Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Soldatii mei, astazi s-a implinit un an de la conducerea mea ca General suprem al armatei, pot sa zic ca ma simt un om fericit cum sunt si cu ajutorul vostru am devenit un om mai bun pe zi ce trece, am facut atatea impreuna cu multi oameni care ''s-au stins din viata'' si ne-au parasit armata, mereu  o sa ramana aici pe campul de lupta, de un an de zile  ca lider vad acelasi HQ care imi trezeste o groaza de amintiri placute, am vazut foarte multe generatii pana acum, soldati cu un mare curaj si un devotament absolut, pot sa spun ca insemnati totul pentru mine si nu regret nici macar o clipa cat am stat alaturi de voi, suntem o familie ceva neintalnit pana acum. Vreau sa va multumesc tutoror pentru ce ati facut, vreau sa-i multumesc lui @Ralucy care m-a ajutat mereu la inceput, fara ea nu ma aflam in pozitia asta, vreau sa-i multumesc lui @Mixed pentru tot ce a facut pentu mine si armata ca un frate pentru mine, vreau sa-i multumesc lui  pentru sustinerea lui @South Spark0. si dorinta de a face lucruri pentru armata, @E l e g a n t pentru tot ce a facut pentru mine, @TiG3R pentru toate sfaturile date, tuturor membrilor  care au fost alaturi de mine pana in prezent, @bbomber83 vreau sa-ti multumesc si tie pentru toata perioada alaturi de noi, vreau sa va multumesc tuturor pentru tot timpul vostru acordat ca soldati, @South CsT, @Dragos, @KRoNuXy  va multumesc pentru toata loialitatea voastra, sa nu-l uitam pe @AIM Glock care a fost al 2-lea meu sublider esti cel mai tare om intalnit de mine vreodata, tot respectu.

 

Nu am sa las liderul daca asta asteptati unii dintre voi, nu v-as judeca pana la urma toti vrem puterea, o sa mai aveti de asteptat baieti pentru ca eu nu am sa ma las decat dupa ''moartea mea'' ( adica cu 3/3 +)) ), o sa ne mai vedem peste un an tot aici sau cel putin pana ''Moartea ne va desparti''

 

 

                                                                                                                                                            Semnat General Standar, servitor al armatei timp de 2 ani

Edited by Standar
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, South Spark0. said:

Hai salut!

 

Am lasa sa las si eu un videoclip ce a fost facut de la activitatea din aceasta zi.

Vreau sa ma va multumesc deoarece ati fost ascultatori si am castigat cu 3-0. Felicitari tututor!

 

 

Armata mea nu da gres, suntem prea puternici.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.