Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Felicitari soldati pentru toate luptele sustinute alaturi de noi, cativa noi poate nu stiu ca am reusit sa batem urmatoarele factiuni, FBI, SFSI, LSPD, SF TAXI si recent LVPD pe care il stiti si voi recent, din pacate SFPD nu vor sa fac war cu noi din lipsa de oameni asa ca o sa mergem in exterior sa ne batem cu toate factiunile in parte pana o sa distrugem tot, planuiesc sa mai facem waruri cu alte factiuni si nu o sa ne lasam pana nu o sa batem tot ce exista pentru ca noi sutem facuti sa castigam, nu cunoastem termenul de infrangere, suntem unici sa nu uitati asta, cam asta e ce am avut de zis.

 

Posibil sa urmeze luna asta sau luna viitoare un war cu o mafie.

 

 

                                                                                                                                                                               Semnat General Standar

 

 

                                                                                                                                                                                                                                               

Edited by Standar
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, bbomber83 said:

Off, covidul asta....

Lasa, sanatosi sa fim ca trece si asta. Apropos, am terminat raportu in dimineata asta intr-o ora de stat in jail, ti-am spus ca de mult n-am mai prins atati jucatori la ora 9 in jail...chiar ca-n vremurile bune :)

Edited by AIM Bisquu
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, VODA Standar said:

Nu stiu daca o sa mai fim ca in vremurile bune, s-a dus perioada aia cred, poate acum cica de 15 Decembrie se da starea de urgenta si o sa fim mai multi, cine stie.

Asa este, sper sa se reintoarca tot la normal.

Voi ce mai faceti ma ?

??

Link to comment
Share on other sites

Dragi colegi din armata ! vreau sa spun ca astazi nu mi-a placut deloc activitatea deoarece a fost un spam infernal pe chaturi . Si va rog sa va valamti putin si sa face din acest joc ceva frumos de relaxare . Nu sa ne consuman nervii ! Avem o data pe saptamana de facut o activitate banala . Nu cred ca e cazul sa ne turam in felul asta ! E strict parerea mea ! O seara frumoasa sa aveti !

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, South CsT said:

Dragi colegi din armata ! vreau sa spun ca astazi nu mi-a placut deloc activitatea deoarece a fost un spam infernal pe chaturi . Si va rog sa va valamti putin si sa face din acest joc ceva frumos de relaxare . Nu sa ne consuman nervii ! Avem o data pe saptamana de facut o activitate banala . Nu cred ca e cazul sa ne turam in felul asta ! E strict parerea mea ! O seara frumoasa sa aveti !

Ai dreptate, mi s-au parut reactii exagerate pentru 50k...

Link to comment
Share on other sites

Salutare soldati ! Impreuna cu Spar0 ne-am gandit sa adaugam un nou topic intitulat "' Cartea recordurilor'', de structura acestui topic o sa ne ocupam noi, ce vreau de la voi este sa lasati idei in acest topic sau chiar aici de recorduri, cum sa se numeasca topicul. Poate aveti idei de un nume original, ceva cu tema de armata, haideti sa gasim niste idei cat mai origininale de recorduri si nume pentru topic, va rog toata lumea sa se gandeasca la ceva!

 

 

 

Topicul misiunea saptmanii a fost actualizat cu castigatorii de pe perioarada 07-11, felicitari tuturor.

 

 

 

Topicul soldatul lunii a fost si el actualizat cu castigatorii, felicitari celor ramasi.

 

 

 

 

Greetings soldiers! Together with Spar0 we thought of adding a new topic called "'Book of records'', we will take care of the structure of this topic, what I want from you is to leave ideas in this topic or right here for records, how to maybe you have ideas for an original name, something with an army theme, let's find some original ideas for records and names for the topic, please everyone think of something!

 

 

The topic of the week's mission was updated with the winners from 07-11, congratulations to all.

 

 


The topic soldier of the month was also updated with the winners, congratulations to the rest.
 

 

 

 

Edited by VODA Standar
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.