Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

37 minutes ago, AIM iPa1n said:

Ce primire calduroasa, acum ceva timp cand intram pentru prima data, eram gangbang-uit de toata factiunea pe masina, of =)) Desigur, mersi!

SkinnyWelcomeAmericanindianhorse-size_re

Naspa ca nu mai are cine duce traditia mai departe :(, ii vreau pe Hawk si pe Erow inapoi :)

 

30 minutes ago, AIM iPa1n said:

Nu o sa compar niciodata cu perioada din 2016 ? Totusi apreciez "welcome-ul", ma duc sa-mi fac curat, gospodina, da-ma dracu. 

Intr-adevar, mi-ar fi placut sa mai fie aceeasi atmosfera ca pe atunci #RememberArturo

Edited by DaNNy ToV
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Hawk ToV said:

Pai de cand nu mai sunt eu, nu se mai ocupa nimeni de sodomizari, csf...

La tine ma gandeam, dragule :*:)) 

23 minutes ago, DaNNy ToV said:

SkinnyWelcomeAmericanindianhorse-size_re

Naspa ca nu mai are cine duce traditia mai departe :(, ii vreau pe Hawk si pe Erow inapoi :)

 

Intr-adevar, mi-ar fi placut sa mai fie aceeasi atmosfera ca pe atunci #RememberArturo

Lasa ma, ca e bine si asa :)) 

Link to comment
Share on other sites

Salutare soldati! A venit timpul sa ma retrag si eu din cauza monotoniei, alegand varianta demisiei ca sa nu fiu un lider inactiv pe care sa nu va puteti baza. Imi pare rau ca am stat atat de putin si sper ca nu am dezamagit sau suparat pe nimeni in tot acest timp dar si inainte de a avea functia, pentru ca au fost totusi doi ani in care am stat aici. Urmeaza sa votati noul lider, cel mai probabil astazi, si sper sa nu existe scandaluri pe acest subiect si sa votati cum vreti voi, nu cum dicteaza altii care nu sunt in factiune. Acestea fiind spuse, va doresc succes in continuare si va multumesc pentru tot! Poate voi reveni, mai devreme sau mai tarziu :) 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.