Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

On 11/21/2021 at 7:49 AM, Alexandrovsky said:

Dupa sez 3 parca mi a venit sa nu ma mai uit, plus ca se dau spoilere pe tot netul pana sa il vad eu :))

vikings better

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, A I M IAWY said:

un cacat de serial ala

de ce spui asta, mie mi se pare unul dintre cele mai bune gandite sincer, adica personajele sunt foarte bine conturate si actiunea are impact mare asupra evolutiei lor, lucru care mi s-a parut ca m-a motivat sa termin serialul intr-un timp scurt

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Mototolea said:

de ce spui asta, mie mi se pare unul dintre cele mai bune gandite sincer, adica personajele sunt foarte bine conturate si actiunea are impact mare asupra evolutiei lor, lucru care mi s-a parut ca m-a motivat sa termin serialul intr-un timp scurt

poate, pe mine nu m-a prins

eu sunt de parere ca vikings este unul dintre cele mai bune seriale vazute de mine pana acum, si am vazaut cateva. 

Link to comment
Share on other sites

Mie mi-a placut Peaky, alt serial interesant, care zic ca merita vazut. Si breaking bad este un serial bun pe care il recomand.

Link to comment
Share on other sites

recomand vikings, pana una alta mai am un portofoliu, daca vreti uitati-va peste el, astept un +1, critici...

vikings-ul era plin de actiune si drama, pe mine m-a prins, ma uitam incontinuu. dupa ce l am terminat nu stiam ce sa mai fac.

si outer banks mai e dragut :)

Link to comment
Share on other sites

On 11/26/2021 at 2:57 AM, A I M IAWY said:

recomand vikings, pana una alta mai am un portofoliu, daca vreti uitati-va peste el, astept un +1, critici...

vikings-ul era plin de actiune si drama, pe mine m-a prins, ma uitam incontinuu. dupa ce l am terminat nu stiam ce sa mai fac.

si outer banks mai e dragut :)

am vazut si eu outer banks vara asta, trebuie sa recunoc ca si ala m-a prins taare, avand in vedere ca am l-am terminat in 4 zile :), dar acum am vazut ca s-au desparti irl personajele principale deci nu stim daca mai apare urmatorul sezon.

legat de protofolui, frumoase edit-uri, keep up the good work ?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mototolea said:

am vazut si eu outer banks vara asta, trebuie sa recunoc ca si ala m-a prins taare, avand in vedere ca am l-am terminat in 4 zile :), dar acum am vazut ca s-au desparti irl personajele principale deci nu stim daca mai apare urmatorul sezon.

legat de protofolui, frumoase edit-uri, keep up the good work ?

cf

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mototolea said:

de la bine sus colegu, caut locatie de revelion 

te-ai trezit cam tarziu. :)))) cabanele misto s-au inchiriat deja, abia am gasit si eu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.