Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Cocaine este incredibil ! Sambata la 12:00 incepe meciul :)) deci nu pot veni la ora 12:00...dak nu ma crezi intra pe amfb.ro iar echipa mea este 1 Decembrie grupa valorica 92...sa nu zici k mint...deci sambata pe la 2:00-2:30 pot intra pe server pt ami da salariul sau rank up/down...scuze sper sa am meciuri vreodata si duminica...k in cursul saptamanii io zic k sunt destul de activ :D ms :*

Link to comment
Share on other sites

eheeee am prins si eu cateva minute sa intru pe forum la verisoara-mea ce faceti ma? ce mai ziceti ? momentan eu nu am PC :)) cred ca va dura cateva zile pana mi-l fac ... cocaine cererea de inactivitate a depus-o varamiu in locul meu pentru ca puteam sa o depun chiar eu acuma dar i-am zis lui de dimineata sa o puna,credeam ca te uiti pee ea mai devreme... a fost sedinta ceva? sau daca nu a fost,atunci cand va fi ? va salut pe toti si bafta in continuare la joc :X abea astept sa revin si eu :X da dak am calculator BuTTeLLa.. X( n-am ce face X(...face crize ,se blocheaza ,se restarteaza ... mama lui :)) bafta in continuare :X salut ! :X

 

PS : Traista mersi mult k m-ai ajutat :)) ai o shaworma mica knd vin la tine cred k vin vineri :X ma primesti :)) ??::)):))

Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor :X ...din pacate in ultima vreme..nu prea am avut timp sa intru :( pe sa-mp... e si scoala si mai multe trebuiri 8-| sper ca ma intelegi cocaine :D .... Bft tuturor >:D<<'>
Link to comment
Share on other sites

heheee :X faza cu forumu b-zone am rezolvat-o pentru ca intru de pe laptop,chestia cu samp nu o pot face tot pe laptop pentru ca nu este chiar asea compatibil,si in plus,samp nu stiu daca merge far placa audio instalata,nu gasesc driver pt laptop ca sa instalez placa audio:( :)) si de-aia nu pot sa instalez samp .... intrebare : unde pot gasi si eu un program sau orice altceva ca sa instalez placa audio ? adica un driver detective ceva ...dar acel driver detective nu imi merge,imi da eroare dont sent ...alte progrme..sunt ?:X

 

Mai dureaza ceva imp pana rezolv cu pc ala al meu cu toate jocurile in el...momentan...ma multumesc si cu forumu :)):X:))

 

Va salut pe toti :X

Link to comment
Share on other sites

nush e praf oricum laptopul ,acuma instalez gta sa pe pc :X sper sa nu se mai blocheze cum facea inainte :X sper ca am reusit in sfarsit sa il fac :X ....vad rezultatele dupa ce se termina de instalat san andreas :-W dak nu merge sa mor de nu il arunc pe geam X(;) nu inchei concediul pentru ca nu stiu daca va merge sigur ...mai stau 2-3 zile pe inactivitate ok? sa fiu sigur ca nu se intampla iar aceeasi poveste cu PC ;) multumesc pt intelegere ;):X
Link to comment
Share on other sites

da ! Sambata (3-10-2009) nu sunt sigur daca pot ajunge la sedinta.Am din nou meci la ora 13:00 si nu cred ca pot veni.Poate o sa-mi fac timp sa intru dimineata pana in 12:00.Daca trebuie sa vorbim ceva important cocaine sau ceilalti colegi spunetimi aici sau in game...cand ajung acasa...nush vedem ne descurcam noi,deci cocaine te-am anuntat...imi pare rau :(

Link to comment
Share on other sites

cocaine eu plec maine la 9 dimineatza la fratemio la casa sa il mai ajut iartama dar chiar nu pot :( , sincer cred c a vineri toata lumea e acasa , vineri pe la 9 , 10 ar trebui seara :D daca ai putea tu ;)

 

Incodata scuze

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.