Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

4 hours ago, South Max said:

A fost slăbuţ exerciţiul...

 

Teroriştii au fost paraşutaţi pe piramidă... moarte curată. Ar fi trebuit să mergem cu maşinile (teroriştii). Pe lângă asta, nu ai cum să faci "rescue", până nu mor toţi poliţiştii. 

Prostule. Nu ai voie pe piramida ca si rescue team. Doar pilotul are voie sa ia ostaticul de pe piramida. Atat

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ervin27 said:

Prostule. Nu ai voie pe piramida ca si rescue team. Doar pilotul are voie sa ia ostaticul de pe piramida. Atat

Eu din toate astea, nu am inteles nimic si la antrenament, nu am stiut ce e cu mine si ce trebuie sa fac. =)) 

Edited by Victory WaZZy
dc citesti asta? pleaca!!
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Victory WaZZy said:

Eu din toate astea, nu am inteles nimic si la antrenament, nu am stiut ce e cu mine si ce trebuie sa fac. =)) 

Pai da. Deasta am zis ca ar trebuii sa luati fw toti care nu stiti, ca-s deastia ca tine care dureaza juma de ora oragnizarea si nu stiu ce sa faca

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Exibo said:

Si uite asa iti pierzi si cheful ala minim de a te mai juca sa:mp :)) https://www.rpg.b-zone.ro/factions/report/35871 

by xony din Joita.

 Genul asta de greseala se mai intampla si nu e una atat de grava incat sa iei fw...

Avand in vedere ca e prima greseala ca si membru nou, eu as zice ca un AV maxim ar fi ok :))

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Ervin27 said:

 Genul asta de greseala se mai intampla si nu e una atat de grava incat sa iei fw...

Avand in vedere ca e prima greseala ca si membru nou, eu as zice ca un AV maxim ar fi ok :))

AV se da in mod normal dar frica de admini e mare si il inteleg pe Bonzy, nu are ce sa faca cu asa oameni. Am vazut ca adminii 4-5 au inceput sa aiba probleme din cauza insolatiilor. 

Mai nou obliga liderii sa respinga un om ca foloseste aceeasi descriere de cativa ani sau pe altu care pe contu' secundar a folosit descrierea de pe contu' principal. Asa rau s-a ajuns? 

 

Mi-am luat GTA V recent, cat de curand, probabil o sa ma retrag si eu deoarece, se pare ca mergem din rau in mai rau iar Kelton ne trateaza cu indiferenta. 

 

Chestie noua, decat sa faca ceva sa mareasca numaru de playeri pe server sau sa scada numaru de puncte la raport, mai bine scade numaru de locuri in departamente :))))))) am ajuns rau de tot. 

Nu e de mirare ca alte servere ne iau din urma usor usor. 

 

Contiuna tot asa B-zone, o sa fie bine ? 

Edited by South Edward NissaN
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, South Edward NissaN said:

AV se da in mod normal dar frica de admini e mare si il inteleg pe Bonzy, nu are ce sa faca cu asa oameni. Am vazut ca adminii 4-5 au inceput sa aiba probleme din cauza insolatiilor. 

Mai nou obliga liderii sa respinga un om ca foloseste aceeasi descriere de cativa ani sau pe altu care pe contu' secundar a folosit descrierea de pe contu' principal. Asa rau s-a ajuns? 

 

Mi-am luat GTA V recent, cat de curand, probabil o sa ma retrag si eu deoarece, se pare ca mergem din rau in mai rau iar Kelton ne trateaza cu indiferenta. 

 

Chestie noua, decat sa faca ceva sa mareasca numaru de playeri pe server sau sa scada numaru de puncte la raport, mai bine scade numaru de locuri in departamente :))))))) am ajuns rau de tot. 

Nu e de mirare ca alte servere ne iau din urma usor usor. 

 

Contiuna tot asa B-zone, o sa fie bine ? 

 

Aici depinde de cat de deschisi la minte sunt adminii, cata experienta au, si cat tupeu are leaderul.

 

Link to comment
Share on other sites

@Ervin27 toti adminii sunt la fel, cei care se ocupa de factiuni ma refer, iti dau un caz concret: IamGold a acceptat pe cineva cu un cont secundar in ls si(cand era lider) si adminii i au dat LW si l-au dat pe ala cu 60fp afara ca a avut descrierea copiata. Deci daca ne facem un cont secundar, trebuie sa ne schimbam descrierea, numele, varsta, tot, ca de, asa vor adminii.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, South Stevensen said:

@Ervin27 toti adminii sunt la fel, cei care se ocupa de factiuni ma refer, iti dau un caz concret: IamGold a acceptat pe cineva cu un cont secundar in ls si(cand era lider) si adminii i au dat LW si l-au dat pe ala cu 60fp afara ca a avut descrierea copiata. Deci daca ne facem un cont secundar, trebuie sa ne schimbam descrierea, numele, varsta, tot, ca de, asa vor adminii.

 

Bine asta e o prostie cu aplicatie separata de fiecare data, cu sitem sa vezi daca e copiata and SHIT.

Eu sincer spun ca nici macar nu citeam mereu toate aplicatiile de la cap la coada, daramite sa vad daca e copiata, decat daca imi dadeam seama ca e din aceeasi sesiune de recrutare.

 

Link to comment
Share on other sites

@Ervin27, exista motor de cautare in leader panel dupa o anumite propozitie sau grupa de cuvinte.

 

Spre exemplu daca tu ai scris intr-o aplicatie "Ana are mere" si cauti, primesti toate aplicatiile care contin "Ana are mere", indiferent ca-s a playerului care a aplicat sau a oricarui alt player :)

 

Moamaaaaa de cand n-am mai postat aici, salutare la toti inactivii :D:D 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ervin27 said:

depinde de cat de deschisi la minte sunt adminii

 

mi le pui pe tava :))) ma faci sa iau dreacu ban, intelegi tu la ce ma refer.

 

Lucrurile aici au luat o intorsatura total gresita, din foarte multe puncte de vedere, ma refer la server. Media de varsta este asa cum este, placerea de a juca tinde spre 0%, post hunterii sunt la orice colt de ,, strada '', cat despre functii si alte mizerii n-as vrea sa spun mai multe, dar sa vedem cat o sa mai mearga asa, vad ca incetul cu incetul lucrurile nu sunt atat de ,,roz'' pe cat vor anumite persoane sa fie.

 

#baniisaiasa #Startthecountdown 

 

Hai sa va clatiti putin ochii cu ceva, ce era cu adevarat B-ZONE

 

#traiascashop

Multi vad, putini inteleg.

 

P.S: Daca am fost prea direct si am deranjat pe cineva, imi cer sc... glumeam, NU-MI PASA

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Exibo said:

 

mi le pui pe tava :))) ma faci sa iau dreacu ban, intelegi tu la ce ma refer.

 

Lucrurile aici au luat o intorsatura total gresita, din foarte multe puncte de vedere, ma refer la server. Media de varsta este asa cum este, placerea de a juca tinde spre 0%, post hunterii sunt la orice colt de ,, strada '', cat despre functii si alte mizerii n-as vrea sa spun mai multe, dar sa vedem cat o sa mai mearga asa, vad ca incetul cu incetul lucrurile nu sunt atat de ,,roz'' pe cat vor anumite persoane sa fie.

 

#baniisaiasa #Startthecountdown 

 

Hai sa va clatiti putin ochii cu ceva, ce era cu adevarat B-ZONE

 

#traiascashop

Multi vad, putini inteleg.

 

P.S: Daca am fost prea direct si am deranjat pe cineva, imi cer sc... glumeam, NU-MI PASA

 

 

Cine sa inteleaga ca nu e bine? :))

Nu le mai pasa, noua de ce ne-ar pasa? 

Mi s-a facut post pentru [/ms] aiurea =)))) cat am putut sa rad... :))

Numa copiii prosti si deja m-am saturat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.