Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Va dau eu subiect acum, ca ma ducea un prieten acasa ca lasasem masina acasa, am taiat dubla si ii zic "ba, de ce plm te-a mancat in cur.." ca eu in acelasi timp am vazut politistii in fata ca opreau, am dat de un dumnezeu d-asta mai batran si l-a scapat cu avertisment... Am zis ca nu e posibil asa ceva :)) 

Link to comment
Share on other sites

@Vladut27 A leader noob has join us from rpg 3 he just  know samp from 2015  and you want to kick your boss? 

be the good guy or preper your ass 

Edited by SabzeRo ToV
Link to comment
Share on other sites

Foarte bine ti-a facut Sabzero ,Vlad esti un mare prost ,is Toni ca sa stii cine vorbeste.Esti un jegos ,un prost si  intri din an in paste pe samp,uiti sa dai rank up,tester nu dai decat pe pile cu care stai pe skype,ai ajuns sa fii lider si pe rpg1 lasa drq functia si veziti de treaba, ti un loc aiurea ocupat.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, OWN VLAD said:

Foarte bine ti-a facut Sabzero ,Vlad esti un mare prost ,is Toni ca sa stii cine vorbeste.Esti un jegos ,un prost si  intri din an in paste pe samp,uiti sa dai rank up,tester nu dai decat pe pile cu care stai pe skype,ai ajuns sa fii lider si pe rpg1 lasa drq functia si veziti de treaba, ti un loc aiurea ocupat.

#Demascarea :)) 

 

 

2 hours ago, Becks said:

s-a golit factiunea. x_X 

lacrima :( 

Edited by DaNNy ToV
Link to comment
Share on other sites

Eu am fost membru a lui pe rpg3,prieten foarte bun cu el ,stateam ore in sir pe skype si ne intelegeam,pana ma lasat la rank 3 automat de la rank 1 .Cand eram rank 4 mi-a dat mie atat tester ca eram prieten cu el dar celorlalti nu le dadea.A sa vedeti ce fel de persoana e.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.