Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@GF Gunnter Banul o sa ramana deoarece in PC-ul tau aveai codul + ai recunoscut in cererea de unban ca l-ai folosit... Chiar imi pare rau, dar nu trebuia sa folosesti respectivul cod. Imi pare rau Gunnter, bafta mai departe si ai grija de tine. 

EDIT : UtbFGzd.jpg

Imi pare rau mane, data viitoare sa ai grija si sa lasi codurile :( 

Edited by GeneraL BonZy
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, GF Gunnter said:

#RememberGunnter

 

@GeneraL BonZynu ti se pare ca te ai cam grabit cu demiterea? Nici acum nu am primit raspuns la unban, din cate stiu n ai voie sa ma dai afara daca nu am primit raspuns la cererea de unban

 ba da' prost esti

Link to comment
Share on other sites

@GF Gunnter mane chiar imi pare rau de tine, tu mi-ai dat ,, sutul in fund '' la intrarea mea in NG, iti multumesc pentru tot ajutorul acordat. Iar acum daca vrei iti pot da si eu o mana e ajutor, am un cont level 52, fost rank 4 lspd, daca vrei sa reintrii in NG si sa ii dai changenick (doar daca ai tu chef, nu ma deranjeaza daca nu dai changenick) , eu ti-l pot da, astept pm de la tine daca vrei. 

Link to comment
Share on other sites

@GF Gunnter ești ești ești....mă abțin :))) sau poate nu.....BĂ DOBITOC EȘTI :)))))

 

@South IamGold lasă partea cu adminul 3 că merită dă-l dreq :)), ce cauți aici mai bine zis :))

 

Cam multe s-au schimbat în 3 luni @-)

Ce mai faceți cum merge treaba e totul ok ?

 

@Hawk ToV @GF Maxim16 @Ervin27 veteranii mei preferați>:D<

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, South IamGold said:

Am venit sa ti calc pe urme dar cam greu :((

 

Hai că 3 ani jumate trec repede :)))

Băi sincer mă bucur să te văd aici :X , știu că de mult voiai să intri în cea mai tare facțiune B-)

Link to comment
Share on other sites

@GeneraL BonZy, în primul rând felicitări pentru admin, nu am apucasem să-ți zic, în rest la mine totul e ok, nu vreau să încep să zic ca toată lumea care s-a lăsat că ce bine e fără samp și alte căcaturi de genul :)), doar zic că e totul ok :).

 

Nu mai intrasem pe forum de ceva timp și voiam să văd ce mai faceți care mai este treaba, adevărul este că îmi cam lipsește DM-ul aiurea cu hydra :))

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Peiu S4F Peiuuuț, ce mai faci sefule?  Ma bucur sa aud ca esti bine :) La noi totul e aproape ok dar mna, cand nu exista mici probleme. Ma gandeam sa stau cat tine pe aici (adunat cu data trecuta :)) ) dar in 3 saptamani ajung in primul an de facultate si nu stiu daca fac fata... 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.