Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

13 hours ago, VODA Standar said:

Traiasca Natia! Buna ziua soldati, probabil ati vazut ca am fost scos de la functia de lider, sincer nu regret ca am fost scos de la functia de lider, singurul meu regret este ca n-am reusit sa fiu calculat mereu cu unele persoane cu care m-am comportat urat din cauza problemelor mele personale de a lungul timpului, imi pare rau ca a trebuit aproape jumatate de an sa va tin la rank up foarte mult, am fost naiv si lasat condus de o puterere neexistenta, imi pare bine ca am reusit sa detin un grup al meu de 45 de persoane timp de un an, ati facut multe pentru mine iar eu n-am reusit sa ofer atat de mult pe cat am primit, e timpul sa fac pace cu unii dintre voi cu care am mai avut probleme, tot ce am facut am incercat sa fie pentru binele vostru, n-am vrut niciodata sa fac rai nimanui eu doar am incercat sa creez un grup cu oameni amabili si fara PM hunteri. Vreau sa stiti ca majoritatea dintre voi sunteti motivul pentru care eu am fost lider, deorce nu poti fii rege peste nimic, de a lungul timpul am realizat un lucru ''Puterea e facuta pentru cei ce nu sunt orbiti de aceasta'' asa ca doresc urmatorului lider ce urmeaza dupa mine sa nu faca greselile mele de a considera o factiune cea mai buna, metodele de genul cu rank up greu sau etc nu ajuta la nimic, pana la urma in ochii nostrii suntem cei mai buni si vom ramane mereu, vreau sa va multumesc si ca ati fost alaturi de mine cand am avut waruri cu alte factiuni, ati luptat alaturi de mine, poate ca aveati treaba cu prietenele voastre sau etc, dar voi ati ales sa stati langa mine, nici nu va dati seama cat de mult a contat pentru mine, vreau sa ramaneti exact asa cum sunteti, nu trebuie sa va schimbati pentru nimic in lumea asta, nimeni nu merita atentia voastra daca va cere sa va schimbati, schimbarile se fac doar in bine cand realizezi ca ai gresit, cum am realizat eu pe finalul meu de lider, ca am gresit luand treaba asta foarte in serios si ignorand jucatori care mi-au zis ca totul e doar un joc si o sa ajung la momentul asta,  daca as putea sa dau timpul inapoi nu as schimba nimic, atlfel nimic nu ar mai avea rost, va multumesc tuturor ca ati fost alaturi de mine pana la ultima clipa, eu totusi voi ramane alaturi ca de voi ca rank 5 deorece cineva m-a respectat si pe mine la randul lui, ma inchin in fata voastra. TRAIASCA NATIA!!!!!!!!

 

                                                                                                                                                                                                                              Semnat Servitor al armatei, General Standar.

Standar ai tot respectul meu ! Traiasca natia ! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oZZie S4F said:

Ola ola ce mai ziceti? 

Hola! Yo estoy bien! Tu?

Edited by bbomber83
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.