Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare Tattaglia am ajuns acasa si eu acum 30 de minute mai stau putin si plec iar la penitenciar.

Astazi sa fiti on la ora 19:00 / 20:00 !.

 

Obligatorie prezenta la antrenamentul de la ora 20:30 , cine nu vine fara invoire are FactionWarn , aveti voie doar 1 singura invoire pe saptamana aceasta , mare atentie .

 

Welcome celor noi si ne auzim pe seara Tattaglia , aveti grija de voi si sa fiti cuminti nuggets.

 

Ho ma tu raule, ia uite ce mafiuta ti-ai ridicat aici. Imi place despre tine :))

Mie dor de momentele astea Cartere, succes in continuare :*

(P.S. Mi-au zis baietii ca mai chiulesti de la antrenamente, te sanctionez daca se mai intampla fraiere, inca sunt sefu`)

Link to comment
Share on other sites

Ho ma tu raule, ia uite ce mafiuta ti-ai ridicat aici. Imi place despre tine :))

Mie dor de momentele astea Cartere, succes in continuare :*

(P.S. Mi-au zis baietii ca mai chiulesti de la antrenamente, te sanctionez daca se mai intampla fraiere, inca sunt sefu`)

Baiiii,si mie mi-e dor de vremurile alea tu cu nebuniile tale :X Dar e frumos si aici cat de cat . Oricum remember old Paterno :X

 

@Salutare am venit si eu de la ale`mele.

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua/seara tuturor membrilor, liderului si subliderului acestei factiuni. Doresc sa va anunt ca am intocmit o lista cu cei care au ajutat factiunea Mayor si pe toti primarii B-Zone, in activitatile lor ale caror nume merita un loc de onoare. Daca doriti sa vedeti aceasta lista (care urmeaza sa mai fie putin ajustata), daca doriti sa lasati un mesaj acestor jucatori sau daca doriti pur si simplu sa lasati o vorba buna, puteti sa intrati aici: http://forum.b-zone.ro/topic/103351-lista-de-onoare/ . Va urez o zi/seara placuta in continuare. Mayor Kanye.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.