Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

On 6/21/2021 at 11:15 AM, PurpleKush said:

@bbomber83 Liderul e cel mai activ pe p-aici ha? :)) lasa ca e bun! ce mai e pe sa-mp? S-a stricat mai rau? Decat se stricase deja? :)) Pff cum sa deschizi aplicatia NG si sa nu ai candidati, cand eram eu era bataie, numai veterani.. Imi e dor si mie uneori :)) @Ervin27 @BlackHawk @BonZy @Peiu S4F @yenoH @ConnerRM S4F @TiG3R @Gunnter ToV @SilenceZEW @Zoli @waxioSCYO @MiTzOnE S4F 

Eu acum am vazut. Poveste amuzanta. Eu cu Peiu suntem colegi militari =)) si ieri mi am luat un AV @Peiu S4F chiar mi a dat AV ala =)))))

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Duxi.Jandarmul said:

Ma bucur super mult pentru voi, unde pleci David? Eu sunt super binee!

 

Incepe liceul vai de noi

Da sunt ocupat cu școala auto, acum am luat categoria B și mai am 3 ore la A2 + sala și traseu.

(nu fac la mine in oraș) 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, MorarDavid said:

Nu merita 

Ești blocat la 120-130 kmh 

Da-i de a2 dacă chiar vrei și știi ca iei ceva potent.

dupa parerea mea pentru 17 ani 120-130 km/h ajung gen e foarte mare adrenalina mai ales ca esti incepator, nu vreau sa incep cu un motor pe care nu il pot stapani

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Duxi.Jandarmul said:

dupa parerea mea pentru 17 ani 120-130 km/h ajung gen e foarte mare adrenalina mai ales ca esti incepator, nu vreau sa incep cu un motor pe care nu il pot stapani

 

Tu știi aici, mie unu de 500-800 cc îmi e superb.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.