Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Multi nu stiti dar de azi nu mai sunt lider NG. Poate am sa revin pe viitor ... Sper sa va intelegeti la fel de bine si cu xtype .. noul lider ... Va multumesc ca ati fost alaturi de mine atata timp , va multumesc pt tot !

 

 

General Cocaine ( In rezerva )
Link to comment
Share on other sites

Xtype,peste 2 zile reinstalez samp.si o sa ma intorc pe server,nu am mai jucat de ceva timp si vreu sa stiu daca mai sunt NG.

Scz de post,nick-name-ul meu este NpK

Link to comment
Share on other sites

Cocaine inainte sa te cunosc imi pareai o persoana foarte... :-? "negativa" :)) dupa ce te-am cunoscut mi-am dat seama ca esti un om care trebe pretuit. griji de tine "preten roman" si sa nu ne uiti :D iar xtype felicitari sper sa ne intelegem la fel de bine ca pana acum :)

Link to comment
Share on other sites

Probleme cu hostu.Nu se stie daca ii da drumu astazi:-Credema sunt mai suparat ca tine

-Toata ziua verificam daca ia dat drumu

-Da lasa ca ne revenim noi si ajungem in frunte :D

Link to comment
Share on other sites

nu se mai poate asa ceva mai bine stam 2 zile fara b-zone si schimba hostu si gata de cat sa pice din secunda in secunda>M-am saturat mai mult e inchis decat deschis.

Link to comment
Share on other sites

corect.Din 2 zile in 2 zile pica hostul si stam 3 zile sa asteptam sa se deschida.Asa imi bag cva in el de sa:mp.Cand am chefu mai mare de joc e off ca a picat hostul.Mai bine luam host platit si nu mai avem o grija.Acum iar stam 3 zile sa gaseasca butu ala care tine hostul keya de la garaj.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.