Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

https://www.rpg.b-zone.ro/players/report/132486

Salut! In urma acestei reclamatii pentru a evita sanctiunile va rog sa nu mai folositi sistemul de auto-frisk si cele asemanatoare acestuia.

Normal modul a fost aprobat si cel care l-a aprobat a aprobat si ca este LEGAL, dar vad ca kelton are alta parere, am facut ticket si astept un raspuns.

Multumesc penteu intelegere, o zi buna!

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, TheTom said:

https://www.rpg.b-zone.ro/players/report/132486

Salut! In urma acestei reclamatii pentru a evita sanctiunile va rog sa nu mai folositi sistemul de auto-frisk si cele asemanatoare acestuia.

Normal modul a fost aprobat si cel care l-a aprobat a aprobat si ca este LEGAL, dar vad ca kelton are alta parere, am facut ticket si astept un raspuns.

Multumesc penteu intelegere, o zi buna!

Pai sa rezolvi ca vreau sa dau frisk uri :)))

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, FacTOT said:

Pai sa rezolvi ca vreau sa dau frisk uri :)))

Din pacate va fi doar o comanda prescurtata, /fr id.

La fel si /cldr va fi scos, asta e tot ce stiu momentan:))

Edited by TheTom
Link to comment
Share on other sites

Salut! Am revenit cu noua versiune legala, dupa spusele fostului moderator.

Plusuri: nu prea sunt

Minusuri:

- auto-frisk scos

- cldr scos

- auto-cuff scos (posibil sa fie readaugat in urmatorul update) 

- sistemul de auto-arrest a fost refacut si are un bug, daca nu te pui bine din prima pe zona de arrest nu va mai da arrest.

 

Link: *click

 

Daca n-aveti ce face va mai dau de citit:

- Datorita faptului ca fostul moderator urma sa lase functia am facut modul in graba ca sa aiba cine sa-l aprobe, deci.. puteti sa va asteptati la mici buguri, pe primul l-am descoperit eu, l-am spus mai sus la minusuri. Pentru cei curiosi moderatorul nu a lasat functia (da, a lasat, nu a fost demis) din cauza incidentului cu modul.

- Inca o precizare, /fdd si auto-find-ul de la sj & repair pe tasta nu mai functioneaza deloc, vor fi functionale la viitorul update care va fi cand vom avea un nou moderator la sectiunea de moduri probabil, adica nu stiu cand.

- Desi din cauza lui s-a produs problema cu modul trebuie sa ii multumim domnului Shanker pentru ajutorul oferit la acest mod cat si cel oferit comunitatii. O zi buna!

Link to comment
Share on other sites

On 2/19/2020 at 9:49 AM, EduardLFC said:

am revenit şi eu. :D

ce ziceţi scumpilor?

 

@Standar, mersi frumos. :*

@Ralucy, şi tie. ;;)

Welcome back!

 

18 hours ago, TheTom said:

Salut! Am revenit cu noua versiune legala, dupa spusele fostului moderator.

Plusuri: nu prea sunt

Minusuri:

- auto-frisk scos

- cldr scos

- auto-cuff scos (posibil sa fie readaugat in urmatorul update) 

- sistemul de auto-arrest a fost refacut si are un bug, daca nu te pui bine din prima pe zona de arrest nu va mai da arrest.

 

Link: *click

 

Daca n-aveti ce face va mai dau de citit:

- Datorita faptului ca fostul moderator urma sa lase functia am facut modul in graba ca sa aiba cine sa-l aprobe, deci.. puteti sa va asteptati la mici buguri, pe primul l-am descoperit eu, l-am spus mai sus la minusuri. Pentru cei curiosi moderatorul nu a lasat functia (da, a lasat, nu a fost demis) din cauza incidentului cu modul.

- Inca o precizare, /fdd si auto-find-ul de la sj & repair pe tasta nu mai functioneaza deloc, vor fi functionale la viitorul update care va fi cand vom avea un nou moderator la sectiunea de moduri probabil, adica nu stiu cand.

- Desi din cauza lui s-a produs problema cu modul trebuie sa ii multumim domnului Shanker pentru ajutorul oferit la acest mod cat si cel oferit comunitatii. O zi buna!

Poate n-o sa mai avem incidente?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.