului, membrii trebuiau sa aiba circulatia buna.

 

Vad ca te gandesti la sanatatea membrilor, foarte bine :)

Link to comment
Share on other sites

Cum se joaca impotriva FCSB-ului: Se fac 4 faulturi de cartonas GALBEN impotriva lui Alibec si nu se acorda nici macar 1.

Good Job Hategan :)

Link to comment
Share on other sites

Ce ziceți bai de noul update? Eu încă n-am apucat sa-l explorez pe tot dar pana acum e varza murata puturoasă. Nu ma refer la update-ul regulamentului pentru lideri.

Link to comment
Share on other sites

Ce ziceți bai de noul update? Eu încă n-am apucat sa-l explorez pe tot dar pana acum e varza murata puturoasă. Nu ma refer la update-ul regulamentului pentru lideri.

E bug de arata ca ai hack la tot sv, de parca nu era span destul si mai apare si mesajul ala: " debuging: si ce mai zice pe acolo ".

 

Oricum, multe update-uri au fost mai aiurea si totusi ne-am obisnuit. Eu il astept pe ala cu notificarile de pe website sa le vezi in game.

Link to comment
Share on other sites

  • De acum veți mai avea posibilitatea de a anunta poliția (/call 112) atunci când cineva vă omoară prin Drive-By numai dacă jucătorul care conducea vehiculul v-a călcat în mod repetat, de cel puțin 2 ori.

Bine frt ca e redus wantedul da` nr de sloturi nu este redus.

 

Link to comment
Share on other sites

 

  • De acum veți mai avea posibilitatea de a anunta poliția (/call 112) atunci când cineva vă omoară prin Drive-By numai dacă jucătorul care conducea vehiculul v-a călcat în mod repetat, de cel puțin 2 ori.

Bine frt ca e redus wantedul da` nr de sloturi nu este redus.</p>

Meh, nu prea ar avea de ce sa reducă numărul de sloturi momentan, încă sunt destui membri în fiecare facțiune, poate nu e 50/50 dar încă e ok. Dacă continua situația asta poate pe viitor sa fie nevoie.

Link to comment
Share on other sites

Ne mai auzim ba , ma las de SA:MP. Nu mai am timp de raport ca am examen anul asta si oricum deja devenea plictisitor , poate revin intr-o zi. Hai noroc sodomizatorilor !

Link to comment
Share on other sites

@@Ervin27, succes man, mi-a parut bine ca te-am cunoscut. Sper sa revii in factiune!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.