Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Hai că e bine, se curăţă comunitatea de playeri.

 

Just now, Cigarette said:

Salut, bine v-am regasit, sunt noul vostru coleg, pentru unii, vechiul, sper sa ne inteleg ok, spor la rapoarte si ne auzim pe /r. Seara faina ;)

 

Bine ai venit!

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Cigarette said:

Salut, bine v-am regasit, sunt noul vostru coleg, pentru unii, vechiul, sper sa ne inteleg ok, spor la rapoarte si ne auzim pe /r. Seara faina ;)

Bine ai revenit, soldățel! :D 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Cigarette said:

Salut, bine v-am regasit, sunt noul vostru coleg, pentru unii, vechiul, sper sa ne inteleg ok, spor la rapoarte si ne auzim pe /r. Seara faina ;)

Ceau pisi

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, South Tig3R said:

Antrenamentul din data de 29.04.2018 este anulat.

Training from 29.04.2018 is canceled.

 

Welcome celor noi!

O ce veste minunataaa

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vectron S4F said:

Rapoartele de activitate vor fi din nou obligatorii incepand de saptamana viitoare (30.04.2018 - 06.05.2018), cu mentiunea ca va trebui sa faceti DOAR jumatate din raportul de activitate normal.

 Nu facem ba nimic, e greva generala, vezi de treaba.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, GF Maxim16 said:

Ati fii cei mai smecheri daca faceti asta. Ramaneti in istorie :)) 

 

Hai noroc, NG. Cum mai e viata voastra?

Eu ma bag man

Link to comment
Share on other sites

@South Stevensen felicitari pentru durata ta in functia de lider si pentru tot ce ai facut ca lider. @South Tig3R da jos mustata aia, nu e de tine :)) . Felicitari si tie mane si succes in functia de lider. Nu uita sa duci steagul mai departe, steagul care i l-am inmanat lui Stevensen acum cateva luni bune. Succes ! :* 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, BonZy VODA said:

@South Stevensen felicitari pentru durata ta in functia de lider si pentru tot ce ai facut ca lider. @South Tig3R da jos mustata aia, nu e de tine :)) . Felicitari si tie mane si succes in functia de lider. Nu uita sa duci steagul mai departe, steagul care i l-am inmanat lui Stevensen acum cateva luni bune. Succes ! :* 

Mersi frumos, cu siguranta asa voi face!

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, EduardLFC said:

 

Fă ce trebuie, nu mă face să regret. ;;)

Felicitări!

Multumesc pentru sustinere, eu cred ca voi face ce trebuie, voi incerca sa iau cel mai bun lucru de la fiecare lider de la yenoh pana la stevensen, le voi combina (ma refer ideile lor etc) si voi face ceva frumos, sper.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.