Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut baieti, din pacate aventura mea in Verdant Family se opreste aici, imi pare rau ca nu am putut face mai mult si nu am dovedit defapt de ce sunt in stare. Sa aveti grija si fara mine si ascutati-l pe Deeyu, Sartor si pe noul Sublider ce va venii pentru ca doar asa puteti face ceva impotriva inamicilor. Va pup si va iubesc, aveti grija de voi si de factiune. Din pacate trebuie sa ies atat de devreme din cauza unor oameni care pun pret mai mult pe "ura" din joc decat pe distractia lui... de multe ori mi s-a intamplat sa ma injure altii sau sa ma jigneasca dar eu am luat-o ca pe o gluma si am ras nu am facut post.. dar in fine, este destul de ciudat sa iei 3/3 pt "muje" dar asa s-a considerat ca trebuie, asa s-a facut, nu mai comentez pentru ca oricum este deja tarziu. Acum in sfarsit ma pot intoarce ACASA :D Ne auzim si tinem legatura :*

 

 

Aici aveti o mica parte din ce am facut eu in Verdant Family:

 

9acodu.png

3451tmr.png

122nhig.png

2ujl747.png

2j2x4m0.png

20rsriq.png

i2n4vc.png

2qs5px0.png

Edited by NesTea Sven
Link to comment
Share on other sites

Ce mai fac baietii ? SUBSCRIBE AICI .

 

LIKE + SUBSCRIBE NOW HERE :

 

https://www.youtube.com/watch?v=p3Gy1BP1dVA

 

Edited by AIM DarKo
Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, din pacate aventura mea in Verdant Family se opreste aici, imi pare rau ca nu am putut face mai mult si nu am dovedit defapt de ce sunt in stare. Sa aveti grija si fara mine si ascutati-l pe Deeyu, Sartor si pe noul Sublider ce va venii pentru ca doar asa puteti face ceva impotriva inamicilor. Va pup si va iubesc, aveti grija de voi si de factiune. Din pacate trebuie sa ies atat de devreme din cauza unor oameni care pun pret mai mult pe "ura" din joc decat pe distractia lui... de multe ori mi s-a intamplat sa ma injure altii sau sa ma jigneasca dar eu am luat-o ca pe o gluma si am ras nu am facut post.. dar in fine, este destul de ciudat sa iei 3/3 pt "muje" dar asa s-a considerat ca trebuie, asa s-a facut, nu mai comentez pentru ca oricum este deja tarziu. Acum in sfarsit ma pot intoarce ACASA :D Ne auzim si tinem legatura :*

 

 

Aici aveti o mica parte din ce am facut eu in Verdant Family:

 

9acodu.png

3451tmr.png

122nhig.png

2ujl747.png

2j2x4m0.png

20rsriq.png

i2n4vc.png

2qs5px0.png

 

Bafta boss, mi-a facut placere sa te am ca si sublider si totodata prieten.Sper sa ne mai reintalnim pe undeva, ai tot respectu' din partea mea pentru ce ai facut in Verdant, numa tu stii cat ai injurat cand aveai plus la greu si pierdeam =))

Sper sa luam si noi HQ-u astazi si poate in seara aceasta avem o nou sublider, ne auzim in game, sper sa fii 25+ la war sa-l luam.

Link to comment
Share on other sites

Ce faceți băieți ?

 

Cum o mai duceti ?

Sper ca de maine sa va vina mintea la cap , sa dati si voi un attack de doamne ajuta si sa dai afara toti inactivii @South Deeyyuu ai inteles ? in caz contrar tu vei avea de suferit...chiar daca este un joc noi am venit sa te ajutam iar altii doar pentru faction log .

Link to comment
Share on other sites

@Weeld Ok , am vazut si eu intre timp pe website dar multumesc oricum . Apropo cine esti mai exact din factiune...ca nu te-am mai vazut pe aici pe la noi <3 :D:P:*:X .

 

R3 all ce mai faceti ?

Link to comment
Share on other sites

@Weeld Ok , am vazut si eu intre timp pe website dar multumesc oricum . Apropo cine esti mai exact din factiune...ca nu te-am mai vazut pe aici pe la noi <3 :D:P:*:X .

 

R3 all ce mai faceti ?

Sunt BAWZ, doar ce am intrat in familie.

Link to comment
Share on other sites

Ce faceti baietii ? Ba am niste nervi...ca nici astazi nu avem war... ocupati-va si voi sa avem si noi niste war-uri cum vreti sa luam niste turf-uri ?

Link to comment
Share on other sites

 

91eby77.png

1: Verdant I - Attack ora: 20:00 - 20:30

2: Verdand II - Attack ora: 20:30 -21:00

Maine, 16.11.2015, la ora 19:45 sa fiti in HQ pentru a ne pregati pentru WAR !

Prezenta este obligatorie iar cei care lipsesc si nu au cerere de invoire vor fi sanctionati !

Se cere prezenta maxima la aceste waruri si nu se accepta invoiri banale!

 

Am prins si eu 2x Attack poate nu veniti la waruri!! SPER SA FIM 33 CEL PUTIN ON!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.