Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

16 minutes ago, Dl HardStyle said:

Faina semnatura, nu ? @Tig3R @Ervin27

Da :)), dar ai o greseala am spus " in acest univers", sa corectezi.

 

 

Exista doua lucruri nemuritoare pe acest pamant, Dumnezeu si Erow in NG.

                                                                                                                  ( TiG3R - Leader NG )

 

@Ervin27 :))  chiar am zis asa, doar ca "in acest univers".

Edited by South TiG3R
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dl HardStyle said:

Faina semnatura, nu ? @Tig3R @Ervin27

=))) Pune in ghilimele sa se inteleaga cine a zis asta

 

1 hour ago, South TiG3R said:

Da :)), dar ai o greseala am spus " in acest univers", sa corectezi.

 

 

Exista doua lucruri nemuritoare pe acest pamant, Dumnezeu si Erow in NG.

                                                                                                                  ( TiG3R - Leader NG )

 

@Ervin27 :))  chiar am zis asa, doar ca "in acest univers".

Defapt Erow i-a zis lu` dumnezo cand si cum sa faca pamantu`, dar bulangiu` si-a luat toate meritele -_-

Link to comment
Share on other sites

On 9/25/2018 at 7:00 PM, Ervin27 said:

 

 

Defapt Erow i-a zis lu` dumnezo cand si cum sa faca pamantu`, dar bulangiu` si-a luat toate meritele -_-

E bulangiu mare asta nu? :)),cine munceste si cine isi i-a meritele

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ervin27 said:

Ba din februarie 2018 nu mai e nimeni reclamat la blacklist, asa sfinti is astia de pe server?

BAGATII MA, MAI FACEM SI NOI BANI DE EVENIMENTE IN NG

Depozitul contine 800k, iar eu pe saptamana pot cheltuii 500k decontabili. Eu zic ca avem, in cele 5 luni de lider, nu a fost necesar sa depasesc cei 500k si sa intru in depozit.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, South TiG3R said:

Depozitul contine 800k, iar eu pe saptamana pot cheltuii 500k decontabili. Eu zic ca avem, in cele 5 luni de lider, nu a fost necesar sa depasesc cei 500k si sa intru in depozit.

Atunci, adaugam pensii pentru veteranii de 3 ani + in factiune , 300k la luna eu zic ca suna bine, onoruri militare, trecut cu bine prin fronturi, razboaie cu alte mafii, departamente, hitmani.

Deci totusi eu zic ca se poate =))

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Ervin27 said:

Atunci, adaugam pensii pentru veteranii de 3 ani + in factiune , 300k la luna eu zic ca suna bine, onoruri militare, trecut cu bine prin fronturi, razboaie cu alte mafii, departamente, hitmani.

Deci totusi eu zic ca se poate =))

Daca dai tu bani, facem :)) 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, PurpleKush said:

Imi e dor de voi baa saraciilor va pup :* 

Pe cuvantul tau de soldatel?

Link to comment
Share on other sites

@zNoss ZEW Tu ce naiba cauti p-aici, nu te-am mai vazut din 63' :)) te pup ba @Sparros sunt bine frate imi era dor sa postez p-aici :)) si ma gandeam sa-l sodomizam putin pe @South TiG3R  :)) Cat despre @Hawk ToV ? Gata si-a terminat cariera de samp-ist? EDIT: Acum am vazut ca esti mare mafeot in HA :)) @Ervin27 te pup si pe tine ungure, nu te-am uitat :* 

Edited by PurpleKush
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, PurpleKush said:

@zNoss ZEW Tu ce naiba cauti p-aici, nu te-am mai vazut din 63' :)) te pup ba @Sparros sunt bine frate imi era dor sa postez p-aici :)) si ma gandeam sa-l sodomizam putin pe @South TiG3R  :)) Cat despre @Hawk ToV ? Gata si-a terminat cariera de samp-ist? EDIT: Acum am vazut ca esti mare mafeot in HA :)) @Ervin27 te pup si pe tine ungure, nu te-am uitat :* 

Intru si eu asa. Pe unguru' de ce il mentionezi. El vrea autonomie. Hawk e gras. Pup

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, PurpleKush said:

@zNoss ZEW Tu ce naiba cauti p-aici, nu te-am mai vazut din 63' :)) te pup ba @Sparros sunt bine frate imi era dor sa postez p-aici :)) si ma gandeam sa-l sodomizam putin pe @South TiG3R  :)) Cat despre @Hawk ToV ? Gata si-a terminat cariera de samp-ist? EDIT: Acum am vazut ca esti mare mafeot in HA :)) @Ervin27 te pup si pe tine ungure, nu te-am uitat :* 

apreciez apreciez, chiar ma simteam exclus daca nu apaream.
 

 

32 minutes ago, zNoss ZEW said:

Intru si eu asa. Pe unguru' de ce il mentionezi. El vrea autonomie. Hawk e gras. Pup


Mah, acolo la craiova nu ai fo taiat cu sabia inca?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ervin27 said:

apreciez apreciez, chiar ma simteam exclus daca nu apaream.
 

 


Mah, acolo la craiova nu ai fo taiat cu sabia inca?

Vrei ca romanurile sa se omoare intre ele ca sa castigati voi romania?

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, PurpleKush said:

@zNoss ZEW Tu ce naiba cauti p-aici, nu te-am mai vazut din 63' :)) te pup ba @Sparros sunt bine frate imi era dor sa postez p-aici :)) si ma gandeam sa-l sodomizam putin pe @South TiG3R  :)) Cat despre @Hawk ToV ? Gata si-a terminat cariera de samp-ist? EDIT: Acum am vazut ca esti mare mafeot in HA :)) @Ervin27 te pup si pe tine ungure, nu te-am uitat :* 

Eu nu prea mai am treaba cu NGul, cel putin nu in momentul de fata

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hawk ToV said:

Eu nu prea mai am treaba cu NGul, cel putin nu in momentul de fata

Hawkulet. Trebuie sa stam de vorba.. ce s a intamplat?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.