Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

5 hours ago, xEpical VODA said:

Chiar daca topicul asta n-a fost cel mai bun prieten al meu, o sa abuzez putin de el de data asta.

 

In primul rand..multumesc tuturor celor care m-au ajutat si mi-au fost alaturi cand am avut nevoie(da manilor chiar si pe samp). La randul meu...am ajutat cum am putut..chiar si cand aveam treaba ca admin...cu ocazia asta vreau sa va salut pe toti Jandarmii d-aici :D si sa va urez numai reusite, atat in joc cat si in real-life. 

 

M-am simtit exceptional aici, de prima oara cand am intrat in NG si am luat 3/3 am stiut ca e casa mea, ca aici o sa ma simt cel mai bine, si am avut dreptate, departamentul asta chiar e special din toate punctele de vedere.

 

#retras #respeeect #bonzynab

Succes ba, tot nu mi-ai dat jail, nu ii place sa abuzeze de admin=(

Link to comment
Share on other sites

@Alexandra ToV

 

15.12.2011 20:13	N/A	National Guard	Joined the faction	None
01.04.2012 00:20	N/A	National Guard	Left the faction	None

Tot demitere a fost, doar că nu cu FP pe vremea aceea. Era o poză cu un Hunter, şi cică făcusem eu abuz cu el la rob.. o prostie. Îl aveam doar pentru transport, nici nu apărea numele meu acolo. Ce abuzuri erau atunci din partea adminilor / liderilor, reapar acum.

 

Doar că, atunci am avut 2 fw-uri.. :))

 

Multă baftă, @xEpical VODAunul dintre prietenii adevăraţi. Unul dintre cei mai de treabă Lideri / Admini, mi-a făcut plăcere să îţi fiu Sublider, ştii că te-am ajutat cât am putut. Am ieşit cu 3/3 după ce am zis "rasa mă-tii", iar cenzurat e "mati", care nu există în dex.

 

PS: Mâine sau poimâine o să primesc invite înapoi in NG! #DDB

Link to comment
Share on other sites

On 09.07.2017 at 5:53 PM, xEpical VODA said:

Chiar daca topicul asta n-a fost cel mai bun prieten al meu, o sa abuzez putin de el de data asta.

 

In primul rand..multumesc tuturor celor care m-au ajutat si mi-au fost alaturi cand am avut nevoie(da manilor chiar si pe samp). La randul meu...am ajutat cum am putut..chiar si cand aveam treaba ca admin...cu ocazia asta vreau sa va salut pe toti Jandarmii d-aici :D si sa va urez numai reusite, atat in joc cat si in real-life. 

 

M-am simtit exceptional aici, de prima oara cand am intrat in NG si am luat 3/3 am stiut ca e casa mea, ca aici o sa ma simt cel mai bine, si am avut dreptate, departamentul asta chiar e special din toate punctele de vedere.

 

#retras #respeeect #bonzynab

Waa ce nabb, imi pare super bine ca am avut ocazia sa te cunosc, cand ai postat tu asta, am crezut ca e o gluma proasta.. Dar tu chiar te-ai lasat.. :( 

O sa imi fie dor de tine si sper sa mai am ocazia sa mai vorbesc cu tine, esti un om de nota 100+++ 

Imi pare foarte rau ca te-ai lasat... Sper ca ai o parere buna despre mine si ca nu te-am dezamagit candva cu ceva

Dupa cum am spus, imi pare super bine ca te-am cunoscut, multa bafta in viata reala, nabule, ne auzim. :* 

Edited by Victory WaZZy
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.