Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

4 hours ago, BonZy VODA said:

@Ervin27 ba asa rau imi pare ca pleci bag ceva :( .. Urat ba cu jucatorii de genul asta, post hunteri infecti. Succes daca e sa iei 3/3 si sa ne auzim batrane ❤️ 

Nu uita din cauza cui am luat r down aiurea. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, BonZy VODA said:

Nush, din cauza cui ? 

Eh, nu te face ca nu stii, si nu o da in mistouri cu mine, te-ai dovedit a avea doua fete.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, BonZy VODA said:

@Ervin27 ba asa rau imi pare ca pleci bag ceva :( .. Urat ba cu jucatorii de genul asta, post hunteri infecti. Succes daca e sa iei 3/3 si sa ne auzim batrane ❤️ 

Dupa ce ia ciocoflenderu' 3/3, pai ... Old NG is officially dead, last old member gone. Am sa las asta aici

 

ROns2ms.png

Edited by Hawk ToV
Link to comment
Share on other sites

@zNoss ZEW Rang Down nu ti-am dat aiurea, asta e sigur. Ceva tot ai facut. Om cu 2 fete ?  Sa-ti spuna lumea daca sunt un om cu 2 fete. Tu esti acel om cu 2 fete, nu eu si asta o stiu multi jucatori de pe server. Inceteaza sa mai postezi pe aici aiurea si vezi-ti de drumul tau. 

Edited by BonZy VODA
Link to comment
Share on other sites

On 10/15/2018 at 11:32 AM, PurpleKush said:

@zNoss ZEW Tu ce naiba cauti p-aici, nu te-am mai vazut din 63' :)) te pup ba @Sparros sunt bine frate imi era dor sa postez p-aici :)) si ma gandeam sa-l sodomizam putin pe @South TiG3R  :)) Cat despre @Hawk ToV ? Gata si-a terminat cariera de samp-ist? EDIT: Acum am vazut ca esti mare mafeot in HA :)) @Ervin27 te pup si pe tine ungure, nu te-am uitat :* 

m-ai uitat coaiemiu, ma simt exclus=(

Link to comment
Share on other sites

Sectiunea Hall Of Fame a fost creata, in ea vor fi trecute persoanele cu o durata lunga de timp petrecuta in National Guard.

Prima persoana ce a fost trecuta pe Hall Of Fame este: @Ervin27 cu o cariera de 6 ani. Felicitari!

 

Topicul a fost trecut pe PINNED.

PS: Vor fi trecute si alte persoane ce au facut parte din NG in viitor.

Link to comment
Share on other sites

@Gunnter ToV Ai de plm fix de fratele meu din alta mama am uitat :)) Csf pup jos... @Ervin27 Frate am incercat... Nu mai am influenta pe care o aveam cand jucam sa-mp... asta e! Oricum NG-ul nu o sa mai fie niciodata ce a fost, de asta fi sigur! @Hawk ToV Si tu ce tot comentezi? Ai dreptate.. Erow a fost ultimul care a iesit din brigada veche... dar tot pe ungur il pun sa te sodomizeze ba saracule, sa nu mai zic ca ii faci o felatie lu' yenoH :)) @BonZy VODA Tu inca mai traiesti? Ajung la 70 de ani pe un pat de spital, plin de ciroza o sa intru pe sa-mp si tot aici o sa te gasesc :)) @South TiG3R Tu ce ai facut baa, ai dat afara toti veteranii ba nebuno :)) #REMEMBER @InSaNe S4F , @yenoH , @Peiu S4F , @Zoli , @ManeLopataru , @waxioSCYO , @SilenceZEW ,  @MiTzOnE S4F , @ConnerRM S4F , si nu in ultimul rand ARTURO! Nu-l gasesc pe forum :)) 

Edited by PurpleKush
Link to comment
Share on other sites

On 10/16/2018 at 4:18 PM, BonZy VODA said:

@Ervin27 ba asa rau imi pare ca pleci bag ceva :( .. Urat ba cu jucatorii de genul asta, post hunteri infecti. Succes daca e sa iei 3/3 si sa ne auzim batrane ❤️ 

 

23 hours ago, Hawk ToV said:

Dupa ce ia ciocoflenderu' 3/3, pai ... Old NG is officially dead, last old member gone. Am sa las asta aici

 

ROns2ms.png

 

22 hours ago, Gunnter ToV said:

@Ervin27ba manca-ti-as, pare rau ca ai luat 3/3, sa ne bagam pula-n ma-sa lu laur, ce sa mai zic=)

 

11 hours ago, South TiG3R said:

Sectiunea Hall Of Fame a fost creata, in ea vor fi trecute persoanele cu o durata lunga de timp petrecuta in National Guard.

Prima persoana ce a fost trecuta pe Hall Of Fame este: @Ervin27 cu o cariera de 6 ani. Felicitari!

 

Topicul a fost trecut pe PINNED.

PS: Vor fi trecute si alte persoane ce au facut parte din NG in viitor.

 

6 hours ago, PurpleKush said:

@Gunnter ToV Ai de plm fix de fratele meu din alta mama am uitat :)) Csf pup jos... @Ervin27 Frate am incercat... Nu mai am influenta pe care o aveam cand jucam sa-mp... asta e! Oricum NG-ul nu o sa mai fie niciodata ce a fost, de asta fi sigur! @Hawk ToV Si tu ce tot comentezi? Ai dreptate.. Erow a fost ultimul care a iesit din brigada veche... dar tot pe ungur il pun sa te sodomizeze ba saracule, sa nu mai zic ca ii faci o felatie lu' yenoH :)) @BonZy VODA Tu inca mai traiesti? Ajung la 70 de ani pe un pat de spital, plin de ciroza o sa intru pe sa-mp si tot aici o sa te gasesc :)) @South TiG3R Tu ce ai facut baa, ai dat afara toti veteranii ba nebuno :)) #REMEMBER @InSaNe S4F , @yenoH , @Peiu S4F , @Zoli , @ManeLopataru , @waxioSCYO , @SilenceZEW ,  @MiTzOnE S4F , @ConnerRM S4F , si nu in ultimul rand ARTURO! Nu-l gasesc pe forum :)) 


Apreciez toate mesajele si toata ceremonia cu gov, tank-uri, textele si implementarea la legende 
E destul de greu sa te desparti de National Guard, cel putin mie imi este.
Ma uitam peste poza si imi pregateam pomelnicu`
Da` plm, sa ma las de samp ca am iesit din NG, nu e relevant :))
In NG se poate reintra ca doar nu am stat pt ca s-au adunat plm 1212 zile de la ultima intrare + celelalte zile + rank-uri, grade, tester plm.
In schimb acel copil ar avea satisfactia ca m-a dat afara, ete fas, mare chestie, pentru mine e doar o inactivitate de la raport :))se duce FP-ul si revenim ^^

Hai, ne vedem probabil peste cele 2 saptamani cat trebuie sa stau pe bara :))
V-am tzucat.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Ervin27 said:

 

 

 

 


Apreciez toate mesajele si toata ceremonia cu gov, tank-uri, textele si implementarea la legende 
E destul de greu sa te desparti de National Guard, cel putin mie imi este.
Ma uitam peste poza si imi pregateam pomelnicu`
Da` plm, sa ma las de samp ca am iesit din NG, nu e relevant :))
In NG se poate reintra ca doar nu am stat pt ca s-au adunat plm 1212 zile de la ultima intrare + celelalte zile + rank-uri, grade, tester plm.
In schimb acel copil ar avea satisfactia ca m-a dat afara, ete fas, mare chestie, pentru mine e doar o inactivitate de la raport :))se duce FP-ul si revenim ^^

Hai, ne vedem probabil peste cele 2 saptamani cat trebuie sa stau pe bara :))
V-am tzucat.

Imi pare foarte rau pentru tine.. esti o persoana super ok, un baiat de treaba. Sper sa intrii inapoi, in NG iti e locul, tu ai facut in 6 ani tot ce se putea pentru aceasta factiune. Te respect, sper sa te intorci inapoi. PWP si acel copil sper sa dispara, as vrea sa il vad rastignit pe sifonier. Mult succes ungure!

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, zNoss ZEW said:

Imi pare foarte rau pentru tine.. esti o persoana super ok, un baiat de treaba. Sper sa intrii inapoi, in NG iti e locul, tu ai facut in 6 ani tot ce se putea pentru aceasta factiune. Te respect, sper sa te intorci inapoi. PWP si acel copil sper sa dispara, as vrea sa il vad rastignit pe sifonier. Mult succes ungure!

ce draq faci tu de postezi aici bai civilule?

Link to comment
Share on other sites

@zNoss ZEW Sa-l vezi rastignit pe sifonier? :)) Cat am ras cand am vazut asta, am si uitat ce dume ai in tine :)) @Ervin27 Gabor ungur... Nici d-al dracu nu vrei sa te lasi de meserie :)) @South TiG3R Nu te supara ca mai postez p-aici, oricum nu o sa ma mai reapuc de sa-mp niciodata... Am auzit ca incerci sa-i iei locul lu' honeY, asta e un lucru bun, ordine si disciplina! E bine macar ca vad lider pe unul dintre veteranii NG-ului ci nu unul strain, cum eram obisnuit in ultimii aproape 2 ani si ceva. Te pupa fratele tau :* Sti vorba aia... "Tine-ti prietenii aproape si dusmanii si mai aproape" 

Edited by PurpleKush
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, PurpleKush said:

@zNoss ZEW Sa-l vezi rastignit pe sifonier? :)) Cat am ras cand am vazut asta, am si uitat ce dume ai in tine :)) @Ervin27 Gabor ungur... Nici d-al dracu nu vrei sa te lasi de meserie :)) @South TiG3R Nu te supara ca mai postez p-aici, oricum nu o sa ma mai reapuc de sa-mp niciodata... Am auzit ca incerci sa-i iei locul lu' honeY, asta e un lucru bun, ordine si disciplina! E bine macar ca vad lider pe unul dintre veteranii NG-ului ci nu unul strain, cum eram obisnuit in ultimii aproape 2 ani si ceva. Te pupa fratele tau :* Sti vorba aia... "Tine-ti prietenii aproape si dusmanii si mai aproape" 

Nu ma deranjaza sa vad o legenda ca posteaza in acest topic, chiar ma bucura.

Nu pot sa spun ca doresc sa ii iau locul, dar incerc pe cat posibil sa readuc atmosfera din vremea lui intr-un stil mai "modern" daca intelegi ce vreau sa spun :)).

Dusmani nu am, cel putin asta cred eu :)) daca ei doresc sa fie aproape de mine aia e :)) 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.