Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut, am revenit cu o noua verisune a modului PDHelper, nu are multe chestii noi pentru NG pentru ca nefacand parte din acest tip de factiune nu stiu cam de ce aveti nevoie (imi puteti da pm cu propuneri).. am postat mai mult pentru cei noi, cred ca o sa va fie de ajutor.

 

Link: *Click 

 

O zi buna!

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, TheTom said:

Salut, am revenit cu o noua verisune a modului PDHelper, nu are multe chestii noi pentru NG pentru ca nefacand parte din acest tip de factiune nu stiu cam de ce aveti nevoie (imi puteti da pm cu propuneri).. am postat mai mult pentru cei noi, cred ca o sa va fie de ajutor.

 

Link: *Click 

 

O zi buna!

Multumim mult pentru postare! O sa îl încerc eu și dacă e ceva îți voi da pm! ?

Link to comment
Share on other sites

Hello, ceva veterani pe aici? :-? 

Ma scuzati daca deranjez pe cineva, am vrut doar sa salut fostii "colegi".. daca au mai ramas pe aici :)) 

Pupici

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Simii S4F said:

Hello, ceva veterani pe aici? :-? 

Ma scuzati daca deranjez pe cineva, am vrut doar sa salut fostii "colegi".. daca au mai ramas pe aici :)) 

Pupici

buna hei Simina, ce te aduce pe aici?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DaNNy ToV said:

buna hei Simina, ce te aduce pe aici?

Sincer.. dorul :)) mi-era dor de toata comunitatea asta si prietenii de aici cu care nu am mai tinut legatura din pacate :( 

Ma gandesc sa ma reapuc, acum ca am mai mult timp liber, totusi mi-e frica sa nu fac o greseala :)) 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Simii S4F said:

Sincer.. dorul :)) mi-era dor de toata comunitatea asta si prietenii de aici cu care nu am mai tinut legatura din pacate :( 

Ma gandesc sa ma reapuc, acum ca am mai mult timp liber, totusi mi-e frica sa nu fac o greseala :)) 

Eh, daca tot te repuci poate-l convingi si pe domn' Peiu, si ce greseala poti comite reapuncadu-te de un joc =)) 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DaNNy ToV said:

Eh, daca tot te repuci poate-l convingi si pe domn' Peiu, si ce greseala poti comite reapuncadu-te de un joc =)) 

Peiu are treburi mai importante de facut decat sa se joace, greseala e timpul pierdut prin factiuni, mai ales la cum imi place mie sa ma implic, pana nu obtin ce imi doresc nu ma las si dupa iar intru prea tare in joc :)) ma face lumea no lifera 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Simii S4F said:

Peiu are treburi mai importante de facut decat sa se joace, greseala e timpul pierdut prin factiuni, mai ales la cum imi place mie sa ma implic, pana nu obtin ce imi doresc nu ma las si dupa iar intru prea tare in joc :)) ma face lumea no lifera 

=)) Hai ca mai mult de o luna n-ai cum sa fii "no lifera", ca deja esti obisnuita cu jocu asta si o sa iti vina plictiseala rapid 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DaNNy ToV said:

=)) Hai ca mai mult de o luna n-ai cum sa fii "no lifera", ca deja esti obisnuita cu jocu asta si o sa iti vina plictiseala rapid 

Ai si tu dreptatea ta, oricum nu as mai avea extazul ca atunci, odata ce s-a implantat monotonia, nu se mai duce, tot revine ea odata si odata :)) mi-era doar dor de unele persoane cu care imi pierdeam noptile pe joc, doar pentru noptile alea m-as reapuca :D  

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MrSory S4F said:

@Simii S4F, te cauta @Laure S4F, ii e dor de tine

PS: Scz de post, am fost si eu pe aici si am vrut sa ma bag in seama

S4F ❤️ 

Spune-i sa ma caute in alta parte :)) 

❤️ *1000 posts* ❤️  

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, MrSory S4F said:

@Simii S4F, te cauta @Laure S4F, ii e dor de tine

PS: Scz de post, am fost si eu pe aici si am vrut sa ma bag in seama

S4F ❤️ 

LA FAMILIA ES TODO  ❤️ 

 

 

4 minutes ago, Kyo said:

Ce e S4F

Un vechi clan in care eram majoritatea din NG in 2015-2016

Edited by DaNNy ToV
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kyo said:

Ce e S4F

Clanul nr1 de pe server, care nu mai exista din pacate, se pare ca odata cu plecarea mea, s-a pierdut si clanul :( 

2 minutes ago, Captain Edii said:

bună @Simii S4F. nu ne știm, dar din bun simț mă bag sho în seamă. ?

Buna :D 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.