Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Pfuii.. :( , a venit momentul sa ma despart de la conducere baieti si Alexandra. Mi-a parut bine sa va conduc si sa va instruiesc. Va multumesc tuturor pentru ajutorul cuvenit si pentru toata implicarea voastra. Va iubesc si sa aveti grija de voi. NU e panica man, raman in factiune cu rang 5 pana cand voi face 2 ani de NG. Regret ca nu am mai putut tine aceasta functie, dar, lipsa de timp, ma adus aici. Nu pot face fata la 2 functii, iar m-am gandit bine si vreau sa ajut Ownerii sa scape de codatii serverului B-Zone. Asa ca am decis sa raman Admin.  Scuzati daca nu v-am dat rang la timp sau clear la timp. Unii ati facut pe smecherii si ati facut smecherii si trebuia cumva sa va dau o "lectie". Unii au luat deoarece am avut inactivitate ba am uitat de ei. Imi cer iertare daca s-a intamplat cu cine s-a intamplat. 

 

Avem asa :

Rang 1-2 : Ocupati-va baieti de Jail si de Teren ca sa luati rang 3 si aveti grija la post-hunteri.

Rang 3 : Trageti tare daca vreti rang 4, deoarece este un rang important in National Guard

Rang 4 : Trageti tare, implicati-va unde puteti si sa demonstrati urmatorului lider ca meritati rang 5.

Rang 5 : Implicati-va unde ati fost repartizati pentru ca aceast rang, mai degraba e o functie. 

RANG 6 (Mainile mele) : Multumesc lui : Zoli, Wipe, Adrian.. si Stevensen pentru ajutorul acordat si pentru ca mi-ati facut treaba in lipsa mea, treaba de autoritate.

Multumesc celor de rang 5 actuali care s-au implicat DAR SI CELOR CARE AU PLECAT, multumesc tuturor. Sa stiti ca nu am sa uit momentele impreuna si am sa va port in suflet. Chiar daca e un joc, impreuna am legat prietenii si tovarasanii aici in acest minunat Departament. 

Am sa le multumesc veteranilor, cei care m-au indrumat si m-au crescut in aceasta factiune, respectiv : - YENOH, Arturo, Alexcyo, BlackHawk, ManeLopataru, Zoli, Mitzone, Insane, LucyanTeq99, Waxios, Erow, Peiu (Sefane <3 forta STEAUA <3), PurpleKush. Sorry pe cei care i-am uitat si nu i-am scris. Acestia m-au instruit pe mine si de la ei am furat cate ceva. Putin, nu mult, dar am furat. Meseria se fura. Multumesc baieti.

Va iubesc si aveti grija baieti si KIDDA (<3), numai bine #REMEMBER BONZY ! 

 

 

 

                                                                              NATIONAL GUARD FORCE ! ! ! ! 

Edited by GeneraL BonZy
Link to comment
Share on other sites

@GeneraL BonZy multumesc. Pai ce pot sa zic, ma bucur ca te-am vazut lider, ne stim de 1 an jumate de cand am intrat eu prima oara in NG. Ma bucur ca mi-ai fost lider si ca ti-ai respectat partial promisiunile facute la inceput, chiar daca te-au mai suparat ei si ai fost raut ai avut totusi grija de factiune si de membrii cum a trebuit. Cum ai evoluat in ochii mei ca lider sper sa evoluezi si ca admin, sa te vad admin5! >:D< 

 

p.s : Mersi ca mi-ai suportat toanele, si tu si @K 3 n T ati avut viata grea cu mine =)) si imi pare rau!!!! 

Edited by Alexandra ToV
Link to comment
Share on other sites

@GeneraL BonZy da bravo ma, eu nu te-am indrumat nu? Cine ti-a dat 20 de fw-uri ca sa nu mai gresesti? :| URAT ASA BA

@Alexandra ToV meh, mi-ai facut cateva fire de par alb in cap dar meriti in NG(fa SS ca nu voi mai spune asta niciodata) :))

Edited by K 3 n T
Link to comment
Share on other sites

A aparut lista pentru National Guard la STAFF. Va zic doar atat, cand o sa fie sa votam, noi, membrii, sa votati pe cine considerati voi ca se potriveste. In rest, vom trai si vom vedea. 

 

Acum revin la serialul meu, salut! :* 

Link to comment
Share on other sites

@GeneraL BonZy, vreau sa-ti zic in primul rand felicitari pentru ca ai avut aceasta functie!

In al doilea rand, iti multumesc ca mi-ai dat sansa sa ma intorc in NG, chiar iti sunt recunoscator, chiar daca acum cateva luni cand am dat test cu tine m-ai picat si te-am injurat o gramada, mi-am dat seama pe parcurs ca esti un baiat super de gasca. Bafta in continuare. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.