Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

19 hours ago, GF RelaXx said:

Ce inseamna sa iti dea adminii ajail aiurea, si eu am mai primit ajail de 9999999999999sec pe vremea lu william, credeam ca s-au potolit astia =))

Daca nu esti pilos ahahaha

Link to comment
Share on other sites

"vor fi somate de 3 ori + se va astepta 1 minut de la ultima somatie"

Nu e prea mare intervalu sa stai sa te uiti la el tigere?

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, South EleganT said:

Asta mă gândeam si eu, 30secunde nu ar fi suficiente? Bine, zic doar o parere, nu o lua in nume de rău ??

@South Tig3R

Si 30 de secunde sunt multe, pentru ca multi stau anumea sa-si bata joc de noi..

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Ervin27 said:

"vor fi somate de 3 ori + se va astepta 1 minut de la ultima somatie"

Nu e prea mare intervalu sa stai sa te uiti la el tigere?

 

4 hours ago, South EleganT said:

Asta mă gândeam si eu, 30secunde nu ar fi suficiente? Bine, zic doar o parere, nu o lua in nume de rău ??

@South Tig3R

 

3 hours ago, AIM Ryz said:

Si 30 de secunde sunt multe, pentru ca multi stau anumea sa-si bata joc de noi..

 

Treaba cu 3 ori + 1 minut nu este facuta de mine, este extrasa din regulamentul facut de Kelton pe rpg.b-zone.ro la department rules.

Eu doar am reformulat regulile astea 2 incat sa atrag atentia ce wanted se da in functie de camera din jail si cum trebuie sa procedati corect. Daca vreti sa se schimbe treaba cu 1 minut ( si mie mi se pare aiurea) trebuie vorbit cu Kelton sa modifice regula generala.

 

1 hour ago, EduardLFC said:

@South Tig3R,

 

http://prntscr.com/jju2u4

 

Mă bucur că folosești creația mea. ;;)

O am si la profil :)) 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, South Tig3R said:

 

 

 

Treaba cu 3 ori + 1 minut nu este facuta de mine, este extrasa din regulamentul facut de Kelton pe rpg.b-zone.ro la department rules.

Eu doar am reformulat regulile astea 2 incat sa atrag atentia ce wanted se da in functie de camera din jail si cum trebuie sa procedati corect. Daca vreti sa se schimbe treaba cu 1 minut ( si mie mi se pare aiurea) trebuie vorbit cu Kelton sa modifice regula generala.

 

O am si la profil :)) 

 

Noi te sustinem in demersul campaniei de reducere de la 1 minut la 30.

(desii nu am respectat niciodata regula asta ) :))

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, South Tig3R said:

Treaba cu 3 ori + 1 minut nu este facuta de mine, este extrasa din regulamentul facut de Kelton pe rpg.b-zone.ro la department rules.

 

Atunci hai să vorbim cu Kelton și să-i spunem că nu stăm noi după ei. Are wanted, de ce stă afk în pnm? 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, EduardLFC said:

 

Atunci hai să vorbim cu Kelton și să-i spunem că nu stăm noi după ei. Are wanted, de ce stă afk în pnm? 

Nu este vorba de cei afk cu wanted, e vorba de somatile pt teren guvernamental

Link to comment
Share on other sites

La fel cum spune și @Vectron S4F, mulți abuzează de chestia cu așteptatul și ies imediat când se face minutul ăla, deci in consecință e timp pierdut, sau nu apuca atunci și-ți fac reclamații ca cică n-ai stat 1 min, ar trebui sa așteptăm maxim 30 de sec. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, EduardLFC said:

 

Mai rău.. de ce să stăm 1 min. după el? 8-|

 

1 hour ago, Vectron S4F said:

Treaba asta cu asteptatul mi se pare si mie aiurea, multi pot abuza de asta si chiar s-au facut reclamatii cand stateau ei cu filmarea on 30 de secunde ca sa prinda o reclamatie. 

 

38 minutes ago, North Ralucy said:

La fel cum spune și @Vectron S4F, mulți abuzează de chestia cu așteptatul și ies imediat când se face minutul ăla, deci in consecință e timp pierdut, sau nu apuca atunci și-ți fac reclamații ca cică n-ai stat 1 min, ar trebui sa așteptăm maxim 30 de sec. 

Am pus problema asta in discutie in PM-ul liderilor de departamente, intai trebuie ca toti sa fie de acord si apoi sa mergem la Kelton, eu incerc sa o scad macar la 30 de secunde, nici eu nu sunt de acord cu regula.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, qazdawn said:

not bad, te-ai uitat la La casa de papel?

 

No bine, cum dreq nu, parca e asa in voga acuma se uita toata lumea :))

Mai am oleaca si-l termin.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Ervin27 said:

No bine, cum dreq nu, parca e asa in voga acuma se uita toata lumea :))

Mai am oleaca si-l termin.

Mie mi-a placut mult, am stat si m-am uitat fara pauza la el, la ambele sezoane :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.