Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Acesta este ultimul meu post aici, mi-a facut placere sa fiu coleg cu voi. Sper ca nu v-am suparat cu nimic, eu m-am simtit excelent aici. Multumesc dRE pentru sansa acordata, ne vedem / auzim. SUCCES!

Link to comment
Share on other sites

Acesta este ultimul meu post aici, mi-a facut placere sa fiu coleg cu voi. Sper ca nu v-am suparat cu nimic, eu m-am simtit excelent aici. Multumesc dRE pentru sansa acordata, ne vedem / auzim. SUCCES!

 

bft multa cata,mi ai fost un prieten si coleg (chiar daca au fost doar 2 zile) ft bun:-h

Link to comment
Share on other sites

Salutare NG!

 

Welcome celor noi >:D<<'>

Welcome snizel >:D<<'> :*

 

@ Madytz & Bigzila: Terminati cu posturile astea scurte. Daca postati, postati macar ceva de vorba, nu doar "Neatza, Pa, Salut" ...

 

Eu iar am ban, asta este. Dar nu asta conteaza.

 

Am auzit ca sunt paraciosi in factiune, Daca aflu cine este sau cine sunt acestia. Aveti probleme!

ATENTIE MARE! Vedeti-va de wanted'ul vostru nu de ce fac colegii vostrii, daca este grav, atunci da. Puteti sa ii dati PM lui Chev sau Mie.

Link to comment
Share on other sites

PAcat ca ai luat ban iarasi,de abia ai scapat ban:(( te aspteptam:D

pana una alta .. ce mai faceti?

Clich here: http://img443.images.../signaturee.png Te pui cu el,te pui cu noi toti:))))))))))

Edited by Mister Strong
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.