Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

39 minutes ago, South Ioan said:

Eu? nimic, doar nu suport oamenii cu doua fete :D

@PyrOceL mai uita-ta odata faction log National Guard ( nu-ti baga unghia in gat pentru ce-ai zis pe grupul ala fantoma legat de rank ) :(

@KyubyZEM RPG da, inclusiv gang-urile

 

se pare ca ai intrat in ei serios, draga Ioan. 

 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, South Ioan said:

Eu? nimic, doar nu suport oamenii cu doua fete :D

@PyrOceL mai uita-ta odata faction log National Guard ( nu-ti baga unghia in gat pentru ce-ai zis pe grupul ala fantoma legat de rank ) :(

@KyubyZEM RPG da, inclusiv gang-urile

Sincer, mai bine un om cu doua fete decat un "om" care are doar injuraturi in vocabular. Calmeaza te ca nu e chiar asa.

Eu zic sa terminam acest subiect aici, Ioan. Pana acum nu ai avut glas pe /r

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, EduardLFC said:

 

se pare ca ai intrat in ei serios, draga Ioan. 

 

Pai nu, ca toți după 3 îl pupa si îl credea zeul zeilor

 

1 minute ago, Kyo said:

Sincer, mai bine un om cu doua fete decat un "om" care are doar injuraturi in vocabular. Calmeaza te ca nu e chiar asa.

Zise mireasa cea pocăită și nevinovată, în locul tău tăceam, sincer 

Link to comment
Share on other sites

Nu sunt din NG dar nu ma pot abtine sa nu imi spun parerea, deoarece am urmarit atent toata situatia din ultima vreme.

Pyrocel merita cu adevarat Lider, el se ocupa cu adevarat de aceasta factiune, era seriso, capabil si de treaba.

Din cauza favorizarilor actualului lider care i-a bagat pe Glok si Ralucy printr-o favorizare pe fata, membri cei mai buni si cei mai experimentati au parasit factiunea.

Sa le fie rusine Adminilor care au permis asemenea favorizare nesimtita si grosolana.

Nu stiu cum de TiG3r a permis prostiile astea, il stiam om corect.

Asta se intampla daca l-ati votat pe Vectron in locul prietenului meu HardWell care nu ar fi permis grosolaniile astea si ar fi fost si acum un lider activ bun si capabil, cu toata experienta de care este nevoie.

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca ești in măsura sa spui ca a fost o favorizare ca sunt din nou rank 6 :)) păstrează-ți opinia pentru tine dacă ești in necunoștință de cauza, nu știu care era ăla mai experimentat și care o făcut mai multe. 
PS: măcar noi nu plătim 800 gold membrii sa ne voteze ca sa ajungă altii rank 6, dacă stam s-o luam așa :)

Edited by Ralucy
Link to comment
Share on other sites

Si primul rank 6 l-ai primit ca l-ai pupat in fund pe vectron, altfel nu vedeai asa ceva.

Tu nu meriti aceasta functie, esti incapabila sa te ocupi de organizarea acestei factiuni.

Link to comment
Share on other sites

Am fost membru NG pana in urma cu 3 luni si am vazut cine ce face, tu stateai la toate antrenamentele si te uitai la noi, in timp ce Pyrocel organiza mereu totul.

Ma scuzi, organiza, ca acum o sa se duca de rapa tot!

Link to comment
Share on other sites

Ai fost aproximativ 2-3 săptămâni după care ai ieșit cu 3/3, foarte multe stii tu, sunt aici de aproape 2 ani și nu cred ca ai văzut tu fix tot ce am făcut eu. Ca antrenor trebuia sa și facă treaba și sa organizeze, evident. :)) Eu le am făcut pe toate la timpul meu când eram ca membru in echipe. Prea multe detalii pentru tine, sincer. 

Edited by Ralucy
Link to comment
Share on other sites

Am o relatie apropiata cu BOBO si am sa insist sa il puna pe Kelton sa evalueze prostiile astea

Aveti impresia ca factiunea va apartine sau ce?

HardWell mi-a spus tot ce era de stiut, stai linistita

 

Link to comment
Share on other sites

Fata mea, cand o sa auzi si tu de Mastertrap21 sa ma anunti.

 

Sa nu ne tragem de sireturi daca nu stii ce si cum.

Asa ca veziti de functia ta luata pe pile si nu te mai da interesanta ca nu esti.

Edited by Eldon Legend
Link to comment
Share on other sites

Nu te da rotunda ca ai un rank 6 si helper, ca extrem de multi au aceasta functie.

Eu am fost lider Verdant family si LVPD pe rpg 2, asa ca stiu cum e sa muncesti pentru o functie, nu sa o primesti pe pile.

Nu esti prima fata favorizata de adminii de pe RPG 1.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Eldon Legend said:

Fata mea, cand o sa auzi si tu de Mastertrap21 sa ma anunti.

 

Sa nu ne tragem de sireturi daca nu stii ce si cum.

Asa ca veziti de functia ta luata pe pile si nu te mai da interesanta ca nu esti.

Se pare ca te dai rotund unde nu iti fierbe oala, @Mastertrap21 a fost si este o legenda a acestei comunitati, cred ca nici macar nu a auzit de tine, in locul tau taceam, ai fost cel mai mare post-hunter dupa acest server si ti-ai schimbat numele pentru a  nu te mai cunoaste lumea, patetic.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kyo said:

Sincer, mai bine un om cu doua fete decat un "om" care are doar injuraturi in vocabular. Calmeaza te ca nu e chiar asa.

Eu zic sa terminam acest subiect aici, Ioan. Pana acum nu ai avut glas pe /r

 

aveai glas pe /r continuu când erau băieţii care te protejau, acum.. unde ai dispărut?

 

1 hour ago, South Ioan said:

Pai nu, ca toți după 3 îl pupa si îl credea zeul zeilor

 

Zise mireasa cea pocăită și nevinovată, în locul tău tăceam, sincer 

 

da' eu n-am văzut? ştiu, ăştia sunt ei.

 

28 minutes ago, Eldon Legend said:

Nu sunt din NG dar nu ma pot abtine sa nu imi spun parerea, deoarece am urmarit atent toata situatia din ultima vreme.

Pyrocel merita cu adevarat Lider, el se ocupa cu adevarat de aceasta factiune, era seriso, capabil si de treaba.

Din cauza favorizarilor actualului lider care i-a bagat pe Glok si Ralucy printr-o favorizare pe fata, membri cei mai buni si cei mai experimentati au parasit factiunea.

Sa le fie rusine Adminilor care au permis asemenea favorizare nesimtita si grosolana.

Nu stiu cum de TiG3r a permis prostiile astea, il stiam om corect.

Asta se intampla daca l-ati votat pe Vectron in locul prietenului meu HardWell care nu ar fi permis grosolaniile astea si ar fi fost si acum un lider activ bun si capabil, cu toata experienta de care este nevoie.

 

mă, nu ştiu de unde ai venit, dar dacă Ralucy era prietenă cu tine sau Standar nu mai vorbeai aşa acum. :))

Ralucy trebuia să ia lider de la început, nu Vlăduţ. ai văzut şi motivul pentru care Vlăduţ a fost scos din funcţie, despre ce vorbim aici?

dacă nu ai fost NG în perioada schimbărilor, cum îţi permiţi să îţi dai cu părerea?

 

11 minutes ago, Eldon Legend said:

Fata mea, cand o sa auzi si tu de Mastertrap21 sa ma anunti.

 

Sa nu ne tragem de sireturi daca nu stii ce si cum.

Asa ca veziti de functia ta luata pe pile si nu te mai da interesanta ca nu esti.

 

19 minutes ago, Eldon Legend said:

Am o relatie apropiata cu BOBO si am sa insist sa il puna pe Kelton sa evalueze prostiile astea

Aveti impresia ca factiunea va apartine sau ce?

HardWell mi-a spus tot ce era de stiut, stai linistita

 

 

Mastertrap21.. da. Era undeva Administrator când am început eu să joc aici. :))

şi care e chestia dacă-l ştii Mastertrap, n-am înţeles? care e chestia că eşti tu apropiat de Ştefan sau de Kelton?

nu avem impresia că facţiunea ne aparţine, dar sincer, nu îţi înţeleg comentariile. nu ai mai fost membru, cum am spus şi mai sus, la schimbările din facţiune. ai impresia că dacă ţi-au zis 2-3 din facţiune părerea lor, gata, au şi dreptate. hai să analizăm puţin situaţia înainte, nu vrei?

cum poţi spune tu Ralucăi că nu ştie ce şi cum dacă are cel puţin doi ani în facţiune? :))

ştii tu ăsta care ai ieşit cu 3/3? ce să zic băi.. eşti doar o săgeată trimisă de de-al de pyrocel, pe cuvânt.

 

cât de mult te interesa pe tine să vezi ceea ce se întâmplă în NG? cu ce scop " ai urmărit " tu tot ce s-a întâmplat în ultima perioadă?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Eldon Legend said:

Nu te da rotunda ca ai un rank 6 si helper, ca extrem de multi au aceasta functie.

Eu am fost lider Verdant family si LVPD pe rpg 2, asa ca stiu cum e sa muncesti pentru o functie, nu sa o primesti pe pile.

Nu esti prima fata favorizata de adminii de pe RPG 1.

Ok, de acum o sa încerc sa ma dau o alta figura geometrica dacă rotundă nu e bine, ți am zis, păstrează ți opiniile pentru tine dacă nu cunosti situația decât din auzite. 

Link to comment
Share on other sites

Eldon, nu faci parte din National Guard. Stoparea actiunilor tale prin adaugarea comentariilor in acest topic este necesară, aceasta deoarece nu ești membru, ceea ce conduce la sancțiuni validate de regulamentul acestui forum. Astfel am sa te rog sa te opresti. Multumim ;)

Nu sunt bine venite aceste critici din partea ta când nu cunoști situația în profunzime, mai ales că prietenii țin parte unul altuia mereu. 

 

Făra reply.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Eldon Legend said:

EU nu am fost posthunter niciodata asa ca nu ma jigni daca nu ma cunosti

Hai sa-ti spun care a fost povestea adevarata in toata treaba asta si sper sa intelegi odata pentru  totdeauna:

 * Toata discutia asta a inceput de Pyrocel care la votarea trecuta cand era pe lista el, ralucy si elegant, s-a ofticat foarte ca nu a reusit sa castige functia de lider prin tot felul de tertipuri ( vorbe aiurea si nefondate la adresa ralucai si la adresa membrilor si etc), a vazut ca nu ii merge cu asta si intre timp Ralucy a luat lider, apoi pe plangea pe /r ca nu mai are nici o functie nimic cu toate ca el ramasese incontinuare lider de echipa la instructori si ce mai era el. A venit fuziunea, Vladut in prima instanta a acceptat sa ramana doi lideri, peste 3 zile a zis ca nu ii convine apoi a doua zi s-a razgandit si a hotarat sa ramana 2 lideri, dupa 1 saptamana la presiunea lui pyrocel a dat PM intr-un mod marsav ( nu a anuntat pe nimeni ca doreste sa ramana doar el ) ma rog la presiune, la mintea lui vladut de copil de 15-16 ani pe care il poti duce cu presu, si dupa aproximativ 1 luna a ramas fara lider din cauza slabei implicari, ia zis tu acum om cu capu' pe umeri ( cred) cum un lider poate ramane daca nu are activitate? Ce a facut el concludent in astea 2 luni de cand a fost lider? Nimic

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.