Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Mototolea said:

mda, vad eu cu ce ma mai aleg, ca greu mai e in vremurile astea

si umfla preturile si din ce in ce mai mult pt ca toti grabitii cauta

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mototolea said:

tactica de marketing, ;) sa si faca si ei banii, ca in restul anului nu i cauta nimeni

noi am gasit una si dam 630 lei doar pe cazare, 4 nopti.. suntem vreo 16 parca.

Link to comment
Share on other sites

On 12/3/2021 at 9:34 PM, Mototolea said:

hai ca odata pe an e revelionul :)))), pana la urma il fac pe samp la focul special de artificii :))

 

l am facut cand eram mai mic pe samp :)))) dadeam artificiile la cnn si eram cu ai mei in camera, ei se uitau la dan negru

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Mototolea said:

ce amintiri, ai vazut cu revelionul pe samp ramai ca amintire mai frumoasa nu cu revelion la caban :))

 

 

printre putinele revelioane la care nu am baut ?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mototolea said:

a, deci de asta il tii minte, am inteles :))

 

de obicei pe la revelioanele astea la cabana uit de mine cat timp sunt acolo :))) 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mototolea said:

nu beau mai deloc, nu prea imi place, am avut o experienta mai naspa si nu mi-a placut, am zis ca nu mai am nevoie, am invatat sa ma distrez si fara, desi trebuie sa recunosc si cu el e distractiv

 

distractie maxima :)))) stai sa vezi cum e pe la caminele astea studentesti, aoleu

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mototolea said:

la camine e distractie mereu, doar cand e sesiune e mai liniste asa 

 

vedem ca acum suntem anu 1 si intram in sesiune dupa vacanta de iarna 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mototolea said:

spor frate, presupun ca pana acum ai facut online majoritatea cursurilor

 

cursurile online, laboratoarele si seminarele fizic. pana acum a fost lejer, vedem cand punem tot ce am invatat pe foaie daca trecem sau nu 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mototolea said:

misto la robotica. Cum e cu matematica? se compara cu aia de liceu sau e de pe alta planeta?

 

grea in draci, acolo cel mai probabil o sa am probleme in sesiune, au cam disparut cifrele de pe foaie. ma gandeam ca e doar un mit :))) 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mototolea said:

am inteles, eu ma gandeam sa dau la etti, acolo si mai si ce ma asteapta :)

 

cam astea 2 cred ca s cele mai grele, dar si cele mai bune facultati ale politehnicii

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, A I M IAWY said:

 

cam astea 2 cred ca s cele mai grele, dar si cele mai bune facultati ale politehnicii

mai e si automatica din ce am auzit, dar lumea se pacaleste ca e cu programare, si dupa realizeaza ca poate le-ar fi placut mai mult la universitate la mate info. Cat despre upb ma uitam cate facultati are, sunt cam multe, si se vede ca-s cam degeaba si nu ajungi sa lucrezi in domeniu daca nu terminii printre primii facultatea

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.