Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut @Eldon LegendNu stiu ce tangente ai tu cu Bobo sau cu Kelton dar nu cred ca ai habar cine e MasterTrap21 avand in vedere asta 17.11.2018 15:05 - contul tau e creat in 2018, apropo.

 

Avand in vedere ca ai fost scutit de un ban mai mult decat corect pentru afaceri ilegale eu zic sa-ti vezi de lungul nasaului pana nu o sa am eu o discutie cu Kelton despre tine ;)

Pana una alta daca mai vad un post de la tine aici iti dau warn pe forum poate si suspend, terminati cu circul asta ca nu aveti 12 ani.

 

Link to comment
Share on other sites

Am fost invocat ca sunt o persoana nedreapta, culmea de catre o persoana care a "fentat" un ban sau 2 intr-un mod "legit" / faptul ca ofereai gold membrilor NG sa voteze cu HardWell caruia i-am zis ca nu sunt suparat pe el, e o campanie mi-a fost r6 pt un timp scurt este si a mai fost pt un timp un om de baza in NG, inca vorbesc cu el si astazi si nu mi-am schimbat parerea in rau despre el.
In fine trecem peste lucrurile de mai sus, dar e putina ipocrizie la mijloc din partea ta.
=========================

Pyrocel a fost intr-un vot, unde s-a situat pe pozitia PATRU. Intr-un vot democratic majoritatea decide, iar regula spune ca primii 3 merg mai departe.

Trecem la votul membrilor unde CEI CE FAC PARTE DIN NG DECID cine ia lider, desigur si aici se aplica regula majoritatii.
Ce sa crezi, a luat Standar omul pe care l-au votat cei ce se plangeau ca nu e pyrocel pe lista, ce sa crezi x2 si-au pus demisia fiind nemultumiti de propria alegere majoritara total (20 de voturi vs 6 si 3).

Probabil (adica presupun, ca nu te cunosc, daca ai 19+ am pretentia sa ai o judecata mai obiectiva/analitica) ai o varsta frageda nu te judec din punctul asta de vedere si eu am fost mic, toti am fost mici, dar iti dau un sfat pe care l-am tot dat zilele astea:

Atunci cand auzi niste vorbe ANALIZEAZA acele vorbe, vezi daca sunt cu adevarat reale, incearca sa asculti si partea cealalta implicata in problema si trage propria ta concluzie.
Nu crede ce vor altii sa crezi. :) 

O seara buna iti doresc! @Eldon Legend


EDIT: Eu l-am propus pe Pyrocel in vot, pot dovedi asta. :P 

Edited by TiG3R
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, TiG3R said:

Am fost invocat ca sunt o persoana nedreapta, culmea de catre o persoana care a "fentat" un ban sau 2 intr-un mod "legit" / faptul ca ofereai gold membrilor NG sa voteze cu HardWell caruia i-am zis ca nu sunt suparat pe el, e o campanie mi-a fost r6 pt un timp scurt este si a mai fost pt un timp un om de baza in NG, inca vorbesc cu el si astazi si nu mi-am schimbat parerea in rau despre el.
In fine trecem peste lucrurile de mai sus, dar e putina ipocrizie la mijloc din partea ta.
=========================

Pyrocel a fost intr-un vot, unde s-a situat pe pozitia PATRU. Intr-un vot democratic majoritatea decide, iar regula spune ca primii 3 merg mai departe.

Trecem la votul membrilor unde CEI CE FAC PARTE DIN NG DECID cine ia lider, desigur si aici se aplica regula majoritatii.
Ce sa crezi, a luat Standar omul pe care l-au votat cei ce se plangeau ca nu e pyrocel pe lista, ce sa crezi x2 si-au pus demisia fiind nemultumiti de propria alegere majoritara total (20 de voturi vs 6 si 3).

Probabil (adica presupun, ca nu te cunosc, daca ai 19+ am pretentia sa ai o judecata mai obiectiva/analitica) ai o varsta frageda nu te judec din punctul asta de vedere si eu am fost mic, toti am fost mici, dar iti dau un sfat pe care l-am tot dat zilele astea:

Atunci cand auzi niste vorbe ANALIZEAZA acele vorbe, vezi daca sunt cu adevarat reale, incearca sa asculti si partea cealalta implicata in problema si trage propria ta concluzie.
Nu crede ce vor altii sa crezi. :) 

O seara buna iti doresc! @Eldon Legend


EDIT: Eu l-am propus pe Pyrocel in vot, pot dovedi asta. :P 

Da' pe mine tot nu m ai pus pe lista, raule

Link to comment
Share on other sites

nici pe mine, raule

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Eldon Legend said:

Nu sunt din NG dar nu ma pot abtine sa nu imi spun parerea, deoarece am urmarit atent toata situatia din ultima vreme.

Pyrocel merita cu adevarat Lider, el se ocupa cu adevarat de aceasta factiune, era seriso, capabil si de treaba.

Din cauza favorizarilor actualului lider care i-a bagat pe Glok si Ralucy printr-o favorizare pe fata, membri cei mai buni si cei mai experimentati au parasit factiunea.

Sa le fie rusine Adminilor care au permis asemenea favorizare nesimtita si grosolana.

Nu stiu cum de TiG3r a permis prostiile astea, il stiam om corect.

Asta se intampla daca l-ati votat pe Vectron in locul prietenului meu HardWell care nu ar fi permis grosolaniile astea si ar fi fost si acum un lider activ bun si capabil, cu toata experienta de care este nevoie.

ce drq te bagi ma tu, cum sa merita pyrocel lider cand tot ce a facut a fost sa pupe in cur pentru niste functii prin NG. Hai te pup nu mai posta ca ti iei warn.

Link to comment
Share on other sites

Nu mai bine taceti toți si sa închidem discuția asta?=)))nu isi are rost mai ales asa public sa ne facem de ras, va certați ca si copii aia de 5 ani, macar daca o faceti, faceti in privat unde sunteti voi de voi, mersi pentru intelegere 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, KyubyZEM RPG said:

@Ralucy Cum sa pun învoire acolo cand e inchis topicul?

Dacă nu e programat sa se deschidă singur, de obicei așa era pentru vineri, o sa-i spun eu lui Standar sa-l deschidă de azi.

Edited by Ralucy
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.