Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

11 hours ago, MiTzOnE S4F said:

Hello, 

 

Ma poate lamuri si pe mine cineva daca am procedat corect in situatia asta? Nu de alta dar se face imbulzeala de multe ori la intrare in jail si n-as vrea sa iau 3/3 din prima saptamana ???

https://www.rpg.b-zone.ro/factions/report/85853

 

Thanks

cum ti-ai permis ma tu paznicule sa dai wanted unui jucator cu vechime mai mare pe samp decat varsta lui de pubertate? sa-ti fie rusine, sa-l puna cnv pe acest inferior la ture de hq

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, EduardLFC said:

 

pe acasă.

aseară ţi-ai băgat demisia de vreo 3-4 ori, numai eu am văzut.. după ai şters-o.

rămâi sau?

Eram nehotarat, dar m am gandit totusi ca daca am inceput o treaba aici, nu ies pana nu o termin. Sper sa ne intelegem!

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kyo said:

Eram nehotarat, dar m am gandit totusi ca daca am inceput o treaba aici, nu ies pana nu o termin. Sper sa ne intelegem!

Sau nu

Ps: Salutare soldatei.

L.E: O sa las astea aici pentru a vedea cu cine stateati voi de vorba si cine va pupa apoi va scuipa @Kyo

https://imgur.com/a/ol70C1k

Edited by South Ioan
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Ralucy said:

Oh no, ce-ai facut

Eu? nimic, doar nu suport oamenii cu doua fete :D

@PyrOceL mai uita-ta odata faction log National Guard ( nu-ti baga unghia in gat pentru ce-ai zis pe grupul ala fantoma legat de rank ) :(

@KyubyZEM RPG da, inclusiv gang-urile

Edited by South Ioan
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.