Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

Salut tuturor,

 

Dupa o pauza de cateva zile, teroarea voastra zNoss, glumesc colegul vostru s-a intors. Am lipsit 5 zile cred si deja m-au apucat crizele :))), dor de voi nebunilor, imi pare bine ca m-am intors cu cat mai multe PMuri si nu va las eu pe voi la greu.

 

Promit ca iti dau FW daca nu te vad Duminica la antrenament <3 :* PS : NU-MI PASA CA ESTI ADMIN | Ai admin 1 de 7 luni, mai dai si pe antrenamente, de drq.

Link to comment
Share on other sites

Promit ca iti dau FW daca nu te vad Duminica la antrenament <3 :* PS : NU-MI PASA CA ESTI ADMIN | Ai admin 1 de 7 luni, mai dai si pe antrenamente, de drq.

Am admin 1.. Da frate asa e, dar tu de cate ori ai fost respinsa helper? N-ai tu ani de cate ori ai fost respins.. sad :(.. o sa ma ocup de voi astia " comentatorii". :*

Link to comment
Share on other sites

 

Salut tuturor,

 

Dupa o pauza de cateva zile, teroarea voastra zNoss, glumesc colegul vostru s-a intors. Am lipsit 5 zile cred si deja m-au apucat crizele :))), dor de voi nebunilor, imi pare bine ca m-am intors cu cat mai multe PMuri si nu va las eu pe voi la greu.

 

 

Reactia mea cand znoss ameninta pe cineva cu PM

 

Link to comment
Share on other sites

Am admin 1.. Da frate asa e, dar tu de cate ori ai fost respinsa helper? N-ai tu ani de cate ori ai fost respins.. sad :(.. o sa ma ocup de voi astia " comentatorii". :*

Nu te-as sfatuii sa ma ameninti. Nu uita cum ai intrat aici. Si daca nu am luat helper? Ce ? Tu ai luat toate functiile pe pile, toata lumea stie asta. Hai sa fim seriosi.. Nu ma cert cu tine. Dar, in locul tau, nu as ameninta un rang 5 ;) . Nu stii ce imi poarta capul.

Edited by Major BonZy VODA
Link to comment
Share on other sites

@@waxioSCYO,Bai voi chiar cautati pmul si nu il gasiti. Am pmuri de calitate, doar cu fwuri si fp uri, pretul este negociabil.

Link to comment
Share on other sites

Ramas bun frati mei, o sa imi fie dor de voi si de factiunea asta :((

 

Sa zic si eu un pomelnic: Arturro - chiar daca nu mai esti in factiune, multumesc ca mi-ai dat sansa de a reveni in NG, fara a avea dubii in legatura cu mine, tinem legatura pe wapp! Peiu - Tu esti ca un frate pentru mine, tot timpu mai ajutat si ma ajuti in continuare, iti multumesc pentru asta, o sa tinem legatura in continuare pe wapp si pe fb :* Danny - Imi pare ca plec frate, debia astept sa ne vedem cat mai repede in real life, nu stiu cum facem ori o sa ma opresc pe la tine ori vii tu in oras,tinem legatura pe wapp. BlackHawk - Chiar daca ne mai certam noi, tot camaradul meu ramai, indiferent de ce se intampla o sa tinem legatura pe wapp, si mai jucam si cate un competitiv. Conner.rm - Tine factiunea asta in frau, fa ceea ce stii mai bine. Waxios - Baiat de nota 10 cand vrea . Erow - Unguru drq-ului, mersi pentru tot ajutorul acordat cat am stat NG, tinem legatura pe wapp fraiere. Laure - Grasule, ne auzim pe /c, o sa mai intri din cand in cand. Kazane - Du-te-n ***** **** de prost, ne auzim pe wapp .Gaucho - Castavete, ne auzim pe wapp in continuare, nu scap eu de tine . Kayden - Ramai tot un no-lifer .Shtory - Sper sa ne mai auzim in joc daca o sa mai intru, esti un prieten foarte bun :* MadoXx - Ne auzim pe ts3, si sper sa facem un live pe Euro Truck Simulator 2! maxtreme2008 - sa iti mai tii gura uneori fraiere, ne auzim pe fb :)) Mario_Jovic - Ai 14 ani si comentazi la mine ba?. :* Pentru ceilalti va zic multa bafta in ceea ce aveti de gand ce faceti, ramaneti cu bine! Haos - Ramai un cacaciosu, ne auzim pe wapp :*

Edited by Tortuga S4F
Link to comment
Share on other sites

@@Tortuga S4F, ai grijă de tine prostănacule. Vorbim pe wapp.

 

 

 

 

Să știți că sunt extrem de supărat pe voi având în vedere ultimele întâmplări din ultimele 2-3-4 zile.

Văd că au plecat membri vechi din cauza certurilor.

 

Potoliți-vă odată.

 

 

 

 

 

Hai noapte bună. Nu vă mai certați.

Link to comment
Share on other sites

Salutare, imi cer scuze ca postez, dar poate va intereseaza.

Ai fost sau sunteti rank 5+ intr-o factiune mai mult de doua luni? Check General Discusions, The Legends of B-Zone! Pentru lideri vechimea este de patru luni. Detalii aici: https://forum.b-zone.ro/topic/139277-the-legends-of-b-zone-community-rpg1-server/?p=5450643


Hello, sorry for posting but maybe you are interesed.

You were or you are rank 5+ in a faction more than two months? Check General Discusions, The Legends of B-Zone! For leaders, you need four months in that faction. Details here: https://forum.b-zone.ro/topic/139277-the-legends-of-b-zone-community-rpg1-server/?p=5450643


Link to comment
Share on other sites

Salut băieți. De azi sunt noul vostru vechi coleg. Sigur ne vom înțelege (sper :)) )

Și acum că sunt membru cu normă întreagă pot să îmi continui posturile în acest topic să nu scad în top :))

 

Dacă îl iei în bostan cum te simți ? Îți place oare ? :*:)):)) :))

 

Welcome all ! :))

Link to comment
Share on other sites

Salut băieți. De azi sunt noul vostru vechi coleg. Sigur ne vom înțelege (sper :)) )

Și acum că sunt membru cu normă întreagă pot să îmi continui posturile în acest topic să nu scad în top :))

Uelcam frt.

Ce mai faceti bajetii?

Link to comment
Share on other sites

Va spun cu drag WELCOME celor noi de rang 1. Aveti grija ce faceti in JAIL, daca aveti nelamuriri, nu ezitati sa ma contactati pe mine sau un rang 5 +.

 

Sau chiar și pe mine, ce bă, eu nu știu regulamentul sau cum ? Ia hai să dăm un test :)) Recunosc că la arme sunt praf, că n-am pc destul de bun, dar la reguli ma descurc :))

Link to comment
Share on other sites

Hai ca v-am lasat.

Bonzy, iti fac o propunere, ar trebuii sa lasi arfele alea de rank 5, crede-ma ca habar n-ai cati " dusmani " ani in NG si pe langa, si ce-i drept, au dreptate.

In rest, cam plictiseala, hai ceau', as spune ca mi-a parut bine, dar nu prea :)

 

Link to comment
Share on other sites

Hai ca v-am lasat.

Bonzy, iti fac o propunere, ar trebuii sa lasi arfele alea de rank 5, crede-ma ca habar n-ai cati " dusmani " ani in NG si pe langa, si ce-i drept, au dreptate.

In rest, cam plictiseala, hai ceau', as spune ca mi-a parut bine, dar nu prea :)

 

Te mai astept alaturi de snr, dar data viitoare sa va tineti de cuvant ca nu injurati.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.